Przemyslaw: praca i zdrowie wymodlone

Moj syn dluzszy czas pozostawal bez pracy i doslownie usychal, wpadl w depresje i bardzo martwilismy sie o niego. Jednoczesnie bardzo sie oddalil od Boga i od nas - rodzicow. W tej sytuacji "wpadla mi w reke" (doslownie) nowenna Pompejanska. Zaczalem odmawiac, proszac o dary Ducha swietego i wymarzona prace...
Przeczytaj całość

Marysia: Moja trzecia nowenna..

Z każdą zdrowaśką uspokajałam się , wyciszałam, płynęły łzy. Wiem, że to był atak złego, tym bardziej, że modliłam się za osobę dręczoną. Nowennę skończyłam i wiem, że Matka Najświętsza czuwa i chroni tą osobę i wierze, że wszystko będzie dobrze :) A modlitwa nigdy nie idzie na marne !
Przeczytaj całość

Agnieszka: praca

Witam wszystkich. Chciałabym złożyć świadectwo otrzymania łaski pracy za pośrednictwem Królowej Różańca z Pompejów. Nowennę Pompejańską odkryłam przez przypadek w internecie i od razu poczułam, że to modlitwa dla mnie. Byłam wówczas w bardzo trudnej sytuacji, nie mogłam od dłuższego czasu znaleźć pracy, co bardzo mnie przygnębiało. Przeczytaj Agnieszka: praca
Przeczytaj całość

Paulina: „Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, Zbawcy moim. Bo wejrzał na uniżenie swojej służebnicy „

Moja dusza śpiewa ;) Bo oto ja - dziewczyna z endometriozą, torbielą, która miała iść pod nóż już w grudniu, która od ponad roku walczyła metodą naprotechnologii z bezpłodnością - jest w ciąży ;) Przyłączyłam się do akcji: Uzyskaj łaski, zacznij odmawiać nowenne pompejańską 15 sierpnia a zakończysz 7 października...
Przeczytaj całość

Mariusz: Cudowne uzdrowienia w mojej rodzinie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Witam serdecznie wszystkich którzy poznali już Nowennę Pompejańską a szczególnie tych którzy dopiero o niej usłyszeli i zastanawiają się czy warto ją odmówić, od razu mówię, że warto!!! Chcę z Wami podzielić się moim świadectwem. Jestem to winien Najświętszej Panience, a poza tym jest to jeden z warunków prawidłowo odmówionej Nowenny. Należy rozpowszechniać Ją wśród innych a szczególnie wśród Tych którzy nie widzą już żadnego wyjścia w najcięższych sytuacjach a po odprawieniu NP. opisać swoje świadectwo o otrzymanych łaskach, bo te zawsze będą otrzymane, w mniejszym lub większym stopniu ale spłyną na tego kto o coś z gorliwością prosi w Tej Cudownej Modlitwie, która w nazwie ma, Nowenna nie do odparcia, to znaczy taka w której Matka Boska może spełnić każdą, nawet najbardziej niewiarygodna i beznadziejną prośbę.
Przeczytaj całość

Maria II: Zakończenie toksycznego związku syna

Kilkakrotnie odmawiałam Nowennę Pompejańską o rozwiązanie problemu starszego Syna.Był w toksycznym,niesakramentalnym związku,który powodował kompletne niszczenie Syna.Dziewczyna miała osobowość borderline /wyjaśnienie w internecie/,Synowi było jej żal,próbował pomóc,chodziła na terapię,dobrocią,groźbą rozstania-nic nie pomagało ,chwilę było dobrze i znowu koszmar. Kilkakrotnie się rozchodzili,wracał,bo obiecywała terapię i poprawę.W końcu w X.2016r. odszedł definitywnie,był w strasznym stanie ,miał wyrzuty sumienia,ale nie dawał rady dłużej.
Pomagaliśmy Mu jak tylko potrafiliśmy ,wyjechał do młodszego brata za granicę i właściwie tam przez krótki czas doszedł do siebie.Za tym czasem odprawiane były Msze św,modliliśmy się z mężem,a ja odmawiałam N.P. zbierałam I piątki.
Syn wyciszył się i poznał bardzo wartościową,wierzącą dziewczynę,na ludzki rozum to co się wydarzyło jest nie do pojęcia.Odmówię N.P. za byłą dziewczynę Syna,żeby znalazła P.Boga ,bo wtedy poradzi sobie z osobowością i życiem.Dziękuję Ci Matko,za bezmiar łask,choć tak o wiele jeszcze proszę i to w bardzo trudnych sprawach.
Na Święta przyleciał młodszy Syn ,o którym kilka razy pisałam,że w Wigilię kilka lat temu powiedział mi,że nie wierzy w Boga-od tej pory modlę się o Jego nawrócenie.W tym roku ,uklęknął podczas wigilijnej modlitwy,ale się nie modlił,nie był w Święta w kościele.Zawsze rok zaczynam od N.P.z intencją o Jego nawrócenie,w tym roku zaczęłam już w Boże Narodzenie-nie chciałam ani chwili stracić.Wierzę,że kiedyś uklęknie i odmówi modlitwę,może mnie już nie będzie wtedy na Jego Wigilii i wspomni.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Maria II: Zakończenie toksycznego związku syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Klara
Gość

