Rafał: Zachęcam do wytrwałości

Dziś rozpocząłem swoją 3 nowennę. Ta pierwsza była odmówiona przeze mnie troszkę niedbale, były to czasy studiów, krępowałem się swojego współlokatora. Modliłem się trochę tak jakby w ukryciu i wtedy postanowiłem ze przyjdzie kiedyś taki dzień ze odmowie cała nowennę z duma i podniesiona głowa. Minęło blisko dwa lata aż nadszedł dzień podejścia nr dwa. Do modlitwy zaprosiłem 10 bliskich mi osób - 7 wytrwało do końca. Każdy modlił się w swojej intencji, ale prosiłem byśmy każdego dnia modlili się za as samych o wytrwałość.
Przeczytaj całość

Paulina: Podziękowanie za pomoc w decyzji

Chcę z całego serca podziękować Maryi za wysłuchanie moich próśb. Pierwszy raz odmawiałam nowennę na wakacjach w intencji dostania się na staż w firmie, której byłam na praktykach studenckich. Niestety naszły mnie wątpliwości czy to jest dobra decyzja, bo wiązało się to z przeniesieniem ze studiów dziennych na zaoczne i...
Przeczytaj całość

Justyna: wiele łask od Maryi

Chciałabym złożyć swiadectwo, obecnie odmawiam już 4 Nowennę. Zanim zaczęłam odmawiać Nowennę na różańcu modliłam się tylko koronką do Bożego Miłosierdzia, różaniec wydawał mi się zbyt czasochłonny, długi. Ale moja przyjaciółka Chwała Panu za nią :) zaczęła mi opowiadać o Nowennie Pompejańskiej, a ja jej mówiłam 3 różańce dziennie przez...
Przeczytaj całość

Kasia: Kolejne wstawiennictwo Matki Bożej

Dziekuje Ci Maryjo i dziękuję Ci Jezu.
Przeczytaj całość

Monika: stałam się silna

Witam wszystkich o nowennie Pompejanskiej dowiedzialam sie z internetu niedlugo pozniej zaczelam ja odmawiac,na poczatku wydawalo mi sie ze nie podolam bo obowiazki w domu bo male dziecko ale podolalamPrzeczytaj Monika: stałam się silna
Przeczytaj całość

Dawid: Z różańcem łatwiej idzie się przez świat

Przez 365 dni 2017 roku odmawiałem NP w różnych intencjach sam się dziwie ze dałem radę odmawiać przez cały rok bo był dla mnie ciężki wiele przeciwności a mimo wszystko wiele dobrego w moim życiu się wydarzyło. Mogę napisać ze czuję opiekę Matki Bożej i chcę złożyć świadectwo z odmówionych 2 Nowenn Pompejańskich jedna w intencji dusz czyśćcowych a 2 za nawrócenie grzeszników tylko nie wiem co napisać bo w sumie to nie wiem czy komuś pomogłem moją modlitwą. Mam wrażenie ze ostatnio słabo się modlę odklepuję Nowennę myśli mi uciekają nawet przysypiam oby wtedy Duch Święty się za mnie modli i ta modlitwa mimo wszystko była miła Matce Bożej. Podczas odmawiania tych Nowenn miałem kilka koszmarów. Ale różaniec mi się nie rwał i nie gubił. Dziwne bo nieraz nie mogę się doczekać w ciągu dnia kiedy zacznę odmawiać NP. a czas spędzony na modlitwie wydaje mi się najlepiej wykorzystanym czasem w ciągu dnia mimo słabej modlitwy.

Puenty chyba nie będzie nikogo do modlitwy zmusić nie można ale z Matką Bożą i różańcem łatwiej idzie się przez ten świat.

Wszystkiego najlepszego w nowym roku Bożej opatrzności i opieki Matki Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Dawid: Z różańcem łatwiej idzie się przez świat"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Nat
Gość

Piękne świadectwo. Modliles się za innych, w dodatku nie za sprawy doczesne tylko wieczne. Jestem pewna na 100% że to dla Pana Boga najmilsza modlitwa. I na pewno pomogłes wielu osobom, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Ps podobno dobrze jest się modlić za wszystkie dusze w czyśccu i prosić żeby Pan Bóg przyjął ta intencje jakbyśmy się modlili za każdą duszę z osobna, wszak jego miłosierdzie jest zupełnie nieograniczone.

alik
Gość

Piękno tych intencji polega na tym, że pozornie nie dotyczą one Twoich prywatnych problemów, nie są egoizmem. Napisałem pozornie bo dusze w czyśćcu cierpiące są wdzięczne i modlą się za swoich dobroczyńców same sobie pomóc nie mogą, ale ludziom na ziemi są w stanie wiele wyprosić u Boga.

Pat rycja
Gość
Pat rycja

Piekne swiadectwo:) 365 dni Nowenny:) ja mam dopiero dwie NP za soba ale mysle o trzeciej:) tez mam takie odczucie ze z Rozancem I Matka Boza idzie sie lzej przez zycie:) wogole zycie jest piekniejsze jak jest sie blisko Boga I Maryi:) zazdroszcze wytrwalosci ( fajnie ze sa na swiecie rozmodleni meszczyzni):) pozdrawiam I zycze obfitosci lask Bozych:)

Ufająca
Gość
Ufająca

Piękne świadectwo. Wierzę, że na pewno Twoje Nowenny zostały wysłuchane. Każde Zdrowaś Maryjo uradowało Niepokalane Serce Maryi i Trójcę Przenajświętszą, wzniosło do Nieba Dusze i podniosło grzeszników. Błogosławieństwa Bożego Dawidzie! Szczęść Boże!

E.D.
Gość

Dawidzie, Mateńka i dusze czyśćcowe są Ci wdzięczne!!! Niech Ci Bóg błogosławi!!!

Obrazki z nowenną pompejańską?