Anna: Kto szuka pomocy, ten znajdzie ją u Maryi

Mam na imię Anna. Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji zdrowia mojej córki,którą dopadła depresja.Stany lękowo-depresyjne paraliżowały jej normalne funkcjonowanie a my, rodzice bardzo cierpieliśmy nie mogąc jej pomóc.Trwało to kilka lat, aż dowiedziałam się o nowennie. Zaczęłam ją odmawiać. To był wrzesień 2015. Skończyłam nowennę w listopadzie 2015 i cierpliwie czekałam. Może przez pierwsze 2-3 miesiące nie było widać znaczącej poprawy , ale potem z każdym dniem było coraz lepiej. Od tego czasu minęło ponad 2 lata ,a od 1,5 roku stany lękowo-depresyjne mojego dziecka nie powtórzyły się i wszystko wskazuje na to, że stan psychiczny mojej córki jest coraz lepszy i wraca do normy. Lekarz, pod opieką którego jest moja córka , myśli o stopniowym odejściu od leków. Pragnę wszystkim powiedzieć, że ta nowenna jest rzeczywiście nowenną nie do odparcia! Trzeba tylko wytrwałości i wielkiej ufności w modlitwie i cierpliwości w oczekiwaniu na jej owoce. Pamiętajcie, kto szuka pomocy, ten zawsze znajduje ją u Maryi.

Dorota: Modlitwa za najbliższych

Moja modlitwa spodobała się Matce Bożej Pompejańskiej.Za wszystkie łaski gorąco dziękuję.
Przeczytaj

Zofia: Potęga wstawiennictwa Maryi

.Sama byłam zaskoczona jak dzięki Matce Bożej i Jezusowi Chrystusowi klarowała się cała sytuacja. To była 100 procentowa pomoc z nieba.
Przeczytaj

Marlena: Do końca życia będę wdzięczna za wszystko !

Pragnę podziękować i dać świadectwo wielkiej pomocy Matki Bożej w moim życiu, nie raz chorowałam i to ciężko, zawsze w trudnych chwilach udawałam się do Matki Bożej, to Ona zawsze mi pomagała i pomaga nadal.
Przeczytaj

Dariusz: Bóg ma swoje priorytety

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłem na początku 2013 roku. Skutki są rewelacyjne. Modliłem się o błogosławieństwo Maryi dla córki i jej narzeczonego przed ich ślubem. Skończyli studia, zdali bardzo dobrze państwowe egzaminy, otrzymali pracę, mają gdzie mieszkać no i w styczniu br. urodziła im się śliczna, zdrowa córeczka. Widząc skuteczność...
Przeczytaj

Magdalena: Ratowanie małżeństwa

Moja walke o malzenstwo pdjelam w ubieglym roku,kiedy to maz niespodziewanie powiedzial ze sie wyprowadza.To byl szok dla mnie i mojej corki.Wiele razy juz odmowilam nowenne pompejanska, na poczatku roku postanowilam ze bede ja odmawiac 2razy po 9 dni,czyli 3 nowenny dziennie.W ostanim dniu odmawiania jechalam na sprawe rozwodowa,poddalam sie...
Przeczytaj

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
annaEwaKrystyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Szczęść Boże twojej córce, tobie i całej twojej rodzinie.

anna
Gość
anna

Dziękuję z całego serca, Bóg zapłać

Ewa
Gość
Ewa

Aniu, wszelkich łask Bożych dla Ciebie i Twojej Rodziny. Szczęść Wam Boże 🙂

anna
Gość
anna

Bóg zapłać. To dopiero jeden z wielu problemów, które Maryja pomogła mi rozwiązać dlatego łask Bożych potrzebuje jak nigdy w życiu.