Martyna: Prosząc o zdrowie

Wraz z mężem odmawiamy nasza 3 nowennę pompejańską. Zaczęliśmy ja odmawiać w bardzo ciężkim dla nas czasie, będąc w ciazy zachorowałam na nowotwór złośliwy. O nowennie dowiedziałam się przypadkiem, z kartki przyklejonej do drzwi kościoła. Odkąd odmawiamy nowennę choroba przestała postępować, przez 3 miesiące guz nie urósł. Za każdym razem gdy kończyliśmy odmawiać cześć dziękczynna, dostawaliśmy bardzo dobre wiadomości. Wierze, ze Matka Boża ma nas w swojej opiece i kontynuujemy odmawianie nowenny dziękując za otrzymane łaski i prosząc o zdrowie.

Beata: Uzdrowienie mamy

Chciałabym złożyć świadectwo z otrzymanej łaski dla mojej mamy. Jestem osobą wierzącą ale niepraktykującą. 2 lata temu mama nerki mojej mamy odmówiły posłuszeństwa
Przeczytaj

Agnieszka: Nie wątpcie i trwajcie w modlitwie

Składam moje kolejne świadectwo.. tak jak obiecałam " Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów". Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji poprawy sytuacji finansowej mamy. Matka mnie wysłuchała. Kolejna nowenna odmawiana była w intencji nawrócenia się brata. Brat zażywał dopalaczy, narkotyków.
Przeczytaj

Eska: Matka Boska obdarzyła mnie wielkim szczęściem

Witam wszystkich. Chciałabym wszystkim polecić Nowennę Pompejańską. Długo zastanawiałam się czy warto zaczynać, bo tak głupio mi było prosić o coś Matkę Boską w sytuacji, kiedy moja wiara ograniczała się tylko do niedzielnej mszy i czasem modlitwy wieczornej. Zdecydowałam się jednak spróbować i modliłam się o dobrego męża i ojca dla mojego syna.
Przeczytaj

Weronika: Uzdrowienie syna z ciągłego, alergicznego kataru

Witam. Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem z odmawiania cudownej modlitwy , jaką jest Nowenna Pompejańska.
Przeczytaj

Faustyna: Pomoc w szkole i na egzaminie

Odmawiam teraz już kolejną nowennę do Matki Bożej z Pompejów, jednak pierwszy raz zadeklarowałam się aby je upublicznić. Modliłam i modlę się dalej bo to już kolejna nowenna w tej intencji aby poradzić sobie z problemami szkolnymi i zdać prawo jazdy. W szkole udało mi się wszystko zaliczyć i na pewno nie była kwestia tego co umiałam bo przez stres nie wiedziałam już nic, tylko łaska Boża która oświeciła mój rozum i napisałam praktycznie wszystko.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MariaEwa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Martynko, wspieram Was w modlitwie. Niech dobry Bóg ma Was w swojej opiece, a Maryja, nasza wspomozycielka, zawsze nas wspiera i pociesza w trudnościach. Wszystkiego dobrego, szczęść Wam Boże ! Kiedy masz termin porodu?

Maria
Gość
Maria

Martynko pomodliłam się w Waszej intencji. Niech Maryja i Pan Jezus ma Was w swojej opiece.