Marzenka: … żeby Synek nie miał astmy

Matka Boska sluchala Mnie caly czas jak sie modlilam
Read More

K: Ratunek dla rodziny

Jutro kończę moja 2nowenne 1sza przerwalam.Modlilam się w intencji mojej rodziny.Widze że ten czas był czasem blogoslawionym ,ale i czasem walki duchowej.Zly strasznie się wsciekal było naprawdę ciezko,ale warto było.Matka ocaliła nasze małżeństwo ,rodzinę które było bliskie rozpadu.Maz jest alkoholikiem który nie pije ponad 2miesiace ,leczy się chociaż wcześniej było to u niego wykluczone.
Read More

KASIA: Moja Wiara!

Moi drodzy, wiem napewno ze odkad zaczelam sie modlic do Krolowej Rozanca Swietego w intencji zdrowia mojego taty, moje zycie i wiara calkowiecie sie zmienila! Od pierwszego dnia odmowiania modlitwy odczuwam opieke! Dzisiaj zaczynam 3 Nowenne. Przeczytaj KASIA: Moja Wiara!
Read More

Kasia: Moc i podziękowanie za udaną operację i otrzymane łaski

Szczęść Boże !!! Mam na imię Kasia , mieszkam w Poznaniu i dziś pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem . Od dziecka zmagam się z nieuleczalnym, rzadkim i genetycznie odziedziczonym schorzeniem VHL . Powstające niezłośliwe(na razie)- zmiany (guzy,torbiele,naczyniaki), pojawiają się w całym organizmie , niszcząc wiele zdrowych organów(oczy ,...
Read More

Magda: wysłuchana modlitwa

Pragnę złożyć świadectwo spełnionej prośby. Matka Boża mnie wysłuchała!! Modliłam się o powrót ukochanej osoby. I po dłuższym czasie nasze relacje się odnowiły i wiemy, że chcemy być razem. Może nie jest od razu idealnie, bo istnieje między nami trudna do rozstrzygnięcia kwestia, która buduje po między nami górę lodową,...
Read More

Agnieszka: Pokój i wyciszenie

W dniu 25 grudnia 2017r. skończyłam odmawiać drugą nowennę. O nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Zapweniała, ze działa. Dzisiaj zapwewniam ja, że nowenna pompejańska naprawdę działa. Jestem mamą dorastającego syna. Mój syn się pogubił. Nie potrafiłam do niego dotrzeć, każda rozmwa kończyła się awanturą. Postawiłam odmówić nowennę. Po paru dniach odmawiania Maryja dała już pierwsze znaki poprzez pokój i wyciszenie. Zaczęły poprawiać się relacje między mną a moim synem. Dzisiaj wiem, że różaniec, nowenna to jedyna broń by pokonać swoje zmartwienia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?