Anna: Mój mały cud

Witam wszystkich wątpiących i niedowierzających. Nowenna do Królowej Różańca Świętego z Pompejów, to cudowna nowenna, która jest modlitwą nie do odparcia, właśnie dla wszystkich, którzy wątpią już, że cokolwiek może się dla nich zmienić. Wierzcie, że to właśnie Maryja, która jest Królową pełną miłości dla każdego z nas, jest naszym...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Wiem jedno, wszystko będzie dobrze dopóki rodzina odmawia różaniec

Pragnę z całego serca podziękować Najdroższej Matce Bożej za ogrom łask, które spłynęły na całą moją rodzinę przez lata kiedy odmawiałam Nowennę Pompejańską. W jednym świadectwie nie jestem w stanie wymienić wszystkich błogosławieństw, uleczonych chorób czy rozwiązanych beznadziejnych sytuacji , które po ludzku były nie do rozwiązania.
Przeczytaj całość

Basia: Różne intencje …

Cieszę się, że poznałam tę modlitwę.
Przeczytaj całość

Anna: Znalezienie pracy

Pragnę się podzielić z Wami otrzymaniem przeze mnie pracy za pośrednictwem Najświętszej Maryi. Nowennę odmawiałam od maja a pracę otrzymałam w sierpniu.
Przeczytaj całość

Joanna: siła modlitwy

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki ,kilka dni zastanawiałam się czy dam radę wytrwać w modlitwie przez 54 dni zaczełam się modlić prosząc o zdrowie dla mojej corki,bywało ciężko nie mogłam skupić się na modlitwie,coś przeszkadzało często modliłam się w nocy nie od razu przyszły zmiany ale jest lepiej...
Przeczytaj całość

Maria: Prawidłowa diagnoza

Witam wszystkich! Pragnę podzielić się swoim świadectwem, podsumowując kończący się rok, który był jednym z najcięższych w moim życiu. Zaczęło się wszystko równo rok temu, Święta Bożego Narodzenia 2016. Wirusowa infekcja, zwykła grypa, niestety przechodzona, gdyż w pracy nie mogłam sobie pozwolić na wolne. Wydawało się, ze rozeszło sie po kościach, jednak zaczęłam sie dziwnie czuć, serce zaczęło pracować na zwiększonych obrotach. Kardiolog stwierdził tachykardie, dostałam leki. Nie czułam sie lepiej. Lekarz rodziny przepisał antybiotyk, bo „coś tam jeszcze słyszy w klatce piersiowej”.Zaczęłam mieć problemy z oddychaniem, kilka razy zasłabłam, znalazłam sie w szpitalu. Wyniki prawidłowe, wiec stwierdzono, ze to osłabienie jeszcze poinfekcyjne, kazano odstawić antybiotyk. Czułam sie gorzej, przestałam spać, mimo ogromnego zmęczenia nie mogłam zasnąć, czasami przez 2 dni. Byłam na skraju wyczerpania. Z pracy zabrała mnie karetka, ale tym razem także nic nie stwierdzono. Zasugerowano wizytę u psychiatry, że to może nerwica. Wpakowano we mnie psychotropy, środki antydepresyjne. Ciągle czułam, ze coś nie tak jest. W trakcie chodzenia od lekarza do lekarza natrafiłam w internecie na wzmiankę o Nowennie. Zaczęłam swoją przygodę z różańcem, prosząc o zdrowie, a szczególnie o prawidłową diagnozę. W ostatnim tygodniu odmawiania Nowenny wykonano mi badanie elektromiograficzne. Diagnoza tężyczka, wynik wybitnie dodatni, więc stwierdzono typ utajony. Wszystkie elektrolity były w normie, nawet zahaczały o górną granicę, więc nikt wcześniej nie zasugerował takiej możliwości. Bylo to najgorsze pół roku w moim życiu, ale od momentu diagnozy zaczęłam wychodzić na prostą. Odpowiednio dobrane leki, psychoterapia, żeby poukładać sobie w głowie te wszystkie przeżycia. Po zakończeniu Nowenny nie zrezygnowałam z Różańca, odmawiam go codziennie. Na pewno dzisiaj jestem inną osobą niż rok temu, dziękuję za każdy dzień, praca stawiana na pierwszym miejscu, odeszła na dalszy plan, staram się cieszyć z małych rzeczy, dostrzegać drobiazgi, które umykały mi wcześniej. Nowenna pompejańska na pewno nie jest łatwą przygodą, zmęczenie czy złe samopoczucie często wychodziły na pierwszy plan, ale wytrwałam i wierze, że dzieki niej i wstawiennictwie Matki Bożej udało mi się wyzdrowieć.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?