Kaja: Dziękuję za otrzymane łaski …

Kochani, chciałam podziękować kochanej Matuchnie za otrzymane łaski tak jak obiecałam. Nowennę zaczęłam w maju 2014 nie pamiętam ile już odmówiłam bo odmawiam od sierpnia dwie nowenny ale co chciałam napisać ta MODLITWA naprawdę jest nie do odparcia. Otrzymałam już tyle łask, że nie potrafię wszystkich opisać …. stałam się...
Read More

Izabela: Łaska uzdrowienia ukochanej Mamy z nowotworu

To juz moje piate świadectwo wlasnie skonczylam odmawiac 5 nowenne w intencji laski uzdrowienia mojej ukochanej Mamy z choroby nowotworowej. Mama zachorowala w styczniu przeszla 6 cykli chemii operacje a teraz drugi etam naswietlania.
Read More

Aneta: Wiara czyni cuda…

Wierze że Matka Boża czuwa nad nami wszystkimi i Kocha nas z całego serca. Ta modlitwa jest piękna i czyni cuda teraz tez się modlę do Najświętszej Matki Bożej z Pompejow aby wysłuchała mojej modlitwy i wierze mocno ze i teraz mi pomoze. Zachęcam wszystkich do tej modlitwy bo wiara, nadzieja i miłość czyni cuda a Najświetsza Matka Boża to wszystko nam daje trzeba tylko uwieżyc i wyciągną ręke do Matki Bożej a napewno nikt nie zostanie opuszczony. Kocham Cie Matko Boża Pompejańska i dziękuję Ci za wszystkie dary przez Ciebie otrzymane.,, Gdy by wszyscy uwieżyli jaka jesteś dobra jaką masz litość nad cierpiącymi wszystkie stworzenia uciekały by sie do Ciebie'' Amen.
Read More

Sylwia: jestem na właściwej drodze

Witajcie! Postanowiłam napisać swoje świadectwo,bo zrozumiałam jak bardzo dobrze jest modlić się i żyć z Bogiem w sercu. Od kilku lat próbowałam dążyć do czegoś co okazało się nie być dla mnie dobre,nie być moją drogą w życiu.To chyba był podszept złego,albo pycha,sama nie wiem,ale dopiero kilka dni temu zrozumiałam ,że Bóg...
Read More

Agnieszka: Naprawdę warto się modlić

Witam serdecznie. Mam na imię Agnieszka i pragnę napisać świadectwo w podzięce za otrzymane łaski. To niesamowite. Stał się cud. Matka Boska wysłuchała mojej prośby i otrzymałam od Boga dokładnie to o co prosiłam. W czasie odmawiania nowenny niejednokrotnie miałam kryzys, był taki moment gdzie spadły na mnie same nieszczęścia i po prostu gorzej być nie mogło. Zły się wściekał. Poprosiłam Boga aby zdjął ze mnie ten krzyż bo już dłużej nie dam rady go dźwigać.
Read More

Wojtek: Nie wiem co zrobić z tą miłością

Witam wszystkich
Nowenna ma ogromną moc. Jestem po dwu nowennach pierwsza za miłośc do pewnej osoby druga o jej zdrowie.
Pierwszą Nowennę odmawiałem za miłość. Wiem, ze to skomplikowana rzecz. Wiele osób mówi że Jezus nie ingeruje w uczucia. Może i tak ale daje spokój i przekonanie, ze kochaliśmy naprawdę . To dla naszej duszy lekarstwo na cierpienia. Jest to czas refleksji od złości i płaczu do zrozumienia swoich błędów. Drugą rozpocząłem po dniu przerwy za dobro i zdrowie tej osoby. W 20 dniu dowiedziałem się że jest podejrzenie o raka piersi. Cały cykl badań niepewności. Zaczelismy ze soba pisać. Strasznie to przeżyłem nie wiedziałem co Jezus chce przez to nam powiedzieć. Pisałem że modle się za nia, że niezależnie od tego co sie stanie kocham. Ale o tym nie chciała rozmawiać. Dziękowała za modlitwe, za to że o niej myśle. Dzisiaj w ostatnim dniu Nowenny stał się cud. Wyniki badań definitywnie wykluczyły tą straszną chorobę. Matka Boża pomogła nam to przejść. Ale w dalszym ciągu nie wiem co mam zrobić z tą miłościa. Jak opadł już lęk wróciło uczucie. Jeszcze mocniejsze niż wcześniej. Nie zdawałem sobie sprawy że tak może być. Matka Boża dała mi wiele łask, których nie zauważałem wcześniej. Stałem się człowiekiem bardziej odpowiedzialnym, zauważam wiele rzeczy które były dla mnie obojetne. Czuje opieke nad soba i swoim zyciem. Przede wszystkim wróciłem do wiary. Może jeszcze nieudolnie ale staram się i przynosi mi to radość. Co będzie dalej z nami nie wiem. Wiem jedno że Matka Boża daje nam to o co prosimy, tego doświadczyłem w dniu dzisiejszym.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PiotrMagdalena Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Coraz więcej mężczyzn podejmuje modlitwę różańcową, a mężczyzna z różańcem (bardzo męską bronią) poradzi sobie ze wszystkimi trudnościami, przy takim Mężczyźnie kobieta może się czuć bardzo bezpiecznie!
Módl się i ufaj:-)

Piotr
Gość
Piotr

Wojtku, można się modlić o wszystko,ale pamiętaj to Bóg decyduje co z tym zrobi i czy w to w ingeruje czy też nie. Miłość może dać nam każdemu. Cieszę, że się jest wiele modlących się o zdrowie dla drugiej osoby. Pamiętaj, ze każda modlitwa niezależnie jaką modlitwą się modlimy zostaje wysłuchana. Ale różaniec jeszcze szczególną nowenną :). Trzeba też się modlić gdy mamy dużo zdrowia gdy nam się powodzi. O tym też pamiętajmy 🙂