Paulina: Upragniona Ciąża

Moi kochani pragnę podzielić się z Wami szczęśliwą nowiną jaką dziś się dowiedziałam. O tuż jestem w ciąży upragnionej, wytęsknionej, wyczekanej i oczywiście wymodlonej. Staraliśmy się z mężem o to dzieciątko 9 miesięcy, niestety bez skutecznie przeszłam setki badań, monitoringów, kuracji hormonalnej i ziołowej . Mąż też został przebadany i wszystkie wyniki zarówno moje jaki i męża były w porządku, mimo to ciąży nie było. W między czasie poszukując w internecie modlitwy za osoby borykające się z niepłodnością natknęłam się na nowennę pompejską.
Read More

Magdalena: Opieka nade mną i moją rodziną

Chcialam napisac, ze Nowenna Pompejanska posiada ogromna moc. Maryja slucha naszych wolan. Wierze gleboko, ze moc Nowenny Pomejanskiej oraz Nowenny Matki Bozej Rozwiazujacej Wezly pozwala nie zwatpic jak wielką wartość posiada zycie ludzkie. Laska zdrowia, przebaczenia, nadzieji na lepsze jutro, wszystko mozna uprosic Nowenna Pompejanska oraz Nowenna Matki Bozej Rozwiazujacej Wezly.
Read More

Sylwia: Umowa o pracę

Nowennę zakończyłam 16 sierpnia, po czym pod koniec września zostałam poinformowana przez szefa,że umowę mam przedłużoną do końca grudnia.
Read More

Ewa: łaska siły i zdrowia dla mojej siostry, uzdrowienie

Nie wiem dlaczego nie napisałam tego wcześniej, dlaczego wcześniej nie podzieliłam się tym co wydarzyło się w moim życiu w życiu mojej rodziny... W październiku zeszłego roku dowiedziałam się, że moja siostra choruje na raka - czerniak.. kiepska odmiana bo oporna na leczenie, wszystko potoczyło się bardzo szybko... pojawił się...
Read More

Joanna: Po nowotworze nie ma śladu

W grudniu 2013 r. u mojej mamy zdiagnozowano nowotwór jajnika. Dla nas zabrzmiało to jak wyrok! Człowiek, który nie miał do czynienia z tym rodzajem choroby, naprawdę nie ma pojęcia, jaki to strach, szok i ból. Mama ma dopiero 58 lat. W trybie pilnym została skierowana na operację. Po ciężkim zabiegu nastąpiły komplikacje. Mama spędziła w szpitalu wiele dni. Lekarze kiwali głowami i nawet nie starali się ukrywać, jak groźne jest to, co się dzieje z jej organizmem.
Read More

Marek: Skuteczność modlitwy

Skończyłem odmawiać pierwszą nowennę pompejańską. Już pierwszego dnia coś się zaczęło dziać i w ciągu pierwszego tygodnia doświadczyłem wielu łask. Bóg zesłał mi to, o co Go prosiłem.
Zachęcam Was do podjęcia wysiłku nowenny i odmawiania różańca – chyba najskuteczniejszej formy modlitwy zaraz po Mszy świętej. Dziękuję Ci Boże za otrzymane łaski i Tobie Maryjo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marek: Skuteczność modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Tak, Marku, ja też tego doświadczyłam: msza święta i różaniec, jeszcze koronka do Miłosierdzia Bożego…. Tylko w ten sposób udało mi się przeżyć najgorszy czas mojego życia – żałobę po ukochanym Mężu. Nowenny Pompejanskie i Eucharystia wyznaczały mi rytm dnia, przywróciły mnie życiu… Serdecznie pozdrawiam, szczęść Boże 🙂

enia
Gość

Na
1 miejscu jest Msza św
2 ,, Droga Krzyżowa /ja odprawiam wg Emmerich/
3 ,, Różaniec

Obrazki z nowenną pompejańską?