zofia: otrzymalam to co czego sie wcale nie spodziewalam

Matka Boza wysluchuje wszystkich ktorzy modla sie .
Read More

Ewelina: Najświętsza Panienka jest hojną Matką

Witam serdecznie wszystkich czytelników:-) Pragnę złożyć swoje świadectwo z odmawiania Nowenny Pompejańskiej, tak, jak obiecałam Maryji. Swoją przygodę z Nowenną rozpoczęłam 1.08.2014 r., a zakończyłam ją 23.09. Przyznam się, że przez pewien czas zastanawiałam się, czy zacząć ją odmawiać. Trochę zwlekałam z podjęciem decyzji, ponieważ obawiałam się, że nie wytrwam...
Read More

Tomasz: Serduszko Antosia

W połowie lipca padła diagnoza o nie prawidłowej pracy serca naszego syna Antosia 6 lat. 15 sierpnia w święto Matki Bożej zaczynam nowennę do Mateczki Bożej Pompejańskiej w intencji cofnięcia wady. Udaje mi się skończyć nowennę z powodzeniem.
Read More

Regina: Trzeba UFAĆ

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus :) ! Bardzo dziekuje , jestem szczesliwa ze moge odmawiac Ta Cudowna Nowenne POMPEJANSKA :)
Read More

Ewelina: Zdany egzamin na prawo jazdy

Witam serdecznie. Chcę złożyć swoje kolejne świadectwo skuteczności Nowenny Pompejańskiej. Jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny Pompejańskiej w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy. Dzisiaj jest ostatni dzień części błagalnej i właśnie dzisiaj w końcu zdałam egzamin praktyczny. :) Jestem wdzięczna Matce Przenajświętszej, że wysłuchała mojej prośby i Panu Bogu,...
Read More

Justyna: O dar uzdrowienia ukochanego brata

Mam brata Łukasza, chorującego od ponad 15 lat na epilepsje, potocznie padaczkę. Lekarze nazywają go „trudnym przypadkiem „. Mimo licznych leków napady pojawiają się – nawet do kilkadziesięciu miesięcznie. Obecnie ma 21 lat i dzielnie znosi swoją chorobę, która wyklucza go z normalnego życia.
Łukasza otaczamy modlitwą od zawsze.
W okresie wzmożonych napadów żona mojego kuzyna, Emilka, zaproponowała mi wspólne podjęcie nowenny pompejańskiej w intencji Łukasza. Powiedziałam o tym Mamie i Mama do nas dołączyła.Na łaski nie trzeba było długo czekać – jeszcze podczas trwania nowenny Łukasz wraz z moim mężem Sebastianem trafił na Mszę św o uzdrowienie duszy i ciała.
Kiedyś tego typu wydarzenia traktowali z dystansem i niedowierzaniem.
Łukasz bardzo przeżył Mszę świętą, podczas nabożeństwa wylał morze łez – wypłakiwał się na ramieniu Jezusa.
Po Mszy czuł się w jakiś sposób oczyszczony i spokojniejszy. No i pod ogromnym wrażeniem.
A mój mąż doświadczył dzięki niemu żywej wiary.
Najbardziej chorobę Łukasza przeżywa nasza Mama.
Zawsze chciałam, by i ona uczestniczyła w takiej Mszy, by zawierzyła Łukasza Panu Jezusowi, a sama wyzbyła się lęku i rozżalenia. By nauczyła się cieszyć i dziękować za to, że on jest, mimo choroby.
To właśnie zaczęło się dziać już podczas nowenny, a Msza święta ją tylko utwierdziła.
W Mamie zaszła zmiana – jest pogodna, silna, spokojna, otwarta na rozmowy o wierze i Panu Bogu. Aktualnie jest podczas kolejnej nowenny, bo daje jej to siłę i nadzieję.
A jeżeli chodzi o moje życie..
Zawsze starałam się być blisko Boga, tak mi się bynajmniej wydawało.
Teraz pragnę być cały czas w łasce uświęcającej, modlimy się wspólnie z córką 4 letnią i czasami z mężem, odmawiam drugą nowennę.
Mąż przyjął chrzest w Duchu Świętym, oddał siebie i nasza rodzinę Panu Jezusowi.
Między nami poprawiły się relacje. Długo możemy rozmawiać o Bogu i Jego obecności w naszym życiu.
Teraz czuję się szczęśliwa.
Pragniemy wzrastać w miłości i wierze.
Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Justyna: O dar uzdrowienia ukochanego brata"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena
Gość

Bardzo współczuje wien coś o tej chorobie.Bardzo się modliłam i jest dobrze,wszystko się wyciszyło.Z PANEM BOGIEM i UKOCHANĄ MATKA życzę z całego serca aby JEZUS miał was w opiece.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?