Piękne świadectwo 🙂 Moja mama modliła się o mój związek (jak maja byc razem niech chlopak sie ogarnie jak nie- niech sie rozstaną). No i sie rozstaliśmy a czy to wyjdzie na dobre to sie okaże, ale morze łez wylałam 🙂

Maria+II
Gość
Maria+II

Życzę Ci Klaro dużo dobrego,aby Mamy modlitwy przyniosły oczekiwane owoce.M.

Marzena
Gość
Marzena

To cudowne jak rodzice modla się za swoje dorosłe pociechy. Proszę nie ustawa w modlitwie za syna aby wrócił do Boga.

Maria+II
Gość
Maria+II

Marzenko,póki sił starczy…..

Maria
Gość

Dobrego masz syna, Mario. Dobrze wychowałaś. Młodszy z pewnością wróci do Boga, kiedy w jego życiu wydarzy się coś z czym sam nie będzie umiał sobie poradzić. Już Maryja zadba o to dzięki twojej modlitwie.

Maria+II
Gość
Maria+II

Bardzo dziękuję.Niech Ci Pan Bóg błogosławi.M.

enia
Gość

P.Mario jest Pani w moich ulubionych , jak złapię Pani komentarz to czytam . Pamiętam jak pisała Pani o modlitwach za Synów . Wasi Synowie to wielcy szczęściarze , mają najwspanialsze Mamy Marie . Młodszego Syna pod rękę z Matką Przenajświętszą przyprowadzicie do Jezusa /tak by napisał alik/ . Jeszcze wiele Wigilii przed Panią , góralki to twarde ,silne kobiety . Jeszcze przed Panią nauka wnuków Różańca , tak ze nigdzie się nie wybierać .Dbać o siebie !
Prosze odmówić NP za byłą dziewczynę Syna , z pewnością potrzebuje modlitwy
Wszystkiego dobrego!

Maria+II
Gość
Maria+II

Eniu,bardzo bardzo dziękuję za tyle ciepłych słów – niezmiernie mi miło,że czytasz moje komentarze i tak wysoko mnie oceniłaś:)).Wnuki to nasze marzenie,nigdy nawet w najśmielszym z nich nie pomyślałam,że to właśnie ja mogłabym uczyć je odmawiania Różańca,więc „AMEN”.
Obiecałam już wcześniej odmówić za byłą Dziewczynę Syna N.P. ze szczerego serca życzę Jej ,żeby sobie poukładała życie,potrafiła odnaleźć P.Boga ,a On pomoże Jej odnaleźć siebie.
Tobie i Wszystkich ,którzy bywają na stronie N.P.życzę wszystkiego co najpiękniejsze,abyśmy byli dla siebie wsparciem i pamiętali o sobie nawzajem w modlitwie.M.

enia
Gość

Mario jest Różaniec Rodziców za dzieci proszę dołączyć i Synów zapisać , to tylko 1 dziesiątka dziennie

Maria+II
Gość
Maria+II

Należę kilka lat do Różańca Rodziców -modlę się w intencji obydwóch Synów i Dzieci z tej róży -św.Polikarpa.Modli się Mąż i moja Przyjaciółka za swoich Synów.Dzięki.M.

Ewa
Gość

Uzupełniając wpis Eni: po wpisaniu do wyszukiwarki „różaniec rodziców za dzieci”, do tej strony prowadzą początkowe wyniki.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!