Agnieszka: Pokój i wyciszenie

W dniu 25 grudnia 2017r. skończyłam odmawiać drugą nowennę. O nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Zapweniała, ze działa. Dzisiaj zapwewniam ja, że nowenna pompejańska naprawdę działa. Jestem mamą dorastającego syna. Mój syn się pogubił. Nie potrafiłam do niego dotrzeć, każda rozmwa kończyła się awanturą. Postawiłam odmówić nowennę. Po paru dniach odmawiania Maryja dała już pierwsze znaki poprzez pokój i wyciszenie. Zaczęły poprawiać się relacje między mną a moim synem. Dzisiaj wiem, że różaniec, nowenna to jedyna broń by pokonać swoje zmartwienia.

Barbara: Łaski w naszej rodzinie

W tym roku kalendarzowym, 2017 rozpoczęłam (razem z mężem) już 4-tą nowennę pompejańską, a nie złożyłam świadectwa o miłosierdziu, które mi Królowa Różańca Świętego Wyświadczyła. Przepraszam Maryjo, chcę to zrobić w tym miejscu.
Przeczytaj

Anonim: Walka o małżeństwo

O Nowennie dowiedziałam sie z internetu. Szukałam czegoś co mi pomoże bo moje zycie. a dokładnie małżeństwo sie waliło. Mój mąż ktorego kocham zaczął mnie zdradzać. To już trwa od kilku lat. I na moje szczęście znalazłam te modlitwę.
Przeczytaj

Tomasz: To modlitwa dla biednych jak kiedyś słyszałem

Chciałbym złożyć świadectwo .Odmawiam już czwartą NP. , Jak odmawiałem pierwszą otrzymałem łaski spokoju .To było bardzo dla mnie ważne .
Przeczytaj

Janina Helena: Cierpliwie czekam i wciąż się modlę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja Panna! Pragnę złożyć świadectwo odmawiania nieodpartej nowenny do Matki Bożej Różańcowej Pompejańskiej. Jest to moja 9 nowenna. Poznałam ją dzięki mojej córce. Przeczytaj Janina Helena: Cierpliwie czekam i wciąż się modlę
Przeczytaj

Rozalka: Nasze całe życie

Drodzy, 01.11.2016 za sprawą O. Szustaka rozpoczęliśmy wraz z mężem modlitwę Nowenną Pompejańską. Modlitwa trwała aż do Wigilii Bożego Narodzenia i tak była przez Ojca zaplanowana. Mąż modlił się o ogólne ułożenie naszych spraw ponieważ od jakiegoś czasu mieliśmy przeświadczenie beznadziei i zwątpienia, ja natomiast z całego serca modliłam się o poczęcie zdrowego dziecka, ponieważ dotychczasowe próby kończyły się niepowodzeniem i miałam przeczucie że ma to związek z naszą ogólną złą kondycją psychiczną.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o