Marzena: Prosiłam Matkę Bożą własnie dzięki rozważaniom różańcowym abym była podobna do Niej: cicha i pokorna

Nowennnę do MBP chciałam odmawiac juz przed dwoma laty ale zawsze było coś, co mi przeszkadzało. Miałam jakies dziwne, wewnętrzne opory, których nie potrafię wytłumaczyć. Teraz wiem, że to było złe. Nowennę zaczęłam pod koniec pazdziernika i w połowie odmawiania części błagalnej wszystko zaczęło sie układac. Ciekawe jest to że nie ułozyło sie tak , jak ja myślałam, ale intencja się spełniła. Było trudno, nawet bardzo.
Przeczytaj całość

Kuba: Wymodlona miłość i Boże prowadzenie.

Tak się złożyło,że miesiąc po rozstaniu zmieniłem pracę i poznałem w niej dziewczynę, która była w podobnym związku do mnie. To znaczy wiedziała już, że to nie jest ta 'właściwa' osoba, ale oszukując się, tkwiła w tym związku.
Przeczytaj całość

Milena: powrót ukochanej osoby

Witam. Chciałam podzielić się z wami ostatnimi wydarzeniami podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Miesiąc temu rzucił mnie chłopak którego kochałam nad życie. Powiedział, że już nie czuje do mnie tego co wcześniej i że chce zacząć nowe życie beze mnie. Byłam załamana. Cały świat mi się zawalił. Nie widziałam sensu w...
Przeczytaj całość

Martyna: Przebaczenie ma naprawdę moc

Matko Boska dziękuję Ci z całego serca. Dziś swoim orędownictwem podarowałaś mi kolejne życie. Czy można otrzymać większy dar?
Przeczytaj całość

Maria: Uwolnienie od alkoholizmu i wsparcie po rozwodzie

Szczęść Boże.
Minął już rok jak odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie za moich bliskich,syna i córkę.O Nowennie dowiedziałam się od koleżanki.Modliłam się za córkę,która przeżywała chwile załamania i rozpaczy po zdradzie męża i w konsekwencji po rozwodzie, aby Mateńka przywróciła jej radość życia i aby podołała w wychowaniu dziecka.Tak też się dzieje.Córka znalazła nową pasję,w której się rozwija a tym samym ma dodatkowy bodziec finansowy.Grono przyjaciół wspiera ją w tych trudnych chwilach.Córka radzi sobie w pracy,dostaje nawet nagrody a w nowym roku podejmuje kolejne wyzwania zawodowe.Z byłym mężem dogadują się w sprawie wychowania i opieki nad synem z pożytkiem dla dziecka.Także mogę powiedzieć,że i we mnie nastąpiła wewnętrzna przemiana podczas odmawiania Różańca.Drugą intencję odmawiałam za uwolnienie syna od uzależnienia od alkoholizmu.Mogę napisać,że syn miał okresy bardzo częstego picia.Moje prośby nic nie pomagały. Zaczęłam gorąco się modlić za jego trzeźwość i wyzdrowienie z depresji. Zauważyłam znaczną poprawę,gdyż podjął leczenie.Coraz rzadziej pije!Bardzo się tym cieszę. (każdy wie ,co to za choroba). Pracuje i zarabia na swoje utrzymanie.Planuje kupno mieszkania,więc chyba idzie ku dobremu.Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej, że mnie wysłuchała.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!