Krystyna: Ona czuwa nad nami

Modlę się za moją rodzinę. Nie wiem, która to już nowenna. Nie liczę, będę odmawiać następne. Proszę o zdrowie dla nas, miłość i pracę. Moje modlitwy zostały wysłuchane. Mój mąż i syn otrzymali pracę. Były to jednak prace okresowe. Ze zdrowiem też jest znacznie lepiej, chociaż nadal obawiam się o zdrowie mojego męża.
Read More

Natalia: dobra decyzja :)

Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską. Prosiłam Matkę Bożą abym znalazła pracę gdy zjadę do Polski.
Read More

Marzena: Jestem w ciąży

Witam wszystkich. O Nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy rok temu. Staraliśmy się o dziecko ponad dwa lata. Z medycznego punktu widzenia wszystko było w porządku. Zaczęłam czytać świadectwa, które napawały mnie nadzieją.... I tak 28 grudnia 2016 roku rozpoczęłam moją pierwszą nowennę. Zaczęłam modlić się o poczęcie i narodziny zdrowego dzieciątka. Kiedy czytałam świadectwa osób, którym się udało zajść w ciążę czułam, że nam też może się udać, ale po skończeniu pierwszej nowenny nic się nie wydarzyło prócz tego, że dostałam nową pracę.
Read More

Piotr: Zaczęliśmy z żoną modlić się nowenną pompejańską w intencji operacji.

Zaczęliśmy z żoną modlić się nowenną pompejańską w intencji operacji. Dziś zakończyliśmy część błagalna. Wspólna modlitwa wniosłą do naszego życia niesamowity spokój ducha, wyciszenie codzienności i wiarę.
Read More

EWA: Otrzymane łaski (praca)

Matka Boża wysłuchała mojej prośby o utrzymanie pracy.Odmówiłam dwie nowenny,długo wzbraniałam się przed rozpoczęciem ale tak zwyczajnie mówiąc " nowenna chodziła za mną ". Chwilami byłam zdziwiona, że jestem w stanie tyle czasu przemodlić.
Read More

Ewa: Cud rodzicielstwa

Moją nowennę rozpoczęłam początkiem grudnia. Modliłam się w intencji poczęcia. Tak bardzo pragnęłam z moim ukochanym mężem dziecka. Leczyliśmy my się rok jednak nic nie przynosiło efektu. Postanowiłam odmawiać w naszej interwencji nowennę pompejańską. Na początku Zły strasznie szalał. Nie był z tego zadowolony. Często miałam chwilę załamania, zwątpienia. Miałam żal do męża, że nie możemy mieć dziecka. Ale cały czas prosiłam Matkę Najświętszą żeby oddaliła ode mnie takie myśli. Po skończeniu części błagalnej nic nie wskazywało na to, że Matka Pompejanska mnie wysłuchała. A jednak. Spełniło się i jestem w ciąży. Ogromna radość i szczęście. Teraz odmawiam cześć dziękczynną. Jest to cud i Wszystkim to będę mówić. Dziękuję Kochana Matko za ten dar. Następną nowennę będę odmawiać za zdrowie mojego maluszka. Jeśli ktoś ma wątpliwości,to mówię Wam, że niepotrzebnie. Trzeba tylko zawierzyć i oddać się Matce Najświętszej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: Cud rodzicielstwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Bardzo potrzebne świadectwo. Jest tu wiele osób, które mpdlą się w takiej intencji i potrzebują takich świadectw.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?