M.: Nowenna zbliża do Boga i Maryi, a naprawia przede wszystkim nas i nasze życie

Zacznę nietypowo i przepraszam jeśli okaże się, że będzie zbyt chaotycznie. Przypomniało mi się wczoraj o modlitwie "Jezu Ty się tym zajmij" i westchnęłam nią w duchu we własnej bezsilności w dwóch różnych sytuacjach w ciągu dnia.
Read More

Marietta: dar pracy

Po wielu latach odeszłam ze swojego miejsca pracy. Nie miałam żadnej alternatywy ale praca w poprzednim miejscu wykańczała mnie psychicznie. Po paru miesiącach odpoczynku i dochodzenia do równowagi psychicznej nadszedł czas szukać pracy. Wysyłałam swoje CV do wielu miejsc ale z żadnego nie przychodziło zaproszenie na rozmowę.
Read More

Joanna: Chcę wierzyć, że ta moja historia nie jest jeszcze skończona

Moją pierwszą i jak na razie jedyną Nowennę Pompejańską odmówiłam wraz z moją Mamą we własnej intencji. Zaczęłam z początkiem maja 2013 roku. Wcześniej, w lutym 2013 roku poddałam się operacji refrakcji oka co całkowicie naprawiło mój słaby wzrok ale najprawdopodobniej spowodowało namnożenie się mętów w ciele szklistym.Przeczytaj Joanna: Chcę...
Read More

Anna: Uzdrowienie emocji

Szczęść Boże! rozpoczęłam modlitwę pompejańską w celu uzdrowienia moich emocji, chorowałam na depresję brałam leki i chodziłam do terapeuty. Po rozpoczęciu nowenny odbyłam pierwszą i ostatnią sesję terapeutyczną. mój terapeuta po raz pierwszy okazał się osobą której zależy tylko na pieniądzach.Przeczytaj Anna: Uzdrowienie emocji
Read More

Ana: Prosba o wyprostowanie drog zyciowych i zawodowych dla szwagra..

Zycze Wam drodzy Czytelnicy, zebyscie doswiadczali dzialanie MB tak jak i ja doswiadczam. Zostaniecie z Bogiem
Read More

Halina: Dziękuję Ci Mateńko Kochana

Szczęść Boże wszystkim chciałabym opisać moją radość z odmówionych jednocześnie dwóch Nowenn Pompejanskich .Prosiłam Maryję w intencji chłopaka mojej córki i w intencji drugiej córki .Matuchna uprosiła mi łaski o które ją prosiłam , radość ogromna chociaż nie raz moja modlitwa nie była z uwagą odmawiana. Czesto mi coś przeszkadzało ale wytrwałam odmawiając dwie Nowenny jednocześnie .8 grudnia skończyłam następną Nowenne ale jeszcze owocow nie ma , ale wierzę i ufam że Maryja wyprosi łaską u swego Syna Jezusa . Ufajcie kochani Maryi a Ona was nigdy nie zawiedzie , Jezus wie najlepiej co nam potrzeba . Mateńko moja Kocham Cię iTwego Syna Jezusa .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?