Ewelina: Dar potomstwa ziemskiego

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się będąc w trzeciej ciąży (dwie pierwsze zakończone w 23 tc niepowodzeniem). Odmawiałam Nowenne wierząc że tym razem wszystko zakończy się dobrze - i zostałam wysłuchana :-) Synek ma już ponad dwa latka a przyszedł na świat w dzień terminu.
Read More

Agnieszka: Maryja- moją najlepszą przyjaciółką

Witam moi kochani, Po raz drugi zdecydowałam się napisać swoje krótkie świadectwo, pierwsze składałam ponad pół roku temu. Maryja jak w tytule zaznaczyłam jest moją jedyna przyjaciółką. Modlitwą pompejańską modlę się od stycznia 2015 roku, praktycznie bez dłuższych przerw. Maryja wiele razy ,,uratowała mnie''. Większość moich intencji została wysłuchana, ale potrzebna mi była ogromna wiara i nadzieja. Wiele przeciwności stawało mi na drodze, ale nie załamałam się i nie zrobię tego. Jestem teraz w trakcie odmawiania kolejnej nowenny, zastanawiam się czy zacząć jeszcze jedną i odmawiać 2 naraz....tyle jest intencji.
Read More

Mariola: Szczęśliwe rozwiązanie….

Dziękuję Matko Boża, że wysłuchałaś mojej prośby.... Nowennę Pompejańską odmówiłam trzy razy w intencji cudownego poczęcia i narodzin mojego synka. Prośba została wysłuchana..... Od 9 miesięcy jestem szczęśliwą mamą. Chciałabym przekazać tym wszystkim, którzy tracą nadzieję w sobie na cokolwiek, aby modlili się do Matki Boskiej... Ona zawsze każdego wysłucha....
Read More

Michalina: Dzięki nowennie przebaczyłam mamie i odzyskałam zdrowie

Witam was kochani,mam 29lat od dziecka miałam złe relacje z mamą,jak mialam 5latek mama zostawila mnie u babci i wyjechala za granice do pracy,od kąd pamiętam ciągle była zapracowana,miala nas 4 i byla sama,wiec musiala ciezko walczyc.Od dziecka czulam sie sierotą,niechcianą,mama jak wpadala w rozpacz przeklinala nas,ze nas urodzila,ze mogla zostawic gdzies itd itd.....dorastałam z poczuciem bycia niechcianą.
Read More

Martyna: Prosząc o zdrowie

Wraz z mężem odmawiamy nasza 3 nowennę pompejańską. Zaczęliśmy ja odmawiać w bardzo ciężkim dla nas czasie, będąc w ciazy zachorowałam na nowotwór złośliwy. O nowennie dowiedziałam się przypadkiem, z kartki przyklejonej do drzwi kościoła. Odkąd odmawiamy nowennę choroba przestała postępować, przez 3 miesiące guz nie urósł. Za każdym razem gdy kończyliśmy odmawiać cześć dziękczynna, dostawaliśmy bardzo dobre wiadomości. Wierze, ze Matka Boża ma nas w swojej opiece i kontynuujemy odmawianie nowenny dziękując za otrzymane łaski i prosząc o zdrowie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Martyna: Prosząc o zdrowie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Martynko, wspieram Was w modlitwie. Niech dobry Bóg ma Was w swojej opiece, a Maryja, nasza wspomozycielka, zawsze nas wspiera i pociesza w trudnościach. Wszystkiego dobrego, szczęść Wam Boże ! Kiedy masz termin porodu?

Maria
Gość

Martynko pomodliłam się w Waszej intencji. Niech Maryja i Pan Jezus ma Was w swojej opiece.

Obrazki z nowenną pompejańską?