Agnieszka: Maryja – moja wielka miłość

Szczęść Boże, Maryję moją miłość odnalazłam we wrzsniu 2016 r. NP zaczelam sie modlic 13.01.2016 od tego momentu odmowilam 4 jestem w trakcie piątej. Trzy pierwsze odmowilam w intencji mojego męza u ktorego wykryto nowotwor skóry. Modlilam się o to aby nie bylo pezerzutów aby choroba nie powrocila i tak jest do dnia dzisiejszego. Czwartą odmowilam za dusze w czyścu cierpiące. Wiele łask otrzymała nasza rodzina przez ten rok ale zly nie odpuszczal atakował jednak ja trwam w modlitwie bo wiem, że tylko dzięki Mateńce może być dobrze. Akualna NP odmawiam w swojej intencji, poniewaz wykryto u mnie zmiany w mozgu, jutro okażę sie co to. Wierzę ze Mateńka bedzie ze mną i wyprosi u Syna Swojego łaskę zdrowia dla mnie. Kochani modlcie sie i trwajcie w ufności bo kto z Bogiem to Bóg z nim. Dziękuję Wam za,wszystkie świadectwa, one dają siłę. Z Bogiem.

Krzysztof: Nowenna w intencji Darów Ducha Świętego

Pogłębiłem swoją wiarę przez czytanie Biblii, przeczytałem również dwie książki: "Ojciec Pio" i "Życie Świętego Jana Vianneya, proboszcza z Ars" Oglądałem 2 filmy o tematyce wiary: "Bóg nie umarł" i "Czy naprawdę wierzysz" Podczas odmawiania Nowenny zauważyłem, że w pracy szło mi wszystko po mojej myśli, każdy dzień jest poukładany i jest mnóstwo czasu na wszystko.
Przeczytaj

Agnieszka: Zmiany dzięki nowennie

Moja główna intencja nie została wysłuchana od razu, jednak moje życie zmieniało się. Stałam się bardziej cierpliwa, łagodna i spokojna na to, co czeka każdego dnia.
Przeczytaj

Monika: Pomoc z Nieba

Witam wszystkich ktorzy tak jak ja modla sie lub beda modlitwc cudowna Nowenna. Moje świadectwo powinnam napisać juz dawno temu. Pierwsza nowenne zaczęłam odmawiac równo rok temu, gdy poszlam w zla stronę, z dala od Boga, czulam jednak, że szczescie jest pozorne i musze jak najszybciej szukac ratunku u Boga...
Przeczytaj

M.: Alkoholizm taty, który jest juz teściem i dziadkiem.

Wierzę, że Maryja mi dopomoże i w tej sprawie. Bóg zapłać.
Przeczytaj

M: Moja przemiana

Zgodnie z obietnicą chciałabym złożyć świadectwo odmówionych nowenn. Obecnie jestem w trakcie chyba już 8 nowenny.. tym razem w intencji nawrócenia i uwolnienia od nałogów mojego męża. Wcześniejsze nowenny odmawiałam w wielu intencjach - zdrowia dla moich rodziców, ratowania mojego małżeństwa oraz o uzdrowienie duchowe dla mnie. Matka Boża uratowała mojego tatę, który przeszedł pomyślnie operację i wrócił do zdrowia. Tak wszystko się układało, iż mimo że w danej chwili wydawałoby się, że jest gorzej i pojawiają się nowe problemy zdrowotne ostatecznie wszystko się dobrze zakończyło.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ewa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Agnieszko, życzę Tobie dobrych wyników. Zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny! Szczęść Wam Boże