Iwona: Nie ustaję w modlitwie o zdrowie

Czas przygotowań do ślubu był wyjątkowo trudny, lecz dostałam wsparcie Maryi za co będę Jej zawsze wdzięczna. Moja mama od razu zauważyła, że zachowywałam się jak dawna ja. To było niesamowite.
Read More

Anonim: Uzdrowienie życia

Do Różańca Świętego doprowadził mnie św. Ojciec Pio. Zawsze był mi jednym z najbliższych świętych i gdy zwracałam się kolejny raz o pomoc w trudnych problemach nagle zapragnęłam wziąć do ręki różaniec.
Read More

Aneta: Moje poszarpane życie odzyskuje normalność

Dziękuję Bogu za Krzyż, który mi zesłał, bo bardziej zbliżyłam się do Niego.
Read More

Anna: Myślałam już że nie dam rady… a jednak!

Witam! To już moje kolejne świadectwo. Tym razem modliłam się o nawrócenie dla siebie, o pójście do spowiedzi i czasem też wspominałam o zadośćuczynieniu. 05.12.17r. w końcu poszła do spowiedzi po 7 miesiącach przerwy, jest to wielka łaska od Maryji i Boga. Myślałam już , że nie dam rady, a jednak! Zauważyłam też ,że nie dręczą mnie tak czesto już grzeszne myśli ani nie skupiałam się na grzechach tak jak wcześniej ( było to bardzo męczące). Dziękuję Ci Maryjo za tak wspaniałe łaski otrzymane od Ciebie i Boga. Amen.
Read More

Aga: Bez żadnych leków

W ubiegły roku ciężko zachorowałam. Modliłam się do św. Rity oraz do św. Judy Tadeusza za pośrednictwem Maryi. Pan Bóg wysłuchał mojej prośby. Ale potem zachorowałam na ciężką depresję z objawami choroby psychicznej z czym nie mogłam sobie sama poradzić. Nie mówiłam nikomu o mojej chorobie - wiedziała tylko Maryja i Pan Bóg.
Read More

Joanna: Zaczęły się spełniać marzenia

Witam wszystkich, Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica.
Jestem po 2 NP, pierwszą odmówiła na początku roku 2017. Prosiłam naszą Mamę o zdrowie dla mnie, ale Matka wie lepiej co dla jej dziecka jest najlepsze. Zaczęły się dziać małe cuda i zaczęły się spełniać marzenia. A przez trudności przeprowadziła mnie bez stresu i umartwiania się. Drugą NP skończyłam przed świętami Bożego Narodzenia, w intencji znalezienia pracy. Jestem osobą chorą i nie wszystko mogę wykonywać. A już dużej nie chciałam siedziec w domu, pragnełam czuć się potrzebna. Dzieci już odchowałam i stwierdziłam że to mój czas. Długo nie musiałam czekać, w internecie znalazłam ofertę pracy, zadzwoniłam, poszłam na rozmowę i ją dostałam. Wiem że to Nasza Matka Pompejanska mnie wysłuchała. Bogu niech bedą dzięki Chwała Tobie Panie. Boże Błogosław mi i mojej rodzinie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
eniaUfająca Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ufająca
Gość
Ufająca

Piękne świadectwo Pani Joanno. Wierzę, że otrzyma Pani łaskę zdrowia. Proszę nie tracić nadziei. Dla Pana Boga nie ma nic niemożliwego! 🙂 Życzę Pani Błogosławieństwa Bożego w pracy i w życiu osobistym! Szczęść Boże!

enia
Gość
enia

Szczęść Boże