Iwona: Jak wielki jest Bóg

Mimo, że mam 27 lat to długo czekałam na odpowiedniego mężczyznę, z którym mogłabym poważnie wiązać przyszłość. Nie wiedziałam dlaczego się tak dzieje, że nikogo mi Pan Bóg nie stawia na drodze. Nowennę pompejańską w intencji o dobrego męża zaczęłam w ubiegłym roku, w listopadzie. Podczas nowenny nic się nie zmieniało, nic się nie wydarzyło. Dlatego pomyślałam, że być może Bóg powołuje mnie na inną drogę – drogę zakonną, mimo że nie czułam wewnętrznie żeby to było moim życiowym powołaniem. Dlatego, chcąc się upewnić postanowiłam zmówić kolejną nowennę o rozeznanie drogi. Tydzień przed zakończeniem modlitwy, poznałam dojrzałego, bardzo wierzącego, dobrego chłopaka. Jesteśmy ze sobą ponad pół roku, jesteśmy bardzo szczęśliwi, razem umacniamy się w wierzę, to jest Mężczyzna o jakiego się modliłam, wiem że będzie dobrym mężem i ojcem. Maryja jest Cudowną Matką, wysłuchuje nas zawsze tylko trzeba cierpliwości i pełnego zaufania. Kolejną nowennę odmawiałam w intencji zdrowia dla chłopaka, już podczas pierwszej części nowenny wszystko się dobrze skończyło. Następną nowennę zaczęłam w intencji zdrowia, tym razem dla mnie. Od wielu lat miałam przeczucie i lęk przed tym, że mam cukrzycę. Dla mnie ta choroba byłaby niewyobrażalnym krzyżem, ponieważ nie wyobrażałam sobie życia z tą chorobą. Podczas odmawiania nowenny modliłam się o cud, ponieważ byłam bardzo mocno przekonana że tę chorobę mam, kiedy skończyłam odmawiać zrobiłam wyniki i okazało się że wszystko jest w jak najlepszym porządku. To było niesamowite, Bóg może wszystko, Maryja jest kochaną Mamą, która czuje nasz strach i lęk i otacza nas Swoją opieką i nie dopuszcza by nam działo się coś złego. O jak wielki Jest BÓG, uwierzcie w Jego dobroć i miłosierdzie, wiem, że czasem jest ciężko uwierzyć że będzie dobrze, sama przechodziłam chwilę zwątpienia, ale proszę wszystkich wątpiących nie ustępujcie w modlitwie, trwajcie przy sercu Matki, Bóg wysłuchuje nas zawsze, przynosi odpowiedź wtedy kiedy dla nas jest odpowiedni czas. Pozdrawiam, z Panem Bogiem
Szczęśliwa Iwona:)

Beata: Uzdrowienie z raka

Pewnego dnia na mojej tablicy na Facebooku wyświetlił się post "Nowenna Pompejańska- Nowenna nie do odparcia". Zaczęłam czytać szukać informacji jak się ją odmawia. Coraz częściej przychodziły mi myśli żeby ją odmówić.
Przeczytaj

Elżbieta: Już od 6 miesięcy mąż nie wziął ani kropelki piwa

Po niepowodzeniach w pracy mój małżonek zaczal pic. Zaczelo sie od weekendu, 2-3 piwa, nastepnie mocniejsze trunki. Pozniej pil prawie codziennie. Zrobil sie z Niego przygnebiony i chory czlowiek. Mimo moich rozmow i prozb, zeby przestal, nic nie pomagalo.
Przeczytaj

Maria: modlitwa o zdrowie córki

Witajcie! Zgodnie z obietnicą Matce Najświętszej składam świadectwo łaski otrzymanej za Jej pośrednictwem. W lutym tego roku dowiedzieliśmy się o problemach z tarczycą naszej córki. Zaskoczenie, trochę strachu przed nieznanym. Wtedy po raz pierwszy pomyślałam o nowennie pompejańskiej, o istnieniu której usłyszałam kilka miesięcy wcześniej przy okazji poważnej choroby naszej...
Przeczytaj

Joanna: Znalezienie pracy

Moją intencją było znalezienie pracy.Jesteśmy z mężem rok po ślubie, kilka miesięcy temu straciłam pracę.Nasza sytuacja materialna uległa pogorszeniu i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Nowennę rozpoczełam 17.04.2013r zakończyłam jej odmawianie 09.06.2013r.Przeczytaj Joanna: Znalezienie pracy
Przeczytaj

Barbara: Trudno mi było w to wszystko uwierzyć !

Zaczęłam szukać pracy i zdarzył się cud, wszędzie tam gdzie udałam się z moim CV po niedługim czasie zaczęli odzywać się pracodawcy z propozycją pracy.
Przeczytaj

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MarzenaeniaKateMagdaUfająca Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ufająca
Gość
Ufająca

Pięknie Iwonko! 🙂 To prawda, Pan Bóg wie najlepiej, kiedy zesłać nam łaski, o które Go wytrwale prosimy. Życzę Tobie i Twojemu chłopakowi wielu łask Bożych! Niech Pan Bóg Was prowadzi. Szczęść Boże!

Magda
Gość
Magda

Cudne świadectwo! Życzę Wam błogosławieństwa Bożego:-)

Kate
Gość
Kate

To piękne i umacniające świadectwo. Mam 25 lat i także od jakiegoś czasu modlę się o dobrego męża. Wierzę, że zostanę wysłuchana, a dzięki temu świadectwu tylko umocniłam się w zaufaniu. Dziękuję i życzę Bożego Błogosławieństwa i Matczynej Opieki Marii Panny !

enia
Gość
enia

I pozostań szczęśliwą .Szczęść Boże

Marzena
Gość
Marzena

Ojej jak pięknie 🙂 niech Pan Bóg i Matka Boża obdarza Was laskami