teodora: Mateńko wierze że mnie wysłuchasz

Bardzo pragne podziekowac Matce Najswietszej za wszystkie otrzymane laski jakie spłynęły na mnie i moja rodzine w czasie odmawiania nowenny.Jest to moja piata Nowenna,wprawdzie jeszcze nie otrzymałam łaski o ktorą prosiłam ale tysiące innych,Matenko wierze ze mnie wysłuchasz nie zostawisz dziecka wołającego o pomoc rozwiązesz wszystkie zawiłosci zyciowe mojego syna...
Read More

Marysia: A byłam przekonana, że nie zdałam

Szczesc Boze Kochani. To juz moje 6 swiadectwo, wszystkie Nowenny zostaly wysluchane. Tym razem modlilam sie o zdanie bardzo trudnych egzaminow (studiuje za granica) I Kochana Matenka pomogla a bylam pewna ze nie zdalam.
Read More

Dorota: wyzwolenie z narkotyków

Zmowilam ròzaniec za mojego syna Pawla ktory od lat jest narkomanem ,prosilam o pomoc dla niego .Nie minal miesiac od ukonczenia modlitwy kiedy moj syn powiedzial ze chce isc do osrodka sie leczyc
Read More

Asia: Dawniej często się stresowałam a teraz wstąpił we mnie spokój ducha.

Maryjo z Pompejów jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna Tobie za to co dla mnie zrobiłaś Dziękkuje Ci.
Read More

Beata: uzależnienie od alkoholu i marihuany

iem, że dzięki Matce Najświętszej wyjdzie z tych nałogów i wróci do Kościoła. Najświętsza Panienka czuwa nad nim.
Read More

Ela: Czasami „nie ogarniam”

To moje drugie świadectwo tu. Nowennę pompejańska poznałam rok temu w lutym. Towarzyszy mi w życiu od tego czasu z małymi przerwami. Zostawiłam tu już jedno świadectwo, teraz poczułam,że znów powinnam napisać. Jakoś tak się stało,że odmawiam często nowennę, czasem dwie na raz… No już tak układa się moje życie. Ostatnio miałam wrażenie,że odmawiam ją bardziej z przyzwyczajenia. Ciągle maiłam wątpliwości, czy odmawiam dobrze. Przy dwóch nowennach (nawet czasem przy jednaj) miałam wrażenie,że nie poświęcam temu tyle uwagi ile powinnam… Nie przerywałam jednak. Zawsze wtedy tłumaczyłam sobie,że może jako nowennę nie odmawiam idealnie, ale może jako modlitwa różańcowa zostanie przyjęta.
Dlaczego piszę? Bo nie jestem w stanie pojąć i zrozumieć wszystkich łask i tego wszystkiego co się dzieje w okół mnie. Moje życie , moje i moich bliskich odmieniło się, jest dużo lepsze… jest po prostu dobre. Wielokrotnie gdy działo się coś dobrego, coś o co skrycie prosiłam-czułam zaskoczenie, że Bóg jest… słucha nawet tak marnej modlitwy jak moja i jest. Nauczyłam się oddawać jego woli. Uczę się ciągle tego i ciągle jestem zaskakiwana .
Dlaczego to napisałam? Żeby podziękować za wszystko dobre co mnie spotyka, żeby każdemu kto ma wątpliwości, czuje,że nie modli się jak powinien powiedzieć,że nie jest sam.
Nie jest sam … Mi wiele pomogły filmu o. Szustaka i najważniejsze modlitwa zawierzenia Dolino Ruotolo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ela: Czasami „nie ogarniam”"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Dziękuję za świadectwo. Moje odczucia i doznania w czasie odmawiania NP są zupełnie jak twoje.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?