Zuzanna: Praca i umiejętność modlitwy

Gdyby kiedykolwiek przeszło wam przez myśl, że nie jesteście w stanie odmówić Nowenny Pompejańskiej, to nie dajcie się zwieść tym mylnym obawom. Pierwsze moje podejście, zakończyło się po jednym dniu. Miałam potem dzień przerwy, a gdy znowu zaczęłam odmówiłam całą Pompejankę. Myślałam, że będzie mi bardzo ciężko i nie będę miała czasu.
Read More

Katarzyna: Wiem, że to Matka Boska nade mną czuwa.

Poza tym miały miejsce sploty wydarzeń, że aż trudno samej mi było w to uwierzyć. Tak jakby Matka podpowiadała mi co mam robić, dawała mi siłę.
Read More

Agnieszka: Kolejna nowenna wysłuchana

pewna osoba oddala pieniądze
Read More

Marta: Uratowane małżeństwo

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Mam na imię Marta, mam 36 lat i mieszkam w Sandomierzu. Chciałam podziękować Matce Bożej za otrzymaną łaskę. Swoją pierwszą nowennę odmówiłam w 2012 r., kiedy to małżeństwo mojej przyjaciółki przechodziło głęboki kryzys. Po 30 latach wspólnego, szczęśliwego życia jej związek zaczął się rozpadać.Przeczytaj Marta: Uratowane małżeństwo
Read More

Magdalena: Nadzieja

Moje świadectwo dotyczy stanu zdrowia mojego taty, u którego rok temu wykryto nowotwor.Operacja powiodła się niemniej jednak kilka miesięcy temu choroba znowu zaatakowała.Lekarz na podstawie wyników badań wpisał na skierowaniu chemioterapia paliatywna informujac ze powtornej operacji nie bedzie.Wowczas uznałam że wszystko w rekach Boga,który jest wszechmocny i miłosierny.
Read More

Kala: Czuje, że nasze małżeństwo ma sens

Nowenne Pompejańską rozpoczęłam w dniu urodzin mojego męża w jego intencji. Między nami było już bardzo źle, mimo że jesteśmy małżeństwem dopiero trzeci rok. Byłam już przekonana, że odejdę, trzymał nas razem tylko nasz półroczny synek. Mąż w ogóle się nami nie przejmował, nie pomagał przy dziecku, nie liczył się ze mną, moimi uczuciami, traktował jak przedmiot. Widział mnie tylko wtedy gdy coś ode mnie potrzebował, czym niszczył mnie psychicznie. Byłam zrozpaczona. Coraz bardziej go nienawidziłam, zamiast kochać. Wiedziałam, że już nic nie pomoże i nie widziałam sensu nawet modlitwy. Mimo wszystko postanowiłam poświęcić te 54 dni, bo jeśli ktoś może tu coś zdziałać to tylko Bóg. To jest moja druga rozpoczęta nowenna, ale tą udało mi się odmówić do końca. Bałam się ją zacząć, gdyż w trakcie odmawiania poprzedniej 2 lata temu, również w intencji męża- poroniłam. Przestałam się wtedy w ogóle modlić.. Dziś jestem szczęśliwa, że odmówiłam całą nowennę i chwała Maryi, że zechciała się wstawić za moją rodziną. Już po paru dniach jej odmawiania mąż zaczął się zmieniać, na nowo zaczęłam dla niego istnieć. Dzięki modlitwie ja się wyciszyłam i bardziej kontroluje wybuchy złości. Obecnie nie jest idealnie, nadal się kłócimy, mąż nie był jeszcze u spowiedzi ale daje mu czas. Rozmawiamy, zaczął mi pomagać, troszczy się o nasze dziecko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Kala: Czuje, że nasze małżeństwo ma sens"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

dziekuje piekne swiadectwo mnie sie tez tyczy
obiecuje modlitwe

Gośka
Gość
Gośka

Gratuluję dojrzałej decyzji. Jeśli ktoś ma wam pomóc to właśnie Matka Boża. Nie poddawaj się nawet jeśli po pierwszej odnowionej nowennie nie będzie dobrze , módl się dalej za męża, za wasze małżeństwo, za waszą całą rodzinę. A zobaczysz że Pan Bóg tak zmieni wasze życie że nawet nie będziesz wiedziała kiedy. Z P. BOGIEM

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?