Beata: Znalazłam pracę

Szczęść Boże Wszystkim. To kolejne moje świadectwo. Od ostatniej mojej nowenny minął rok. Modliłam się o pracę dla siebie. A z racji samotnego wychowywania dwojga dzieci prosiłam o pracę w pobliżu miejsca zamieszkania i oto bym pogodziła pracę z domem. Choć moja intencja wydawała się mi się bardzo trudna do zrealizowania to dla Maryji, dla Boga nie ma nic niemożliwego. O tym też wiedziałam zwłaszcza, że moje życie w krótkim czasie wywróciło się o 180 stopni. A po odmawianiu nowenny zaczęło się tylko prostować i wracać na swój właściwy tor. Odmawiając nowennę byłam zarejestrowana w urzędzie pracy, ogłosiłam się na olx jako poszukująca pracę i tamże szukałam ofert od innych pracodawców. Po kilku dniach odmawiania nowenny dostałam propozycję spotkania, od firmy, którą sama znalazłam. Pojechałam, ale powiedzieli, że oddzwonią. Czekałam, ale skończyłam nowennę i nadal nic. Po kilku dniach, a był to okres przed świętami Bożego Narodzenia byłam już po 4 spotkaniach w firmach znajdujących się w pobliżu mojego zamieszkania (a nie mieszkam w mieście). Nie dowierzałam, że to się dzieje naprawdę. W duchu dziękowałam Maryji, bo samo to, że miałam aż tyle ofert i spotkań było dla mnie cudem. Po nowym roku pod koniec stycznia zadzwonili do mnie z urzędu pracy, że jest miejsce na staż na 6 miesięcy, a potem umowa na 3 miesiące. Oczywiście zgodziłam się i pracuję tu nadal. Niestety sytuacja finansowa tutaj nie jest dobra i liczę się z tym, że ta praca może w przeciągu krótkiego czasu się skończyć. Wiem, że nie wszystko jest na zawsze. Ale też wiem, dlaczego akurat tutaj miałam pracować. Otóż o nowennie powiedziałam dwom koleżankom z pracy. Tutaj byłam potrzebna Bogu i chyba to jest największe zwycięstwo tej nowenny i moja radość, że mogłam pomóc nie tylko sobie. Obie otrzymały łaski, odmawiają w kolejnych intencjach, a jedna nie potrafi bez nowenny żyć. Dziękuję Maryjo za wszystko. Pozdrawiam.

Darek: Wspomagaj nas w walce

adąc do pracy autostradą, przy zwężeniu z 3 do dwóch pasów jezdni coś rozerwało przednią lewą oponę. W tym momencie poznałem Rękę Opatrzności Bożej.
Przeczytaj

Amanda: Miej ufnośc w Bogu

Być ufnym? To znaczy co? Po prostu mówić Bogu: Nie rozumiem, ale jestem Ciebie pewien.
Przeczytaj

Dorota: W czasie Nowenny przyśnił mi się Jan Paweł i zostałam wysłuchana.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus . Mam na imię Dorota .Moi rodzice są alkoholikami mama nie pije od siedmiu lat.
Przeczytaj

Agata: Wciąż czuję opiekę Matki Boskiej nade mną i moimi bliskimi

Nadszedł czas abym i ja w końcu wypełniła obietnicę daną Matce Bożej, od ponad dwóch lat odmawiam nowennę pompejską a jeszcze nigdzie nie złożyłam swego świadectwa czas to naprawić...Na Nowennę natknęłam się "przypadkiem" w internecie o ile pamiętam to poszukiwałam jakiejś skutecznej modlitwy za moich rodziców.
Przeczytaj

Stenia: OTRZYMANE ŁASKI

Chciałam złożyć świadectwo o otrzymanych Łaskach za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej. Nowennę odmawiam już kolejny raz, gdy skończę modlić się w jednej intencji, zaczynam następną.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
EdytaPiotr Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

O i tak powinna działać łaska nawracania czy pojednania się z Bogiem. NIe ważne czy dostałaś pracę, ważniejsze było to ,że tam te koleżanki poznały Boga i poznały różaniec oraz nowennę…

Edyta
Gość
Edyta

Dotrzymałaś słowa Matce Boskiej zawarte w modlitwie dziękczynnej będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca świętego…. zobaczysz wszystko będzie dobrze ja już odmawiam nowennę 14 a może 15 nie pamiętam nie wyobrażam sobie dnia bez różańca w tym momencie zapominam o intencjach najważniejsze jest Zdrowaś Maryjo…..:)