Agnieszka: Siła modlitwy

Jestem żoną i mamą trzech wspaniałych córek. Rok temu 2,5-letnia Izabela zaczęła nieprawidłowo stawiać prawą nóżkę. Z każdym dniem było gorzej, aż zaczęła kuleć. Wizyty u ortopedów nie przyniosły rezultatu, bo, jak mówili, nie była to przypadłość ortopedyczna. USG jamy brzusznej i stawów kolanowego i skokowego także nic nie wykazały. Neurolog podejrzewał oponiaka i dostaliśmy skierowanie...
Przeczytaj całość

Beata: Teraz czuję niesamowitą potrzebę modlitwy różańcowej

Pragnę podziękować Matce Bożej z Pompejów za uzyskanie spokoju duchowego .Intencja Nowenny była zupełnie z inną prośba ale Matka Różańcowa dokładnie wie co jest dla nas ważniejsze .Przez pewnie okres nie mogłam spac,czułam obecność osób innych .Poprzez modlitwe zyskałam spokój i mogłam spać spokojnie.
Przeczytaj całość

Marcin: Nie miałem nic do stracenia

We wrześniu 2013 roku rozstałem się z moją ukochaną dziewczyną, długo nie umiałem sobie z Tym poradzić w grudniu ciocia powiedziała mi o nowennie. Jako osoba nastawiona bardzo pragmatycznie do świata i sceptycznie do działania Siły Wyższej na życie człowieka nie zakładałem, że coś to może zmienić w tej beznadziejnej sytuacji. Ale doszedłem do wniosku, że nic nie mam do stracenia. W trakcie trzeciej nowenny wróciliśmy do siebie. Teraz znowu zacząłem Nowennę bo sporo narozrabiałem i proszę Matkę Boską o przebaczenie i o to, abyśmy mogli znowu do siebie wrócić i stanąć na ślubnym kobiercu po 8 latach związku.
Przeczytaj całość

Patrycja: Moja druga Nowenna Pompejańska

Każdego dnia czuję obecność Matki Bożej. Czuje jej obecność. Jej bliskość. Bardzo dużo się modlę.
Przeczytaj całość

Madzia: świadectwo

Na początku dziękuję za wspaniałą pielgrzymkę, która codziennie obfitowała w łaski, porządkowała moje życie i pragnienia. Najwspanialszą łaską otrzymaną od Naszej Pani i Najukochańszej Matki było zachowanie mnie przy życiu na czas nawrócenia, pomimo niewierności obietnicy złożonej Królowej Różańca Świętego.Przeczytaj Madzia: świadectwo
Przeczytaj całość

Wojtek: Nie wiem co zrobić z tą miłością

Witam wszystkich
Nowenna ma ogromną moc. Jestem po dwu nowennach pierwsza za miłośc do pewnej osoby druga o jej zdrowie.
Pierwszą Nowennę odmawiałem za miłość. Wiem, ze to skomplikowana rzecz. Wiele osób mówi że Jezus nie ingeruje w uczucia. Może i tak ale daje spokój i przekonanie, ze kochaliśmy naprawdę . To dla naszej duszy lekarstwo na cierpienia. Jest to czas refleksji od złości i płaczu do zrozumienia swoich błędów. Drugą rozpocząłem po dniu przerwy za dobro i zdrowie tej osoby. W 20 dniu dowiedziałem się że jest podejrzenie o raka piersi. Cały cykl badań niepewności. Zaczelismy ze soba pisać. Strasznie to przeżyłem nie wiedziałem co Jezus chce przez to nam powiedzieć. Pisałem że modle się za nia, że niezależnie od tego co sie stanie kocham. Ale o tym nie chciała rozmawiać. Dziękowała za modlitwe, za to że o niej myśle. Dzisiaj w ostatnim dniu Nowenny stał się cud. Wyniki badań definitywnie wykluczyły tą straszną chorobę. Matka Boża pomogła nam to przejść. Ale w dalszym ciągu nie wiem co mam zrobić z tą miłościa. Jak opadł już lęk wróciło uczucie. Jeszcze mocniejsze niż wcześniej. Nie zdawałem sobie sprawy że tak może być. Matka Boża dała mi wiele łask, których nie zauważałem wcześniej. Stałem się człowiekiem bardziej odpowiedzialnym, zauważam wiele rzeczy które były dla mnie obojetne. Czuje opieke nad soba i swoim zyciem. Przede wszystkim wróciłem do wiary. Może jeszcze nieudolnie ale staram się i przynosi mi to radość. Co będzie dalej z nami nie wiem. Wiem jedno że Matka Boża daje nam to o co prosimy, tego doświadczyłem w dniu dzisiejszym.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wojtek: Nie wiem co zrobić z tą miłością"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Coraz więcej mężczyzn podejmuje modlitwę różańcową, a mężczyzna z różańcem (bardzo męską bronią) poradzi sobie ze wszystkimi trudnościami, przy takim Mężczyźnie kobieta może się czuć bardzo bezpiecznie!
Módl się i ufaj:-)

Piotr
Gość

Wojtku, można się modlić o wszystko,ale pamiętaj to Bóg decyduje co z tym zrobi i czy w to w ingeruje czy też nie. Miłość może dać nam każdemu. Cieszę, że się jest wiele modlących się o zdrowie dla drugiej osoby. Pamiętaj, ze każda modlitwa niezależnie jaką modlitwą się modlimy zostaje wysłuchana. Ale różaniec jeszcze szczególną nowenną :). Trzeba też się modlić gdy mamy dużo zdrowia gdy nam się powodzi. O tym też pamiętajmy 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!