Maria: Prosząc o przemianę

Odmawiam kolejną nowenną pompejańską. Chcę opowiedzieć o łasce, którą otrzymałam od Matki Bożej. Mam wnuka, który przestał chodzić do szkoły, dbać o swoje zdrowie, jest diabetykiem. Zachowywał się tragicznie. Otrzymał kuratora i to nic nie dawało.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Potok Łask od Przenajswietszej Rozancowej Panny Maryji z Pompejow

Jak wiekszosc tu skladajacych swiadectwa, uzaleznilam sie od Nowenny Pompejanskiej i jak koncze jedna niedlugo rozpoczynam nastepna. Chce przeprosic Najswietsza Maryje, ze skladam tylko drugie swiadectwo, chociaz odmawiam juz szosta nowenne, a wszystkie poprzednie piec zostaly wysluchane i otrzymalam od Naszej Kochajacej Matki o wiele wiecej niz prosilam.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Modliłam się o pracę dla męża…

Chciałam się podzielić świadectwem związanym z odmawianą przeze mnie już drugą nowenną. W pierwszej modliłam się o pracę dla męża i błogosławieństwo dla mojej rodziny. Mąż do tej pory pozostaje bezrobotny, ale być może Bóg tak chce... Po zakończeniu pierwszej nowenny nadal wierzę, że łaskę otrzymamy.Przeczytaj Agnieszka: Modliłam się o...
Przeczytaj całość

Danuta: Świadectwo po 10 nowennach

Witam serdecznie...Odmawiam obecnie 10 nowenne,jestem bardzo wdzieczna Matce Najswietszej,ze dodała mi siły i potrafiłam tyle juz wytrwac...
Przeczytaj całość

Maja i Dawid: Prośba o utrzymanie ciąży zagrożonej

Szczęść Boże. Od kilku lat staraliśmy się z mężem o upragnione dziecko. Kiedy okazało się, że pomimo mojego wieku udało nam się zajść w ciążę, radość była ogromna. Niestety dość szybko, bo już w szóstym tygodniu okazało się, że możemy stracić swoje maleństwo ponieważ łożysko źle się uformowało. W tym czasie obejrzałam w telewizji program o wielkiej mocy Nowenny Pompejańskiej. Poczuliśmy wtedy, że musimy zawierzyć naszą sprawę Matce Boskiej. Nigdy wcześnie nie modliliśmy się na Różańcu, więc było dla nas to zupełnie nowe doświadczenie. Modliliśmy się każdego dnia w intencji: za zdrowie naszego rozwijającego się w łonie maleństwa. Dziś dzięki wstawiennictwie Najświętszej Panienki i łasce Pana Naszego możemy się cieszyć naszym prawie półrocznym, zdrowym synkiem. Dziękujemy Ci Boże miłosierny!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Maja i Dawid: Prośba o utrzymanie ciąży zagrożonej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Wspaniale! Chwała Panu 🙂

Maria
Gość

Lubię takie finały Nowenny Pompejańskiej 🙂 Szczęść Wam Boże.

enia
Gość

Wszystkiego dobrego !

Obrazki z nowenną pompejańską?