Elżbieta: Coś niesamowitego. Działanie Matki Bożej jest dosłownie namacalne.

Od roku modlę się nowenną pompejańską za męża. Mogę tylko określić typ męża jako "trudny przypadek" zbierając w jedno określenie zbór "dolegliwości" jakie miał mój mąż zanim zaczęłam się modlić za niego.Przeczytaj Elżbieta: Coś niesamowitego. Działanie Matki Bożej jest dosłownie namacalne.
Read More

Wierząca: Odpowiedź Matki Bożej

Moi drodzy, kończę czwartą Nowennę Pompejańską. Dwie NP odmówiłam w intencji mojej rodziny. Za miłość, spokój, harmonię i polepszenie relacji. Zostały wysłuchane. Jest dużo lepiej. Dwie następne NP zaczęłam odmawiać w intencji mojego męża, który jest alkoholikiem.
Read More

JANUSZ: Nawrócony na zawsze

Przed chorobą oddaliłem się od wiary katolickiej, zacząlem powątpiewać w Nią. Zacząłem czytać ksiązki o OOBE (out of body experience),czyli o eksperymentach wyjścia poza ciało. Trenowałem jak wejść w stan OOBE. Gdy raptem w wakacje zachorowałem,zacząłem jeżdzić po klinikach,a wyniki nie polepszały się. Myślałem,że nie długo przyjdzie czas rozstania z tym światem. Płakałem w samotności,by żona i córka nie widziały moich łez.
Read More

Ufająca: Matka Najświętsza pomogła mojemu synkowi

Chcę złożyć świadectwo mojej drugiej odmówionej NP, jestem osobą wierzącą,niestety słabo praktykującą popełniłam w życiu bardzo wiele błędów i mocno się pogubiłam oddalając się coraz bardziej od Boga,czułam ze jest coś nie tak,ale zaraz potem usprawiedliwiałam każdy grzech.
Read More

Maria: podziękowanie

Szczęść Boże, pragnę złożyć drugie świadectwo Nowennę Pompejańską odmówiłam już trzeci raz w intencji mojego syna o powrót do Boga
Read More

Joanna: Modlitwa za kogoś jest pięknym darem

Odmówiłam nowennę w intencji aby moja siostra ze swoim mężem tworzyli świętą rodzinę, ani przez chwile nie miałam wątpliwości co do tego. Już w pierwszy dzień modlitwy miałam potwierdzenie, że działa, bo moja siostra sięgnęła po Pismo Święte czego nie robi na co dzień, a nie wiedziała, że się za nią modlę. Moja siostra widząc mnie z różańcem sama się modliła, bo zaczęła czuć taką potrzebę. Sama odkryłam, że modlitwa za kogoś taka cicha jest pięknym darem. Kolejnym ważnym wydarzeniem były ich nauki przedmałżeńskie, trafili na takiego księdza dzięki któremu zdali sobie sprawę z wielu ważnych rzeczy w małżeństwie. To wszystko to jest proces, ale już widzę, że coś się zmienia i mam taki pokój w sercu, że Maryja wyprosiła im potrzebne łaski, i będą tworzyć świętą rodzinę. Pokładam ufność, że najlepsza mama się nimi zaopiekuje.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Joanna: Modlitwa za kogoś jest pięknym darem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Asia
Gość

Ja też się modlę za małżeństwo mojego brata mają teraz kryzys bratowa spakowała mu walizki i wyrzuciła za drzwi po 1,5 ślubu brat święty nie jest ale żeby tak od razu Mateczko kochana dopomóż.

Łucja
Gość
Łucja
Już odechciewa mi się żyć. Zmówiłam bardzo wiele nowenn w intencji znalezienia pracy w zawodzie, studia skończyłam z wyróżnieniem jako jedyna z 7 rodzeństwa. Obiecano mi pracę , 1,5 roku temu, jednak nic z tego, „wykiwali mnie”, szef zatrudnia tylko ludzi „z polecenia”, Sam mi odpowiada, „ze teraz tylko po znajomości”, że dostaje telefon i musi zatrudnić. Ja pochodzę z wielodzietnej, biednej rodziny , która znajomości nie ma żadnych, moim jedynym znajomym Jest Bóg, Maryja i Jezus. Tracę już jakąkolwiek nadzieję, ze jakoś się ułoży. Państwówki żądzą się chyba swoimi prawami, Nie chce nawet mi się ubierać, a co mówiąc… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Łucjo, pomodliłam się za Ciebie. Nie trać nadziei, szukaj pracy nadal, najtrudniej jest tuż po studiach, może znajdziesz jakas praktykę, staż, cokolwiek na początek. Niech Cię Jezus i Maryja mają w swojej opiece 🙂

Łucja
Gość
Łucja

Ewo bardzo dziękuję! dostałam zastępstwo, jestem przeszczęsliwą osobą, to dzięki Bogu oraz dzięki wam!!!!!!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.