AlicjaMaria: Ta modlitwa odmieniła moje życie

Po upływie około roku moja prośba została w cudowny sposób spełniona. Ta modlitwa ma ogromną, niesamowitą moc! Nie ustawajmy w niej!
Przeczytaj całość

Katarzyna: Matka Boża kocha nas wszystkich

Odmawianie codziennie różańca bardzo mi pomaga, czuję się lepiej i na pewno nie będzie to moja ostatnia nowenna.
Przeczytaj całość

Wiktoria: MOJE NOWENNY

Jestem w trakcie już drugiej nowenny. O tej modlitwie dowiedziałam się z internetu, obejrzałam świadectwo, na youtubie. Pierwszą swoją nowennę zaczęłam w intencji o dobrego męża, chłopaka. Był to 8 listopada ubiegłego roku. 16tego, nie mogłam spać w nocy. Chciałam z kims porozmawiać, zalogowałam się na czat i napisałam do...
Przeczytaj całość

Natalia: Wszystko po to, aby małżeństwo zostało odmienione

"Pan Bóg nie da Ci takiego krzyża, którego nie będziesz mógł unieść...". Jesteśmy małżeństwem osiem lat, ale te słowa trzymały mnie przy życiu przez ostatnie dwa latach mojego związku, które przez alkoholizm mojego męża stały się koszmarem nie tylko mnie, ale i moich córek (2 i 7 lat) oraz moich i jego rodziców. O tym co przeszłam, mogłabym napisać książkę, a każdy kto by ją czytał miałby oczy pełne łez... Ktoś patrzący z boku pomyślałby- idealne małżeństwo: zdrowe dzieci, dobra praca, piękny dom. Ale brak było między nami najważniejszego: Miłości. A zaczęło się tak...
Przeczytaj całość

Elżbieta: zawsze otrzymałam łaski o które prosiłam

Chciałabym złożyc świadectwo nowenny pompejańskiej. Nowennę odmawiałam cztery razy i zawsze otrzymałam łaski o które prosiłam.
Przeczytaj całość

Izabela – LIST: Koronka i prawo jazdy

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Odwiedziłam tę stronę kilka tygodni temu, gdy przygotowywałam się do egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Czytałam wszystkie wpisy, modliłam się, i obiecałam sobie, że jeśli się uda, odwiedzę tę stronę jeszcze raz żeby dać świadectwo. Otoż zdałam prawo jazdy niecałe 3 tygodnie temu, a wszystko dzięki wspaniałej modlitwie ,,Koronce do miłosierdzia Bożego”. Ta modlitwa działa cuda, napełnia spokojem, wycisza, daje nadzieję. Wszystkim którzy mają problemy, aby zdać egzamin praktyczny, brakuje im wiary w siebie i zastanawiają się czy nadal warto się trudzić, polecam z całego serca tą modlitwę i życzę wytrwałości. Obiecałam sobie, że jeśli zdam ten egzamin, będę się modlić również za przyszłych kierowców, także kochani proszę nie poddawajcie się. Jestem z wami, a Tobie Panie Boże, dziękuje za zdane prawo jazdy. Wiem, że to Ty je zdałeś, a nie ja. Amen.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!