Agnieszka: Siła od Matki Bożej

To już kolejna zmówiona Nowenna. Matka Boża zawsze daje siłę w trudach dnia codziennego. Nie przestawaj walczyć i wierzyć, że ona ciągle jest z nami nawet, gdyż tego nie czujemy.
Read More

Dorota: Matka Boża zawsze mi pomagała…

Witam wszystkich, odmówiłam 2 nowenny i jest to piękna modlitwa... Przeczytałam o niej 2 lata temu i wiedziałam już wtedy że na pewno ją odmówię. pierwszą zaczęłam w lutym tego roku.
Read More

Agnieszka: świadectwo o nowennie

Od pewnego czasu mój chłopak powtarzał, że sam nie wie co do mnie czuje. Widywaliśmy się, ale gdy powracał do domu nagle zmieniał się, pisał mniej i bardziej oschle. Czułam smutek i złość, gdy mnie tak ranił, czułam, jakby bawił się moimi uczuciami. Rozpoczęłam więc  Nowennę Pompejańską w intencji o...
Read More

Violetta: Matka Boża różańcem wyciąga nas od zlego

Matka Boża nas dalej poprowadzi i uchroni zanim skończyłam swoją nowele zły pokazał że sie nie cieszy rwaly mi się różańce lub nie mogłam żadnego znaleźć i musiałam odmawiać na palcach...
Read More

Renata: W osobie spowiednika przyszedł do mnie Pan Jezus

oją pierwszą Nowennę Pompejańską rozpoczęłam w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (15 sierpnia 2016), a zakończyłam 7 października, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Modliłam się w niej za duszę mojego zmarłego syna.
Read More

A: W intencjach rodzeństwa

Szczęść Boże wszystkim. Piszę aby złożyć świadectwo. Modlilam się w dwóch intencjach, pierwsza z nich była o wyzdrowienie siostry ze stwardnienia rozsianego i poprawa ocen w szkole brata. Siostra czuje się lepiej, jednak dalej diagnoza jest postawiona jednak wierzę, że Matka Boska ma ja w opiece i będzie coraz lepiej. Modlitwa bardzo mnie uspokoiła, bardzo panikowalam gdy dowiedziałam się o wynikach siostry bliźniaczki. Druga by młodszy brat zrozumiał, że nauka jest ważna i poprawił się w szkole w ocenach. Piszę świadectwo tutaj, bo wiem jak wiele osób odwiedza ta stronę. Ja sama odmawiając codziennie tutaj wchodziłam. Pierwsza wymieniona nowenna była dla mnie spokojniejsza natomiast druga bardzo trudna. Zmowilam 3 lata temu jeszcze jedna w intencji chłopaka. Droga była trudna jednak musiałam dużo się nauczyć by spotkac tego jedynego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?