Karolina: Powrót ukochanego

Dam znać jeśli się uda i stanie się CUD!!!
Read More

Ania: Dziękuję za wszelkie dobro

Szczęść Boże! To jest moje drugie świadectwo na tej stronie, chciałam podziękować Matce Bożej za wszelkie dobro jakim obdarza naszą rodzinę. Odmawiam nowenny jedna po drugiej kończę jedną, zaczynam drugą nie umiem żyć bez różańca, jest mi wielką pomocą i pociechą. Modlitwa moja nie zawsze jest w skupieniu, podczas wykonywania domowych czynności czy w drodze, ale wiem, że Maryja wysłuchuje taką modlitwę.
Read More

Piotr: Dzięki Maryi jestem czysty

Mam 20 lat, od około 8-10 roku życia byłem uzależniony od masturbacji potem pornografii. Około pół roku temu odmówiłem nowennę pompejanską i od pierwszego dnia pokusa całkowicie znikła aż do dzisiaj. Wierzę, że to cud, ponieważ kiedyś wszystko co zobaczylem, pomyślałem ciągnęło do upadku.
Read More

Marzena: Ty tylko mnie poprowadź

Po raz kolejny chciałabym Ci Jezu i Tobie Matko Boża podziękować za łaski. Za to, że jeszcze nigdy nie zostawiliście mnie samej. A powiiniście, tyle razy nawalałam. Ty Boże jesteś Bogiem, który daje wiele szans. Ale do rzeczy...Przeczytaj Marzena: Ty tylko mnie poprowadź
Read More

N-N: Moje małe cuda

To już moja kolejna Nowenna, przestałam liczyć, bo każda kolejna jest ważna i wysłuchana, czasem na inny sposób niż mój ciasny umysł byłby w stanie przewidzieć;-) Łaski jakie otrzymałam są dla mnie moimi małymi cudami, na które otworzyłam się dzięki nowennie.
Read More

Justyna: Matka Boża pomogła mi zdać prawo jazdy

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus na wieki wieków i Najświętsza Maryja. Długo zwlekałam z napisaniem świadectwa, cieszę się że mogę się z Wami tym podzielić. Pewnego dnia zapragnęłam mieć prawo jazdy i również mi ono było potrzebne do przyszłej pracy. Byłam pozytywnie nastawiona, jazdy z instruktorem szły świetnie. Nagle przyszedł czas na egzamin praktyczny dopadł mnie wielki lęk i strach. Kiedy wsiadałam z egzaminatorem do samochodu przestałam myśleć o tym co mam zrobić i w wyniku wielkiego stresu przestałam panować nad pojazdem i oblałam. Było mi przykro ale stwierdziłam że spróbuję jeszcze raz bo każdemu może się zdarzyć i znów oblałam. Potem się czułam przygnębiona widząc twarze ludzi którzy zdali za 1 razem. Postanowiłam że sama sobie z tym nie poradzę i postanowiłam sięgnąć po różaniec i odmówić nowennę żeby Matka Boża mi pomogła zdać prawo jazdy. Zaczęłam wątpić że wgl mi się uda ,ale zaczęłam się modlić słowami Matko Boża ja wiem że sama sobie nie poradzę i proszę Cię zdaj ten egzamin ze mną albo za mnie . 3 dni po skończeniu nowenny miałam egzamin. Niesamowite było to że miałam 1 błąd na placu a na mieście jeździłam śpiewająco i zdałam to naprawdę cud. Odmawiam kolejną nowennę i wszystkim serdecznie polecam bo nie ma łaski której by nie udzieliła Matka Boża.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Justyna: Matka Boża pomogła mi zdać prawo jazdy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karolcia
Gość
Karolcia

Gratuluję! 🙂 Ja mam problemy już na naukach praktycznych. Stres powoduje, że robię głupie błędy, nie mogę potem ruszyć z miejsca. To dopiero początek (2 jazdy), ale też zacznę odmawiać nowennę, bo idzie mi słabo. Czasem prowadzę ten samochód przez łzy. Instruktora mam wyrozumiałego, ale mam wrażenie, że i jego już dobijają te moje błędy. Mam nadzieję, że z czasem dojdę do wprawy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!