Ilona: Spokój na sercu

Proszę tez Matkę Najswiętrzą o to, zeby juz nikt przeze mnie nie cierpiał. Dziś jest 11 dzień Nowenny i czuję sie troche spokojniej. Wierzę że Matka Boża pozwoli mi sie uwolnić od tych dołujących uczuć i poczucia winy.
Read More

A.: Udało się!

Finalnie jestem w Ciąży!!!!!!!!to jest niesamowite.staralismy sie 2 lata i nic.pierwszy miesiąc modlitwy i zaszlam.O Boże jestes Wielki!
Read More

Kinga: otrzymałam łaskę w ostatnim dniu nowenny

Pani Maja napisała pod świadectwem Elżbiety, "nieco" ironicznie: A gdyby sie pani ada nie modlila,to by biedak pracy do dzis nie mial,ludzie 21 wiek,srodek Europy Przeczytaj Kinga: otrzymałam łaskę w ostatnim dniu nowenny
Read More

Magdalena: Nowenna pompejańska to moje życie

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Chce powiedziec, ze Nowenna Pompejanska okazala sie moim sukcesem. Jestem aktywna, kiedys nie zawsze tak bylo. Nowenna Pompejanska okazala sie niezwykla modlitwa. Moge smialo powiedziec, ze modlitwa Nowenna Pompejanska okazala sie niezwykla sprawa.
Read More

Joachim: zostalem uwolniony z nalogu jakim jest pijastwo

Teraz odmawiam trzecia nowenne i juz doswiadczam chocby SPOKOJU DUCHA,dzieci sie nawracaja.
Read More

Jola: Miłość w rodzinie

Witam moi drodzy .od kilku dni zbieram się napisać o moim świadectwie. ale nie było natchnienia. Odmawiam pierwszy raz NOWENNE jestem na końcówce czesci blagalnej. Zawsze przerazalo mnie ze nie dam rady aż 54 dni modlić się ale teraz ciągnie mnie i znajduje zawsze czas. I jestem spokojna wyciszona i poznaje owoce mojej modlitwy.W mojej rodzinie nie zawsze była zgoda .Najbardziej bolało mnie ze moje siostry zapomniały o tacie który dla nas tyle zrobił dbał a teraz gdy zaniemogl i jest niedołezny nikomu jest niepotrzebny. Każda zajęta swoim domem .ja tez mam rodzinę dzieci i prace i teścia samotnego i daje rade mieć czas dla obu. Święta zawsze organizuje u siebie ale .w tym roku chciałam zbuntowac się i jeśli one są tak bez serca to ja dla nich też taka będę. Ale dzięki modlitwie spróbowałam jeszcze raz i tato był szczęśliwy bo jakby coś drgnelo u nich ze tato potrzebuje swoich dzieci bo jest sam .Mam nadzieje ze ich serca zmienia się. i zobaczą drugiego człowieka w którym jest nasz kochany Jezus. A Matka Boża nie opuszcza swoich dzieci i juz nigdy nierozstane się z rozancem

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?