Anna: W podziękowaniu za podwójne szczęście

W 2010 r. zaczęły się moje problemy ze zdrowiem: do cukrzycy i choroby Hashimoto (choroba tarczycy) doszły objawy, których lekarze nie potrafili zdiagnozować: powiększone węzły chłonne i "coś" w płucach. Szereg badań, stresu, ciągłe chodzenie po lekarzach i "wiszące nad głową" podejrzenie raka. W 2014 r. zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską...
Przeczytaj całość

Justyna: w intencji brata

Chciałabym po raz kolejny złożyć świadectwo z łask jakie otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Modliłam się w intencji brata, jego trudnej i skomplikowanej sytuacji zawodowej w jakiej się znalazł. Otrzymałam łaski o które prosiłam, ale dopiero w momencie kiedy całkowicie zawierzyłam Matce Najświętszej i pogodziłam się z zaistniałą sytuacją -...
Przeczytaj całość

Madzia: Jestem otoczona opieką Maryi

Dziekuje Maryji za moje lepsze zdrowie, za laske przebaczenia, oraz laske pokoju. Dziekuje Maryji za zdrowie mojego Taty, za zycie pomimo choroby serca. Tata mial miec operacje na serce, na zasawki, jednak sie nie zgodzil. Za duze ryzyko.
Przeczytaj całość

Iwona: Trudna nowenna

Raz różaniec został przerwany będąc w mojej dłoni, ktoś bardzo nie chce tej modlitwy......... Czy taka modlitwa ma sens?
Przeczytaj całość

Sandra: Matka Boska nigdy nie zostawia mnie w potrzebie

Dziś skończyłam część dziekczynną mojej intencji. I kolejny raz wiem, że Maryja nie zostawiła mnie samej.
Przeczytaj całość

Kasia: Zostaliśmy rodzicami

Dzięki Nowennie Pompejańskiej, a dokładniej dzięki wstawiennictwu Maryi u Boga razem z mężem staliśmy się świadkami cudu rodzicielstwa.
Po dwóch poronieniach oprócz diagnozy i leczenia zawierzyliśmy w modlitwie różańcowej. Najważniejsze było dla mnie poczucie pewności po odmówieniu nowenny, że Maryja na pewno nas wysłuchała. Całkowicie i ślepo wierzyłam, że tym razem doczekamy się dziecka tu na ziemi. Nawet jak jechałam z krwawieniem do lekarza byłam pewna, że Bóg jest z nami. I był i leczył.
Dziękujemy Maryjo!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kasia: Zostaliśmy rodzicami"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Życzę Błogosławieństwa Bożego dla dzieciątka i całej twojej rodziny. Szczęść Boże!

Ewelina
Gość
Ewelina

Chwała Panu! Piękne świadectwo

tercjanka
Gość
tercjanka

Dbajcie o ten Skarb z Nieba Wam dany i zapoznajcie sie ze strona pana Zieby o szczepieniach

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!