Kasia: Rozpoznanie uczucia

Witam! W październiku rozpoczęłam odmawiam moją pierwszą nowennę pompejańską . Nie raz o niej czytałam , ale zawsze stwierdzałam ,że nie dam rady odmówić trzech różańców w ciągu dnia . To nie dla mnie . A jednak w październiku podjęłam decyzję o rozpoczęciu nowenny w intencji , abym ja z moim ukochanym wzięliśmy ślub . 54 dni minęły mi szybko , czasem bywało ciężko , ale poczułam ,że uwielbiam odmawiać różaniec . A moja wiara stała się mocniejsza . Muszę nadmienić ,że przez 54 dni wierzyłam w moc nowenny i wierzyłam ,że zostanę wysłuchana . Zostałam wysłuchana , ale nie tak jak chciałam . 3 dni po zakończeniu nowenny , stało się coś niesamowitego , otrzymałam łaskę poznania tego uczucia , w którym trwałam przez 2 lata ,że go nie kocham i ja nie chcę z nim być . Nie bolało , po prostu nie bolało . A moje urojone uczucia zniknęły i poczułam spokój w sercu . Dziękuję Mateczko ,że wysłuchałaś mojej prośby . Na moim przykładzie widać , że prośby są wysłuchane , nie tak jak my chcemy , ale dla naszego dobra .

Obrazki z nowenną pompejańską?

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
zumiPiotrtercjankaEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

???

Piotr
Gość
Piotr

Dlaczego dajesz znak zapytania ?
Żeby było jasność nikogo nie oceniam ,ani nikogo nie krzywdzę ,ale Pan Bóg ma najlepszy plan jaki może mieć nawet jeśli nie jest po waszej myśli.

Jak czytam czasem świadectwa szczególnie, które dotyczą uczuć, bo to jest sfera najtrudniejsza. Kobieta pragnie aby ten chłopak ją pokochał,który np nie darzy ją uczuciem. To jest zachowanie desperackie – tak mi się wydaje :). Czy nie lepiej jest się modlić o miłość i sama wtedy przyjdzie. Albo już sam nie wiem :). Po prostu zostawić to Panu Bogu…

tercjanka
Gość
tercjanka

Droga Kasiu
Cieszę się że dane Ci było zrozumieć i przemedytować z Panem Bogiem swe decyzje to jest wielka łaska od Boga jak tez oszczedzenie sobie i innym w przyszłosci rozpaczy i łez.Bog jest Miłościa ufaj i modl się a Pan Bog naprowadzi na lepsze drogi i na bardziej godnego męża i ojca.
Bog z Tobą
Świecka Tercjanka

zumi
Gość
zumi

Rozumiem Ciebie Kasiu. I cieszę się, że Bóg wskazał Ci drogę, którą powinnaś iść. Wierzę, że ma dla Ciebie kogoś skrojonego na Twoją miarę, a ten związek stał na drodze do poznania tego człowieka. Gratuluję szczerości z samą sobą 🙂