Ania: Motywacja i siła

Od odmówienia przeze mnie pierwszej Nowenny minął ponad rok. Modlitwę poleciła mi kuzynka. Zdecydowalam się ją odmówić, ponieważ sama nie potrafilam poradzić sobie z problemem. Od jakiegoś czasu chcialam sie rozstać z chłopakiem, z którym byłam wiele lat. Dla mnie ten związek nie miał juz sensu, wszystko się wypaliło i nie byłam już z nim szczęśliwa.
Read More

Katka: Świadectwo „niewysłuchanych” modlitw

Moi Drodzy! Wiele osób pisze tu, że modli się/modliło w intencji pewnych relacji z konkretnymi osobami... o miłość... Historia mojego nawrócenia zaczęła się dokładnie w miejscu, w którym zostałam porzucona. Z dnia na dzień, przez osobę, od której byłam uzależniona. Modliłam się o jej powrót MIESIĄCAMI, byłam przekonana, że bez...
Read More

Danuta: Z Matką Bożą i Różańcem idę przez życie

Odmówiłam już kilka nowenn pompejańskich, dopiero teraz składam kolejne świadectwo. Odmawiałam nowennę o wyzdrowienie brata który miał zawał. Teraz już wrócił do pracy i czuje się dobrze, choć musi uważać. Kolejną nowennę odmawiałam za siebie, kiedy dowiedziałam się że mam nowotwór piersi. Leczenie zniosłam znośnie.
Read More

Maciek: To jest plan na lata

Piszę to świadectwo po skończeniu drugiej Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą odmawiałem w intencji o powrót do zdrowia mojej mamy, która miała wykryty nowotwór złośliwy nerki. Po tej wiadomości przeżywałem ciężkie chwile, poczułem się zagubiony i postanowiłem zwrócić się o pomoc do Matki Przenajświętszej poprzez nowennę. Miałem duże obawy, że nie dam rady wytrwać w modlitwie a nawet zorganizować wymaganą ilość czasu dziennie.
Read More

Agnieszka: Czułam ogromny pokój w sercu i siłę, chociaż nie w swojej intencji się modliłam.

Wbrew wszelkim obawom, czas nowenny, był dobrym czasem. Bywały dni, kiedy martwiłam się o wolny czas na modlitwę, ale był to okres, w którym czułam, jak wielką moc może mieć modlitwa.
Read More

Kamil: Podziękowanie za spełnienie wszystkich próśb

witam ch miałem podzielić się swoim.swiadectwem o nowennę pompejanskiej ,o modlitwie którą jest bardzo skuteczna i dzięki której zostałem wysłuchany zawsze kiedy tylko podjąłem się odmawiania tej nowenny ,czy to prosiłem o pracę czy o kobietę ktora obecnie jest moja żona ,matka Boża nigdy nie zostawiła mnie z problemempamiętajcie prędzej czy później i tak wasza próśba zostanie spelniona o ile naprawdę to o.co.sie modlicie jest dla Was ważne i z wiarą spełnienia składanie intencje . Niema próśb nie wysluchanych , najważniejsze jest aby oddać intencje woli Bożej, poddać się temu co Bóg zechce bo on wie najlepiej co dla nas jest w danym momencie najlepsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Kamil: Podziękowanie za spełnienie wszystkich próśb"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marzena
Gość
Marzena

Piękne świadectwo Kamil.

Kasia
Gość

Masz to szczęście bycia wysluchanym:) ja od 1.5 roku wolam do Boga z moja intencją… Czekając aż ‚właściwy’ czas nadejdzie.. I martwi mnie brak jakichkolwiek zmian: (

Obrazki z nowenną pompejańską?