Barbara: naprawdę jest sens się modlić!!!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Swoje świadectwa powinnam była napisać już dawno temu. Jednak prawdę mówiąc czekałam aż Maryja wysłucha mojej ostatniej prośby.
Read More

Sylwia: Dziękuję Ci Maryjo ,że czuwasz nade mną i moją rodziną

Obecnie jestem tak szczęśliwa ,że mogę funkcjonować normalnie ,mam taki spokój w sercu ,że nie da się tego opisać słowami . Bardzo dziękuję Kochana Mateczko za to ,że tak nam pomagasz w każdej życiowej sytuacji !!!
Read More

Ania: Dzięki Maryi mąż otrzymał nową pracę!

Chcę napisać o tym, jak hojny jest Bóg w rozdawaniu łask i jak potężne jest Orędownictwo Maryi oraz jak Maryja prowadziła mnie do duchowego wzrostu i całkowitego zawierzenia siebie Bogu.
Read More

Katarzyna: Zawierzyłam wszystko Matce Bożej

Złoże bardzo krótkie świadectwo .Odmawiałam moją pierwszą nowennę pompejańską w intencji znalezienia pracy przez mojego męża, moja prośba została wysłuchana ale ku mojemu zaskoczeniu otrzymałam o wiele więcej łask od Matki Najświętszej.Dziękuje Ci Maryjo Różańca Świętego. Zaufajcie Matce Bożej.
Read More

Anka: Maryja wysłuchała mojej prośby

Wierzę, że odmawianie tej modlitwy przyniesie Wam radość. Różaniec w dłoń ;)!
Read More

Doris: Nie żałuję ani minuty

Nowennę tę odmawiałam już kilka razy i nie żałuje ani minuty poświęconej tej modlitwie,za każdym razem z biegiem czasu moje prośby zostały wysłuchane.Modlitwa ta nie działa jak jak magia trzeba po prostu z głęboką wiarą modlić się w danej intencji a jeśli jest taka wola Boża otrzymamy ją na pewno i zapewniam że po drodze odmawiania tej nowenny Matka Boża zsyła na mnie mnóstwo bardzo potrzebnych łask .Jeśli macie jakikolwiek problem nie wahajcie się ani chwilę to tylko z pozoru wydaję się takie trudne .W nowennach prosiłam Maryję między innymi o dobrą pracę i Maryja mnie wysłuchała znalazłam naprawdę super pracę w swoim zawodzie dobrze płatną i co najważniejsze dwu zmianową gdyż najbardziej obawiałam się pogodzenia pracy i obowiązków domowych.Innym razem błagałam Maryję o trzeźwość mojego ukochanego męża po dłuższym czasie mąż postanowił ślubować trzeźwość na rok byłam zaskoczona i bardzo się bałam że nie da rady gdyż on też się tego bał, ale od następnego dnia rozpoczęłam nowennę prosząc Maryję żeby miała go w swojej opiece i pomogła mu przetrwać ten czas bo na pewno nie było to dla niego łatwe gdyż w pracy koledzy nie mal codziennie pili ale z pomocą Bożą udało się i to był cudowny rok dla naszej rodziny .Rok miną i mąż wrócił do alkoholu ale nie tak jak kiedyś a i moje podejście do tego jest zupełnie inne kocham go bardzo i dziękuję Bogu codziennie za moją rodzinę .Chciałabym aby udało nam się kiedyś Maryję odwiedzić osobiście w Pompejach .Módlcie się o wszystko czego potrzebujecie Maryja zawsze zaradzi waszym problemom tak jak zaradziła moim Szczęść Boże

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!