Małgosia: spokój wewnętrzny

Pragnę podziękować Mateńce za opiekę i za to że wysłuchuje moich modlitw,często mówionych bez należytego skupienia i jak sami wiecie jak im daleko do doskonałej modlitwy.Mimo to Mateńka słucha nas uważnie i nic nie ujdzie jej trosce,nie upadajcie na duchu,nie dajcie się zwieść złemu,bądzcie pełni wiary i trzymajcie się rąbka szaty Mateńki na przekór wszystkiemu.
Przeczytaj całość

Grzesiek: Spokój po rozstaniu z ukochaną

Po rozstaniu z moja ukochana strasznie się męczyłem. Byliśmy ze sobą kilka lat.Bywało różnie raz lepiej raz gorzej.Ale zawsze jakoś umieliśmy się dogadać. Dużo razy się kłóciliśmy wiele razy ją zawiodłem. We wrześniu się rozstaliśmy (to była raczej jej decyzja), po rozstaniu strasznie cierpiałem nie mogłem spać jeść i skupić się na niczym. Straciłem na wadze około 15 kg.Miałem myśli żeby się zabić. Nie wiem jak ale trafiłem w internecie na nowennę pompejańska.Na początku nie myślałem że dam rady ją odmawiać,ale pomyślałem ze nie mam nic do stracenia.
Przeczytaj całość

Ania: Dzięki Tobie dostrzegam piękno życia

Chciałabym podzielić się ze wszystkimi łaską, którą otrzymałam. Modliłam się o zdrowie dla mojej babci, o szczęśliwą operacje. Z wielką radością mogę powiedzieć, że wszystko się udało. Operacja przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji, babcia dobrze się czuje. Dziękuje Tobie Matko Łaskawa. Dzięki Tobie dostrzegam piękno życia, dostrzegam rzeczy, na które kiedyś...
Przeczytaj całość

Monika: Maryja jest ze mną – Dostałam pracę!

Modliłam się do Matki Bożej w intencji znalezienia pracy. Pragnęłam otrzymać zatrudnienie w zawodzie pedagoga, gdyż taki kierunek studiów ukończyłam. O różańcu pompejańskim dowiedziałam się od przyjaciółki. Zaczęłam czytać różne świadectwa ludzi, którzy wyprosili łaski dzięki modlitwie nowenną pompejańską. Marnie widziałam swoją przyszłość, studiując pedagogikę i obserwując polskie realia. Ale uwierzyłam od razu w obietnice, jakie Maryja pozostawiła dla odmawiających tę nowennę. Zaczęłam się modlić kilka dni przed egzaminem magisterskim. Na początku mi było bardzo ciężko, ale później mój każdy dzień wiązał się z odmówieniem różańca.
Przeczytaj całość

Zuzanna: Bóg zawsze pomoże

Witam kochani, chciałabym podzielić się z wami moim świadectwem. Rok temu z własnej głupoty popadłam w problemy zdrowotne. Od razu zaczęłam modlić się do Boga o pomoc, uzdrowienie. Niestety mimo moich modlitw, nic się nie polepszało. Po długim czasie traciłam powoli nadzieję, wówczas czytając fora natrafiłam na nowennę rozwiązjącą węzły. Odmówiłam ją i byłam szczęśliwa i pełna nadziei, lecz znów poprawy nie było. Czułam się rozżalona, nie wiedziałam co mam robić aż pomyślałam o tym, by zacząć odmawiać nowennę pompejańską. Była to moja ostatnia deska ratunku. Ale nie wierzyłam w to, że uda mi się ją odmówić, przecież wymaga ona wiele czasu i systematyczności. Mimo wszystko udało mi się. Odmówiłam ją, chociaż bardzo często miałam wątpliwości, czy warto oraz wiele chwil słabości. Odkąd ukończyłam nowennę oczekiwałam cudu. Byłam pewna, że teraz Bóg na pewno mi pomoże. Dni mijały, a ze mną wcale nie było lepiej.. to co przeżyłam w tym czasie było najgorsze bo byłam pewna, że nie ma dla mnie ratunku. Płacząc i przeglądając świadectwa innych starałam się znaleźć odpowiedź dlaczego nie zostałam wysłuchana. Przeczytałam wtedy bardzo mądrą wypowiedź, o planie Bożym dla nas, który może nie zawsze wydaje się nam dobry, ale ZAWSZE okazuje się dla nas najlepszy. Uświadomiłam sobie, że przecież Bóg pragnie dla mnie najlepiej.. i to czego ja chce musi być zgodne z jego wolą i musi być dla mnie rzeczywiście najlepsze, a jeśli tego nie dostane to znaczy, że takie nie jest. I właśnie po tym, skierowałam do niego inną prośbę.. poprosiłam, żeby pomógł mi z moim zdrowiem(które jest przecież najważniejsze), bo wiem, że ON pragnie tego dla mnie, abym mogła normalnie funkcjonować, nawet jeśli ma się to stać nie w taki sposób jak oczekuję i niech realizuje swój plan wobec mnie. Po kilku dniach naprawdę stał się cud, wszystko było ze mną dobrze, byłam zdrowa i najszczęśliwsza na świecie. Pamiętajcie, wytrwała modlitwa jest zawsze doceniana przez Boga. On zawsze chce dla nas najlepiej, tylko musimy w to UWIERZYĆ BO WIARA TO PODSTAWA. A jeśli to o co prosimy się nie dzieje, to znaczy, że albo jeszcze nie czas, albo Bóg ma dla nas lepsze rozwiązanie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Zuzanna: Bóg zawsze pomoże"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Przeczytałam to świadectwo i dziękuję bardzo że napisałaś. Każde świadectwo daje nam siłę do przetrwania. Dziękuję jeszcze raz.

Magdalena
Gość
Magdalena

dziekuje mnie sie tez tyczy
Chwala panu, alleluja zyj dniem dzisiejszym oraz jutrejszym
wierz pamietaj ze jeses wazna dla Ojca Niebieskiego

magdalena

Maria
Gość

Bardzo dobre świadectwo. Ja również modlę się od dłuższego już czasu , a nie ma jeszcze całkowitego uzdrowienia mojej wnuczki. Wydaje się, że idzie ku dobremu i ciągle mam nadzieję, że zostanę wysłuchana. Widzę, że dużo się zmienia w życiu tej rodziny i Pan Bóg po drodze chce załatwić dużo ważnych spraw. Dziękuję za świadectwo dające nadzieję.

Obrazki z nowenną pompejańską?