Marta: Wysłuchana prośba o uzdrowienie wewnętrzne

Brak ojca sprawił też, że nie był w stanie nawiązać relacji z Panem Bogiem, który wydawał mu się surowym sędzią, niezainteresowanym jego losem, dalekim i nieobecnym, którego trzeba sobie zjednywać pobożnością.
Read More

Agnieszka: dostałam długo oczekiwaną pracę

W trakcie odmawiania pierwszej nowenny dostałam długo oczekiwaną pracę. Odmawiam dalej w innej intencji, ale jest mi bardzo ciężko.
Read More

Oczekujaca: Wciąż czekam

Dzisiaj ostatni dzień mojej nowenny. Główna intencja nie została jeszcze wysłuchana jednak wierzę, że muszę jeszcze poczekać aby otrzymać ta dana łaskę, bo sytuacja jest beznadziejna.
Read More

Joasia: Dziękuję za wszystkie łaski

Nowennę Pompejańską odmawiam od września 2012 r. Obecnie odmawiam już 8 Nowennę. Otrzymałam od Matki Bożej bardzo wiele łask. Modliłam się między innymi o uzdrowienie kuzyna (świadectwo to napisałam w lutym tego roku), o dusze cierpiące w czyśćcu oraz o dar macierzyństwa. Co prawda jeszcze nie zostałam mamą ale Mateńka...
Read More

Jadwiga: Maryja słucha naszych próśb,ale Bóg sam wybiera czas…

W tej chwili odmawiam moją 4 nowenne, 2 poprzednie odmówiłam w tej samej intencji i mogę powiedziec,że intencja nie spełniła się tak jak ja bym chciała,ale Matka Boza cały czas pomaga mojej rodzinie i czuję jej opiekę myślę,że jak nadejdzie ta odpowednia chwila to na pewno Bóg mnie wysłucha,ale może...
Read More

Magdalena – LIST: Każda modlitwa dodaje mi sił

To początek mojej nowenny do Maryi i Pana Boga. Moje życie od paru miesięcy się sypało. Probelmy z studiami, obroną licencjatu. Mój związek w narzeczeństwie był trudny od pewnego czasu. Nietstey narzeczony odszedł do innej. Wtedy stwierdziłam, że pomoże mi tylko Pan Bóg i Maryja, żeby zrozumiał pewne sprawy i rzeczy. Oni zawsze wysłuchają każdej prośby i pomogą się pozbierać. Z każdą odmówioną nowenną widzę, że mam coraz więcej sił wiary w to, że da się wszystko naprawić. Wiara, nadzieja, miłość są najważniejsze. Nigdy nie wierzyłam w to, że odmawianie nowenny coś da, ale czytając te wszystkie świadectwa nabrałam wiary w tą nowennę. Teraz wiem, że Maryja Pan Bóg zawsze wysłuchają mojej prośby i będą przy mnie w każdej sytuacji i ,,podadzą rękę”. Wierzę w to, że Maryja razem z Bogiem wysłuchają mojej prośby. Każda modlitwa do Maryi mi pomaga wstawać i dodaje sił na następne dni.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?