Joanna: Na początku miałam dużo wątpliwości.

Maryja naprawdę działa, pomaga ! Ja już dużo od niej doświadczyłam łask. Tylko ta jedna sprawa nie może się poukładać ( może tak właśnie ma być, może teraz jest sprawdzana moja cierpliwość, siła, moc wiary). Ale będę trwać i wierzyć, że Bóg nie zostawi mnie samej i poukłada moje życie ! Najważniejsze to nie przestawać oczekiwać łask i pogłębiać swoją wiarę, szukać Boga .
Read More

Beata: „BROŃ” RÓŻAŃCA

Od sierpnia 2014 roku nieprzerwanie odmawiam Nowennę Pompejańską. Początkowo modliłam się w ogromnym bólu duchowym. Nie radziłam sobie (tak odczuwałam) z tym co mnie spotkało ze strony osoby, z którą żyłam w serdecznej przyjaźni od ponad 30 lat. Zostałam oskarżona o coś czego nie uczyniłam i nie miałam możliwości obrony......
Read More

Anna: Znalazłam pracę

Moja modlitwa w formie "Nowenny Pompejańskiej" została wysłuchana. Prosiłam w niej o znalezienie pracy. W sytuacji gdzie w Polsce jest tak ogromne bezrobocie udało mi się otrzymać oferty pracy do trzech różnych firmach. W tej sytuacji, aż trudno było mi zdecydować, która z tych ofert jest najlepsza. Przeczytaj Anna: Znalazłam...
Read More

Jolanta: czas świadectwa

Witam wszystkich. Rowniez i dla mnie przyszedl wreszcie czas swiadectwa. Odmowilam juz 4 nowenny, jednak moje swiadectwo pisze dopiero teraz. Do tej pory nie czulam sie gotowa, czulam, ze musze sama zobaczyc jakis cud, aby przekazac go innym. Pierwsza nowenne zaczelam w grudniu 2014 roku odmawiac i od jakis dwoch...
Read More

Barbara: nie umiem już bez niej żyć!

Nowennę odmawiałam 3 razy oprócz spokoju jaki otrzymywałam podczas modlitwy wszystkie moje prośby zostały wysłuchanePrzeczytaj Barbara: nie umiem już bez niej żyć!
Read More

Hanna: Przebaczenie sobie samej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Mateńka Najświętsza. Chcę złożyć świadectwo . To moja juz 3 Nowenna Pompejańska . Moja nowenna nie została w pełni wysłuchana . Nie tak jak chciałam . Dostałam znacznie wiecej , dostałam nadzieje , pokój w sercu , ogromną wiarę że bedzie lepiej . Poznałam również wspaniałego Kapłana ,który zgodził się na kierownictwo duchowe . Dzięki Łasce Bozej przebaczylam sobie samej swoje niedoskonałości. Przestałam czuć presję otoczenia szczególnie presje mojej matki , jestem spokojniejsza o wiele . Czuję obecność Mateczki Najświętszej . Czuje oparcie w niej .W tej Nowennie Pompejańskiej również miałam przeciwnośći , rozproszenia myślowe, słyszałam w głowie głos po co ci to, nie umiesz się modlić . Matka Boża Ci nie pomoże . Nagle mojej mamie moja modlitwa zaczęła przeszkadzać, zaczeło również jej przeszkadzac że czytam książki teologiczne i religijne . Pragnę powiedzieć wszystkim wątpiącym w moc Nowenny , warto podjąć ten trud ,naprawde . Nie wątpcie, chwycie różaniec a Mateczka Boska was już poprowadzi . Pozdrawiam z Panem Bogiem .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Hanna: Przebaczenie sobie samej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
E.D.
Gość

Hanno, słuchaj swojego głosu i swoich duchowych potrzeb. Właśnie to moja mama od dzieciństwa czuwała nade mną, żeby otworzyć moje serce i pragnienia do Boga. Jestem jej za to wdzięczna. Może kiedyś Twoja mama również „nawróci się”. Ojciec Niebiecki czeka cierpliwie na każdego. On nie bierze nikogo na siłę. Jesteś wartościową osobą. Dobrze, że wspiera Cię kapłan, jako kierownik duchowy. Najważniejsze, że czujesz obecność Mateczki Najświętszej. Chwała Panu!!!

Obrazki z nowenną pompejańską?