Leszek: Migotanie przedsionków serca

Mam napadowe migotanie przedsionków serca, które zagraża powstaniu udarów mózgu i w konsekwencji kalectwa, a nawet śmierci. Bardzo często mi się ono pojawiało i musiałem za każdym razem przechodzić groźny zabieg zwany kardiowersją elektr. Przeszedłem również ablację, jeszcze groźniejszy zabieg.
Read More

Oliwia: Modlę się o pomoc dla bliskiej mi osoby

Chciałabym się podzielić moim świadectwem. Około rok temu zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską za bliską mi osobę, która zmaga się z alkoholizmem. Moja modlitwa trwała jakiś miesiąc po tym przestałam się modlić bo problem zniknął, niestety na jakiś czas
Read More

Ilona: Łaska spowiedzi i zaufania

Szczęść Boże Wszystkim :) Chciałam podzielić się z Wami swoim świadectwem. Odmawiałam razem z Wami teraz Nowennę prosząc w niej o pomoc Maryi w podejmowaniu dobrych decyzji zgodnych z Bożą wolą. Mam bardzo trudną sytuację w małżeństwie, kocham, trwam, ale są to wysiłki bez widocznych owoców gdzie miotałam się co dalej ... :(
Read More

Michał: Ja grzesznik

Witam wszystkich. Moje świadectwo może nie bedzie piekne i bardzo wylewne. Zjezykiem polskim zawsze mialem jakies problemy tak wiec z gory przepraszam ;-) Jestem w trakcie odmawiania 5 nowenny. byly one odmawiane w bardzo trudnych sprawach dla mnie.Otrzymalem proszona pomoc od Maryji...Przeczytaj Michał: Ja grzesznik
Read More

Zofia: Uzdrowienie z dolegliwości

Chciałam złożyć świadectwo o otrzymanej łasce uzdrowienia z bardzo męczącej i uciążliwej dolegliwości, która nie pozwalała mi normalnie funkcjonować.  Dziękuję Matce Boże Pompejańskiej za wielką łaskę której mi udzieliła.
Read More

Maria II: Zakończenie toksycznego związku syna

Kilkakrotnie odmawiałam Nowennę Pompejańską o rozwiązanie problemu starszego Syna.Był w toksycznym,niesakramentalnym związku,który powodował kompletne niszczenie Syna.Dziewczyna miała osobowość borderline /wyjaśnienie w internecie/,Synowi było jej żal,próbował pomóc,chodziła na terapię,dobrocią,groźbą rozstania-nic nie pomagało ,chwilę było dobrze i znowu koszmar. Kilkakrotnie się rozchodzili,wracał,bo obiecywała terapię i poprawę.W końcu w X.2016r. odszedł definitywnie,był w strasznym stanie ,miał wyrzuty sumienia,ale nie dawał rady dłużej.
Pomagaliśmy Mu jak tylko potrafiliśmy ,wyjechał do młodszego brata za granicę i właściwie tam przez krótki czas doszedł do siebie.Za tym czasem odprawiane były Msze św,modliliśmy się z mężem,a ja odmawiałam N.P. zbierałam I piątki.
Syn wyciszył się i poznał bardzo wartościową,wierzącą dziewczynę,na ludzki rozum to co się wydarzyło jest nie do pojęcia.Odmówię N.P. za byłą dziewczynę Syna,żeby znalazła P.Boga ,bo wtedy poradzi sobie z osobowością i życiem.Dziękuję Ci Matko,za bezmiar łask,choć tak o wiele jeszcze proszę i to w bardzo trudnych sprawach.
Na Święta przyleciał młodszy Syn ,o którym kilka razy pisałam,że w Wigilię kilka lat temu powiedział mi,że nie wierzy w Boga-od tej pory modlę się o Jego nawrócenie.W tym roku ,uklęknął podczas wigilijnej modlitwy,ale się nie modlił,nie był w Święta w kościele.Zawsze rok zaczynam od N.P.z intencją o Jego nawrócenie,w tym roku zaczęłam już w Boże Narodzenie-nie chciałam ani chwili stracić.Wierzę,że kiedyś uklęknie i odmówi modlitwę,może mnie już nie będzie wtedy na Jego Wigilii i wspomni.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
6 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Maria+IIEwaeniaMariaMarzena Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Klara
Gość
Klara

Piękne świadectwo 🙂 Moja mama modliła się o mój związek (jak maja byc razem niech chlopak sie ogarnie jak nie- niech sie rozstaną). No i sie rozstaliśmy a czy to wyjdzie na dobre to sie okaże, ale morze łez wylałam 🙂

Maria+II
Gość
Maria+II

Życzę Ci Klaro dużo dobrego,aby Mamy modlitwy przyniosły oczekiwane owoce.M.

Marzena
Gość
Marzena

To cudowne jak rodzice modla się za swoje dorosłe pociechy. Proszę nie ustawa w modlitwie za syna aby wrócił do Boga.

Maria+II
Gość
Maria+II

Marzenko,póki sił starczy…..

Maria
Gość
Maria

Dobrego masz syna, Mario. Dobrze wychowałaś. Młodszy z pewnością wróci do Boga, kiedy w jego życiu wydarzy się coś z czym sam nie będzie umiał sobie poradzić. Już Maryja zadba o to dzięki twojej modlitwie.

Maria+II
Gość
Maria+II

Bardzo dziękuję.Niech Ci Pan Bóg błogosławi.M.

enia
Gość
enia

P.Mario jest Pani w moich ulubionych , jak złapię Pani komentarz to czytam . Pamiętam jak pisała Pani o modlitwach za Synów . Wasi Synowie to wielcy szczęściarze , mają najwspanialsze Mamy Marie . Młodszego Syna pod rękę z Matką Przenajświętszą przyprowadzicie do Jezusa /tak by napisał alik/ . Jeszcze wiele Wigilii przed Panią , góralki to twarde ,silne kobiety . Jeszcze przed Panią nauka wnuków Różańca , tak ze nigdzie się nie wybierać .Dbać o siebie !
Prosze odmówić NP za byłą dziewczynę Syna , z pewnością potrzebuje modlitwy
Wszystkiego dobrego!

Maria+II
Gość
Maria+II

Eniu,bardzo bardzo dziękuję za tyle ciepłych słów – niezmiernie mi miło,że czytasz moje komentarze i tak wysoko mnie oceniłaś:)).Wnuki to nasze marzenie,nigdy nawet w najśmielszym z nich nie pomyślałam,że to właśnie ja mogłabym uczyć je odmawiania Różańca,więc „AMEN”.
Obiecałam już wcześniej odmówić za byłą Dziewczynę Syna N.P. ze szczerego serca życzę Jej ,żeby sobie poukładała życie,potrafiła odnaleźć P.Boga ,a On pomoże Jej odnaleźć siebie.
Tobie i Wszystkich ,którzy bywają na stronie N.P.życzę wszystkiego co najpiękniejsze,abyśmy byli dla siebie wsparciem i pamiętali o sobie nawzajem w modlitwie.M.

enia
Gość
enia

Mario jest Różaniec Rodziców za dzieci proszę dołączyć i Synów zapisać , to tylko 1 dziesiątka dziennie

Ewa
Gość
Ewa

Uzupełniając wpis Eni: po wpisaniu do wyszukiwarki „różaniec rodziców za dzieci”, do tej strony prowadzą początkowe wyniki.

Maria+II
Gość
Maria+II

Należę kilka lat do Różańca Rodziców -modlę się w intencji obydwóch Synów i Dzieci z tej róży -św.Polikarpa.Modli się Mąż i moja Przyjaciółka za swoich Synów.Dzięki.M.