Bożena: Matka Boża wie najlepiej co dla nas dobre!

Bylo to planem Bożym. Moje życie mialo sie potoczyć właśnie w tym kierunku. Jeżeli wiec nie zostaniecie wysłuchani, nie znaczy to,ze Bóg wam robi na złość.
Read More

Karolina: Świadectwo – praca, zdrowie mamy

Witam serdecznie. Nowennę Pompejańską odmawiałam dwukrotnie. Pierwszy raz, dwa lata temu, o łaskę utrzymania pracy (w moim miejscu pracy zmienił się dyrektor i nie wiedziałam czy moje stanowisko będzie utrzymane). Odmawianie było dość trudne (na co dzień nie jestem zbyt systematyczna), ale udało mi się wytrwać do końca bez większych...
Read More

Kinga: alergia dziecka

Nowennę odmawiałam od 15.XII 2012 r. do 6. II 2013 r.Moja Córeczka ( alergiczka) znalazła się w szpitalu, a ja modliłam się w o jej wyleczenie z tej alergii..( nie wyglądało to dobrze..) pierwszy cud- wyniki badań zmieniły sie w ciągu godziny tak diametralnie ( oczywiście na korzyść dziecka),że lekarz znów...
Read More

Anna: Dzięki nowennie jesteśmy szczęśliwi

Nowenna Pompejańska zagościła w moim życiu we wrześniu 2016roku od tamtej pory kazdego dnia odmawiam nowenne, koncze jedną i zaczynam następną. Ale nie było łatwo, zwłaszcza na poczatku. Różaniec zrywał sie , plątał, wszystko sie myliło, a nawet były wątpliwości czy dobrze sie modlę. Jednak nie poddałam sie i tak trwam do dziś.
Read More

Ewelina: Walka o duszę ukochanego mężczyzny.

Trochę się boję co to będzie ale „Jezu, ufam Tobie. Ty się tym zajmij!”
Read More

Agnieszka – LIST: Wiara w uzdrowienie

Witajcie. Często zamieszczalam tu prośby o cud uzdrowienia ukochanego Męża i jednocześnie cudownego Tatusia. Dziś była wizyta u lekarza. Cud się nie wydarzył. Lekarze nie powiedzieli: co Pan tu robi? To pomyłka. – jak to wyobrażałam sobie w myślach… Jednak kiedy słyszeliśmy, że Mąż musi zostać poddany wszczepieniu kardiodefibrylatora – czułam spokój. Sciskajac w ręku różaniec (który dostałam od Męża na rocznicę slubu) słuchałam, że to nie poprawi pracy serca a „jedynie ” zapobiegnie nagłej śmierci sercowej. Wszczepienie ma być 8.03. Mimo iż nie wydarzył się cud o który się modlilam czuję spokoj. Dokończę nowennę i zacznę kolejną. Mąż nadal będzie odmawial nowenny do św.Rity i św.Judy, a nasz Syneczek swoją modlitwę „Panie Jezu Ty się tym zajmij, uzdrow Tatinka „. Nie liczymy na 100% cud, że Mąż odzyska w pełni zdrowie… marzymy by nie było gorzej… By serce się zregenrowalo choć troszkę, by nerki lepiej pracowały… Byśmy mogli patrzeć jak nasz Skarbeczek rośnie….
Dalej będę Was prosić o modlitwy…
Bo wierzę, że nam się uda. Z całego serca dziękujemy… W rozmowach z Panem Bogiem pamiętam o Was.
Ja, Mąż i Syneczek…

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

16 komentarzy do "Agnieszka – LIST: Wiara w uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agata
Gość

Na co choruje Twój maz?

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Serce i nerki

Kaa
Gość

Pomodle się za Państwa!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję z całego serca

enia
Gość

Było że osoba przez trzy miesiące prosiła, błagała, odmawiała modlitwy do sw.Rity o cud uzdrowienia i ta Święta pomogła , nie poddawać się

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Z całego serca dziękuję

Bożena
Gość
Bożena
Przeczytaj sobie kochana moja historię.wisz Bożena ufam Tobie.wiem co przechodzisz i czujesz mój mąż bez większych zmian leczy się na boreliozę a lekarze podejrzewają sla on już bardzo słabo chodzi.Ja podobnie jak Ty oddałam wszystko Bogini każda diagnoze przyjmuje w miarę spokojnie.czadami serce mi pęka z bólu.Nie wierzę w lekarzy w ich pomoc wierzę tylko w Boga i nie przestanę go kochać i błagać o cud.Jrdz kochana na Jasną Górę w iersza sobotę miesiąca jest akt zawierzenia Maryi.Zawierz męża i błagam o uzdrowienie.Ja tak zrobiłam , jeździmy również na cudne mszę o uzdrowienie.Pan Bóg uzdrawia trzeba tylko mocno w to… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bozenko byliśmy i w Częstochowie i w Licheniu i w Lesniowie…. I mnóstwo mszy zamówionych poprzez Internet… bardzo dziękuję za Twoje słowa wsparcia. Dziękuję za modlitwy i również Ci je obiecuje. Uda nam się! Uda się naszym ukochanym Mezom! Z Panem Bogiem Bozenko!

Waleczna
Gość
Waleczna

Pomodlę się 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Z calego sera dziękujęmy

Ania
Gość

Agnieszko obejrzyjcie z mężem odcinki Dotyk Boga na ytotube z Michałem Świderskim. Poszukajcie dat i adresu i jedźcie na wieczòr uzdrowienia. Przy tym nie zaprzestawajcie w modlitwie i ośmiel się prosić o pełne uzdrowienie, możesz coś ofiarować lub obiecać ròwnież. To pomaga. Będzie dobrze!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bardzo Ci dziękuję Aniu za wsparcie…

grazyna
Gość
grazyna

Myślę o Was i modlę się za Was. Mój tata oczekując na operację bajpasów serca nieoczekiwanie wcześniej musiał mieć wszczepiony stymulator. Wtedy to był dla nas szok. Ale teraz wiemy, że to uratowało Mu życie. Oba zabiegi przebiegły bez żadnych komplikacji (mając inne schorzenia). Matka Boża Pompejańska czuwała… Zaufaj

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję Ci za słowa otuchy…

Ewa
Gość

Agnieszko, pomodliłam się za Was. Szczęść Wam Boże!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję Ewuniu…

Obrazki z nowenną pompejańską?