Bożena: Praca nad sobą

Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji mojego syna,który w wieku 20 lat nie chciał się uczyć,ani pracować.Modliłam się,żeby podjął pracę.Miałam lęki i bałam się o niego.
Już w pierwszym tygodniu w moim sercu zapanował spokój.Pomyślałam wtedy,że warto nawet ze względu na ten pokój w sercu się modlić.Zobaczyłam też jak ja jestem negatywnie nastawiona do syna i,że muszę podjąć pracę nad sobą,żeby to zmienić.W krótkim czasie syn podjął pracę i pracował w tej firmie 1 rok.
Mateńko dziękuję

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
eniaIwona W. Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Iwona W.
Gość
Iwona W.

Również zauważyłam u siebie negatywne emocje i uczucia związane z moim 16,5 letnim synem. Od ponad roku ma dziewczynę, która jest o rok od niego starsza. Nie podoba mi się ich relacja, choć oboje twierdzą, że kochają się na poważnie. Zauważam sporo erotyki w ich związku, nie akceptuję tego. W wielu rozmowach podkreślam, że należy poznawać się poprzez przyjaźń, a nie bliskość i dotyk. Oboje przygotowują się do sakramentu bierzmowania. Mi pozostaje w tej sytuacji jedynie modlitwa, bo w prowadzonych rozmowach napotykam na mur, a syn twierdzi, że jest już prawie dorosły i sam będzie decydował i nie musi mnie… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Iwonko jest Różaniec Rodziców za Dzieci , wpisz Syna . To jedna dziesiątka dziennie . Poproś Matkę Bożą o opiekę nad Synem , oddaj Jej pod opiekę . Synowi mów często ze go bardzo kochasz , trochę zaufania do młodego . Będzie dobrze . Zawsze mozesz sobie pogadać z Aniolem Stróżem od Syna . Lęki odpędź od siebie

Iwona W.
Gość
Iwona W.

ENIA – dziękuję za słowa wsparcia i otuchy. Jestem od kilkunastu lat w róży różańcowej za dzieci pw. Św. Stanisława

enia
Gość
enia

Pamiętaj że czego się boimy to dostajemy /Ksiega Hioba/ , przepedzać lęki