Renata: CUD! to jeden z najlepszych wyników w klasie i szkole

Modliłam sie w intencji moich dzieci i już wiem ,że moja modlitwa została wysłuchana np.mój starszy syn jako przeciętny uczeń 3 klasy gimnazjum napisał próbny test końcowy z jednym z najlepszych wyników w klasie i szkole.Królowo Różańca Świętego dziękuję i wierzę ,że będziesz z moimi dziećmi zawsze!
Read More

Emanuela: podziękowanie

Pragnę podziękować Matce Najświętszej Pompejańskiej za otrzymane łaski. Modliłam się gorąco w intencji Andrzeja o szczęśliwą operację nerki i zostałam wysłuchana. Wierzyłam mocno w to, że Maryja mnie wysłucha.i Andrzej jak na razie czuję się dobrze, chodzi do pracy. I zachęciłam Go aby modlił się do Matki Bożej z Pompejów...
Read More

MARTA: Prośba o łaskę macierzyństwa…

Nowennę Pompejańską odmawiam od stycznia tego roku. Głównym powodem dla którego wzięłam różaniec do ręki było to, że od 1,5 roku staramy się z mężem o dzidziusia (PCO, operacje, torbiele na jajnikach i wiele innych...). Po tym jak odwiedziłam wielu lekarzy w tym klinikę leczenia niepłodności, nie działały na mnie...
Read More

Jolanta: Granice nadziei

Dokładnie cztery lata temu znalazłam nowennę pompejańską.Wtedy rozleciał się mój związek,w którym kładłam tyle nadziei.W bólu potrzebowałam ukojenia.Myślałam,że Maryja je przyniesie.Modliłam się na okrągło
Read More

Krystyna: Podziękowanie za otrzymane łaski.

Świadectwo Matko Boża Pompejańska to już moja czwarta nowenna błagalno-dziękczynna. Z całego serca dziękuję za łaski,którymi mnie obdarzyłaś i nieustannie obdarzasz.
Read More

Bożena: Praca nad sobą

Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji mojego syna,który w wieku 20 lat nie chciał się uczyć,ani pracować.Modliłam się,żeby podjął pracę.Miałam lęki i bałam się o niego.
Już w pierwszym tygodniu w moim sercu zapanował spokój.Pomyślałam wtedy,że warto nawet ze względu na ten pokój w sercu się modlić.Zobaczyłam też jak ja jestem negatywnie nastawiona do syna i,że muszę podjąć pracę nad sobą,żeby to zmienić.W krótkim czasie syn podjął pracę i pracował w tej firmie 1 rok.
Mateńko dziękuję

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Bożena: Praca nad sobą"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Iwona W.
Gość
Iwona W.
Również zauważyłam u siebie negatywne emocje i uczucia związane z moim 16,5 letnim synem. Od ponad roku ma dziewczynę, która jest o rok od niego starsza. Nie podoba mi się ich relacja, choć oboje twierdzą, że kochają się na poważnie. Zauważam sporo erotyki w ich związku, nie akceptuję tego. W wielu rozmowach podkreślam, że należy poznawać się poprzez przyjaźń, a nie bliskość i dotyk. Oboje przygotowują się do sakramentu bierzmowania. Mi pozostaje w tej sytuacji jedynie modlitwa, bo w prowadzonych rozmowach napotykam na mur, a syn twierdzi, że jest już prawie dorosły i sam będzie decydował i nie musi mnie… Czytaj więcej »
enia
Gość

Iwonko jest Różaniec Rodziców za Dzieci , wpisz Syna . To jedna dziesiątka dziennie . Poproś Matkę Bożą o opiekę nad Synem , oddaj Jej pod opiekę . Synowi mów często ze go bardzo kochasz , trochę zaufania do młodego . Będzie dobrze . Zawsze mozesz sobie pogadać z Aniolem Stróżem od Syna . Lęki odpędź od siebie

Iwona W.
Gość
Iwona W.

ENIA – dziękuję za słowa wsparcia i otuchy. Jestem od kilkunastu lat w róży różańcowej za dzieci pw. Św. Stanisława

enia
Gość

Pamiętaj że czego się boimy to dostajemy /Ksiega Hioba/ , przepedzać lęki

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?