Anna: abym wytrwała do końca

Już 4 raz podjęłam NP,jej odmawianie idzie różnie,teraz w 4 podjęłam trud że odmawiam nawet tajemnice światła i tak dziś mija 22 dzień.Módlcie się abym wytrwała do końca.Jeszcze poł roku temu nie uwierzyłabym że będę tak systematyczna.Ale to działanie Maryji.Dziękuję Jej za to.Ale pomimo tego że rozszerzyłam tą nowenne wsród...
Przeczytaj całość

Renata: Ta modlitwa i różaniec zmieniły moje życie

Codziennie odczuwamy obecność Matki Bożej w naszym życiu. Wiem, że nad nami czuwa...
Przeczytaj całość

Zagubiona: Zaufajcie w 100% Maryi !

Chcialabym rowniez zalozyc szczesliwa rodzine co jest w moim przypadku mozliwe tylko jezeli Maryja mi pomoze
Przeczytaj całość

Katarzyna: Dziś wszystko jest już dobrze

Chciałabym się z Państwem podzielić świadectwem związanym z odmawianiem nowenny pompejańskiej. Rok temu moja mama dowiedziała się, że ma dużą zmianę w narządach rozrodczych. Podejrzewano, że jest to zmiana nowotworowa, badania wykazały, że posiada ona takie cechy. Nie dopuszczałam w ogóle, że coś takiego mogłoby się wydarzyć, rozpoczęłam modlitwę nowennę pompejańską, modliłam się przed obrazem Matki Bolesnej i Jezusa Ukrzyżowanego.
Przeczytaj całość

A: Modlitwa ta ma ogromna moc!

Poczatki byly trudne,nie potrafilam sie skupic na modlitwie,jak by mi ktos utrudnial ,sen mozyl,lecz nie podawalam sie.
Przeczytaj całość

Alina: Nowotwór o nieokreślonym lub nieznanym charakterze

Nowennę pompejańską odmawiam juz 2 i poł roku nie wiem czy to 16 czy 17 już ich było zawsze w różnych intencjach. Często gdy nie miałam jakiejś konkretnej intencji modliłam się o pokój na świecie, nawrócenie dla grzeszników czy też o nawrócenie dla księży. Podczas odmawiania nowen jedną kończyłam drugą zaczynałam spływało na mnie wiele łask o które nawet nie prosiłam, zdrowe dzieci i wiele innych. Matka Boża uwolniła przywiązania do innych grzechów, dostałam łaskę częstszej spowiedzi, uznaniem że jestem grzesznym, słabym człowiekiem. Mogę przyjmować Pana Jezusa do swojego serca w czystości, ale nie o tym chciałam napisać. Był dzień 30 listopada zadzwonił telefon moja siostra płacze do słuchawki i mówi że naszej mamie wykryto w centralnym układzie nerwowym w odcinku lędźwiowym kręgosłupa nowotwór o nieznanym lub nieokreślonym charakterze i nagle cały świat się zawalił. Wielka rozpacz, załamanie nie mogłam sobie poradzić. Wtedy spojrzałam na obraz Matki Bożej podczas Zwiastowania i powiedziałam: Maryjo ja sobie z tym sama nie poradzę nie dam rady, zabierz razem ze swoim synem tą moją rozpacz ten mój problem i wtedy poczułam ogromną ulgę jak by to wszystko ode mnie zostało zabrane. Odzyskałam tak wielki wewnętrzny spokój jak by mnie to w ogóle nie dotyczyło.Zaraz w tym dniu też zaczęłam NP mimo że do zakończenia tej nowenny którą odmawiałam zostało mi 12 dni. Dałam radę ciągnąc te dwie nowenny mimo tego ze szatan mnie atakował. Zmęczenie brak czasu czy też inne. Następnego dnia dzwoniłam umówić mamę na rezonans a tam termin z napisem ,,pilne,, na maja!! Jakoś się wszystko układało i mamusia miała rezonans już 15 grudnia i to na kasę chorych. Nasza dobra kochana pani doktor jej załatwiła. Na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia miał być wynik a ja nadal trwam w nowennie i jestem spokojna. I wiecie co się okazało??? Mama ma nowotwór łagodny którego się nie leczy , nie żaden złośliwy, przerzutowy czy też inny. Przed zakończeniem części błagalnej już została cudownie uzdrowiona. Jak w tej pieśni…,, Nie umiem dziękować Ci Panie , bo małe są moje słowa zechciej przyjąć moje milczenie i naucz mnie życiem dziękować”. Chwała Panu i Matce Najświętszej. Dla wszystkich z problemami nie BÓJCIE SIĘ ZACZĄĆ ODMAWIAĆ RÓŻANIEC KTÓRY JEST CUDOWNYM DAREM Z NIEBA NA WSZYSTKIE NASZE PROBLEMY. ZAWIERZMY NAS, NASZE RODZINY OPIECE MATKI BOŻEJ A ONA JAK KAŻDA MATKA WSTAWIA SIĘ ZA NAMI U SWOJEGO SYNA I ZANOSI NASZE BŁAGANIA PRZED TRON BOŻY.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Alina: Nowotwór o nieokreślonym lub nieznanym charakterze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jakub
Gość

dziekuje za wspaniałe słowa chwała Panu i Matce Bożej

enia
Gość

Nie dawno przeczytałam o cudownym uzdrowieniu dziecka z nowotworu …..zostało dotknięte otarte obrazkiem Dzieciątka Jezus Koletańskiego

Anna
Gość

Dziękuję za piękne i budujące świadectwo, bardzo takich potrzebuję. Ja właśnie odmawiam pierwszą nowennę, bo zaczynałam już kilka razy ale szybko przerywałam. Proszę o modlitwę za mnie bo tak mało we mnie nadzieji i ufności i przeżywam przy tym silne doręczenia.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!