Anonim: Nerwica

Nowennę odmawiałam w zeszłym roku, ale dopiero teraz zebrałam się z napisaniem świadectwa. Cierpię na nerwicę lękową, a nowenna pozwoliła mi zacząć żyć. Nadal korzystam z pomocy psychologa i myślę że podejmę jeszcze jedną nowennę. Nowenna dała mi ogrom siły, pozwoliła mi się przełamać, wyjść z domu, zacząć żyć w miarę normalnie. To naprawdę działa. Polecam każdemu!
Read More

Wioletta: Córka otrzymała wspaniały prezent

Witam serdecznie wszystkich czytających na tej stronie świadectwa. Nowennę Pompejańską odmawiałam kolejny raz w intencji zaliczenia czwartego roku studiów naszej córki. Dużo nauki, trudne egzaminy, brak czasu, zniechęcenie i frustracja własnego dziecka mocno zmotywowały do odmawiania nowenny.
Read More

Joanna: za każdym razem zostałam wysłuchana

Chcę powiadomić, że już kilkakrotnie odmawiałam Nowennę Pompejańską. Za każdym razem zostałam wysłuchana. Przeczytaj Joanna: za każdym razem zostałam wysłuchana
Read More

Małgorzata: Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna

Zmówiłam cztery Nowenny Pompejańskie. Z perspektywy czasu widzę jakie ogromne łaski otrzymała moja rodzina. Wymodliłam pracę dla mojego męża. Modliłam się o prowadzenie mojego dziecka w szkole. Rok szkolny się kończy, a ja widzę wspaniałe efekty działania Ukochanej Naszej Mateńki. Modliłam się w intencji wyleczenia mojego dziecka i mnie z...
Read More

Darek: Szczególna troska o rodzinę

Szczęść Boże! Doświadczam opieki Matki Najświętszej zwłaszcza, jeśli chodzi o dobro rodziny. To moje kolejne świadectwo odnosi się do nowenny, którą odmówiłem w marcu i kwietniu. Była to o tyle szczególna nowenna, że wraz ze mną rozpoczęła odmawianie nowenny, po raz pierwszy, moja żona. Wcześniej, jak większość z nas, bała...
Read More

Anna: Kto szuka pomocy, ten znajdzie ją u Maryi

Mam na imię Anna. Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji zdrowia mojej córki,którą dopadła depresja.Stany lękowo-depresyjne paraliżowały jej normalne funkcjonowanie a my, rodzice bardzo cierpieliśmy nie mogąc jej pomóc.Trwało to kilka lat, aż dowiedziałam się o nowennie. Zaczęłam ją odmawiać. To był wrzesień 2015. Skończyłam nowennę w listopadzie 2015 i cierpliwie czekałam. Może przez pierwsze 2-3 miesiące nie było widać znaczącej poprawy , ale potem z każdym dniem było coraz lepiej. Od tego czasu minęło ponad 2 lata ,a od 1,5 roku stany lękowo-depresyjne mojego dziecka nie powtórzyły się i wszystko wskazuje na to, że stan psychiczny mojej córki jest coraz lepszy i wraca do normy. Lekarz, pod opieką którego jest moja córka , myśli o stopniowym odejściu od leków. Pragnę wszystkim powiedzieć, że ta nowenna jest rzeczywiście nowenną nie do odparcia! Trzeba tylko wytrwałości i wielkiej ufności w modlitwie i cierpliwości w oczekiwaniu na jej owoce. Pamiętajcie, kto szuka pomocy, ten zawsze znajduje ją u Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Anna: Kto szuka pomocy, ten znajdzie ją u Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Szczęść Boże twojej córce, tobie i całej twojej rodzinie.

anna
Gość

Dziękuję z całego serca, Bóg zapłać

Ewa
Gość

Aniu, wszelkich łask Bożych dla Ciebie i Twojej Rodziny. Szczęść Wam Boże 🙂

anna
Gość

Bóg zapłać. To dopiero jeden z wielu problemów, które Maryja pomogła mi rozwiązać dlatego łask Bożych potrzebuje jak nigdy w życiu.

Obrazki z nowenną pompejańską?