Anna: Dar macierzyństwa

Witam, postanowiłam się podzielić moim cudem, jaki dokonał się po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Choruję na zespół policytystycznych jajników, zaawansowany do tego stopnia, że w wieku 20 lat miałam tylko jedną nauralną miesiączkę, bez wywoływania lekami… Lekarze nie dawali mi pewności, że uda mi się zajść naturalnie w ciążę. Z pomocą przyszła mi nowenna pompejańska, podczas jej odmawiania prosiłam o dar macierzyństwa… Dzień po skończonej części błagalnej, pierwszy raz przyszła sama miesiączka, bez leków.. Od razu wiedziałam, że Maryja wysłuchała moich próśb.. Po kilku miesiącach zaszłam w upragnioną ciążę i obecnie jestem spełnioną mamą. Dziękuję Maryi za ten dar, a także za opiekę jaką mnie otacza. Zawierzcie Maryi swoje problemy, to nasza Ukochana Matka, która nigdy nie opuszcza swoich dzieci, gdy proszą jej łaski.

Alicja: W czasie odmawiania tej nowenny znalazłam na drodze obrazek z Maryją

Witam wszystkich czytających świadectwa i modlących się. Obecnie odmawiam siódmą NP, jestem już w części dziękczynnej.
Przeczytaj

Alicja: Wysłuchana modlitwa o zdrowie dla mamy

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! To moje kolejne świadectwo. Kilka miesięcy temu odmówiłam nowennę pompejańską, prosząc Matkę Bożą o zdrowie dla mamy.
Przeczytaj

Daria: Zmieniałam się, zmieniałam swoje życie !

Podczas tej Nowenny poczułam, ogromna tęsknotę za Bogiem, za Jego obecnością, poczułam, ze tylko On moze mi dac ta bezgraniczna miłość i akceptacje, której przez lata poszukiwałam.
Przeczytaj

Aneta: Podziękowanie

Szczęść Boże! Pragnę podziękować Królowej Różańca święte za ogrom łask od kiedy zaczęłam odmawiać nowennę, o której dowiedziałam się z mediów w lutym 2015 r. Po miesiącu rozpoczęłam swoje nowenny w różnych intencjach głównie pracy zawodowej. Tu widzę polepszenie jest więcej zleceń z których mogę w końcu uzbierać fundusze na...
Przeczytaj

Katarzyna: Miłosierdzie Boże

Matko Boża,dziękuje Ci za wszelkie łaski, które otrzymała moja rodzina.Zmówiłam 6 nowenn w intencji synów i miłosierdzia dla mojej rodziny.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ewa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Cudownie! Szczęść Boże całej Rodzinie 🙂