Wiesława: Nasza wdzięczność wobec Stwórcy jest ogromna!

Latem 2014 roku córka dostała wysypkę na ciele. Początkowo było to kilka plamek, potem stopniowo pojawiało się ich coraz więcej. Zaniepokojona, udałam się do lekarza rodzinnego, który stwierdził uczulenie. Kiedy po wyeliminowaniu środków piorących, na które córka miała być uczulona, problem wysypki pozostał, udałam się do dermatologa, który powiedział, że jest to choroba nieuleczalna: łuszczyca.
Przeczytaj całość

Karolina: Znalezienie pracy

Swoją pracę, którą dostałam 8 IX 2015 r zawdzięczam Królowej Różańca Świetego. Odmówiłam w tej intencji nowennę pompejańską - w intencji pracy. Odmawiałam ją od 14 II 2015 do 6 V 2015 r . Gdy byłam w urzędzie pracy 26 II 2015 r pan w urzędzie mi powiedział, że czytał pewien artykuł odnośnie pracy w moim kierunku ukończonych studiów, że będzie zapotrzebowanie w tym zakładzie pracy na takie osoby jak ja. Wtedy kiedy mi o tym powiedział od razu poczułam pomoc Królowej Różańca Św. dzięki odmawianej nowennie.
Przeczytaj całość

Mirka: Całkowite uleczenie z uzależnień syna

Ufam i pokładam nadzieję w Najświętszej Maryi ,ona nie zawodzi i prowadzi do Boga.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Działy się bolesne rzeczy, lecz ja dalej z wiarą się modliłam

Wzięłam do ręki różaniec i z wiarą odmawiałam nowennę pompejańską. Działy się bolesne rzeczy, lecz ja dalej z wiarą się modliłam.
Przeczytaj całość

Joanna: Radość z cierpienia

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 2 lata temu. Prosiłam o uzdrowienie mojego syna z niskorosłości ,niestety bez rezultatu, ale otrzymałam mądrość, że nie wzrost ważny a zdrowie dziecka. II NP odmawiałam w intencji tegoż syna, by mógł żyć bez bólu.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wydarzyło się coś pięknego

Witam wszystkich. Dziś chcę rozpocząć chyba czwartą moją nowennę. Chcę podziękować Panu Bogu i Maryi za wszelkie łaski jakie otrzymałam odkąd odmawiam tę nowennę. Wszystkim odmawiającym chcę powiedzieć żeby nie tracili wiary nawet jeśli pozornie nie otrzymują tego o co proszą. Bóg działa w Sobie znany sposób i najlepiej wie czego nam potrzeba. Czasami tak nas prowadzi aby przez naszą modlitwę i intencję spełniła się Jego Święta wola. Jedną nowennę odmawiałam w intencji uzdrowienia taty z choroby psychicznej. Nie mieliśmy dobrych relacji od lat. Oddałam tę intencję Panu Bogu. Pan tak pokierował wszystkim że obecnie tata jest w trakcie leczenia, ale wydarzyło się coś pięknego. Pojednaliśmy się po wielu latach. Dzięki Jezusowi zrozumiałam że to nie chodzi o to, żeby tata został uzdrowiony z choroby (tak byłoby prościej) ale że Bóg chciał uzdrowić nasze relacje, to ja musiałam skruszyć moje serce i otworzyć się na pomoc tacie. A Pan wszystkim kierował i doprowadził do leczenia i obecnie wszystko jest na dobrej drodze. Chwała Panu! Poza tym podczas odmawiania nowenny dostałam propozycję nowej pracy i wiele łask, zaczęłam inaczej patrzyć na świat, zbliżać się do Jezusa, pragnąć Go. Pan przemienia nasze serca. Nie traćcie nadziei i wiary, nawet jeśli jest ciężko. Maryjo kochana, dziękuję za Twoje wstawiennictwo i opiekę. Dziękuję że pokazałaś mi drogę do Ciebie, że zawsze jesteś ze mną i swoim Synem. Bądź Błogosławiona dziewico,piękna Lilio. Jezu Ufam Tobie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Katarzyna: Wydarzyło się coś pięknego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Piękne świadectwo, dziekuję.Niech Cię Pan błogosławi…

Paulina
Gość
Paulina

Dzień dobry. Proszę poczytać o poście dr Dąbrowskiej. Jest wiele kobiet które przeszły przez ten post a w efekcie udało im się zajść w wyczekiwaną ciążę. A własnym przykładzie również polecam oczyszczenie organizmu właśnie w taki sposób- to działa cuda!

Obrazki z nowenną pompejańską?