Renata: Prezent dla rodziny w Roku Miłosierdzia Bożegoo

Jestem mężatką od 19 lat. Mamy dwie dorastające córki. Można powiedzieć, że moją największą bolączką odkąd jestem z związku małżeńskim jest słaba wiara mojego męża, pomimo, że jest dobrym mężem, człowiekiem, brakuje mu tego najważniejszego.
Read More

Magdalena: Nowenna Pompejańska jest darem miłosierdzia

Błogosławiony Bartolo Longo w suplice do Królowej Różańca Świętego napisał: „Różaniec jest równocześnie medytacją i prośbą. Wytrwałe błaganie zanoszone do Matki Bożej opiera się na ufności, że macierzyńskie wstawiennictwo wszystko może uzyskać od Serca Syna”. Nowenna Pompejańska jest darem miłosierdzia od Matki Bożej.
Read More

Bożena: Matka Boża chroni swoje dzieci

Od dłuższego już czasu myślałam o tym, by dać swoje świadectwo opieki Matki Bożej i wciąż coś lub raczej ktoś "stawał" mi na drodze.
Read More

Maria: małżeństwo

Pragnę podziekować Matce Bożej za uratowanie małzenstwa mojego syna.Moja córka odkryła ze synowa zdradza mojego syna nie miała siły aby dzwigać to sama i nie wiedziała jak postąpić w tej sytuacji powiedziała o tym mnie przedstawiła mi dowody zdrady.Wrociłam własnie z rekolekcji w sercu miałam niesłychany pokoj Boży,natychmiast uruchomiłam pogotowie...
Read More

DANIELA: Czuję opiekę Maryi!

Czuję opiekę Maryi nad całą moją rodziną.Odmawiałam NP w intencji o szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki mojej siostry i zdrowie dla niej i dziecka ,zaczęłam nowennę 02.11.2016 w urodziny Moniki a skończyłam 25.12.2016 r.Jeszcze w listopadzie ułożenie dziecka wskazywało na to że nie będzie naturalnego porodu a do końca wszystko ułożyło się dobrze i poród był lekki i bez komplikacji.Przez cały okres nowenny czułam opiekę Maryi i siostra też nie stresowała się tylko trwała w wesołym oczekiwaniu na dzieciątko
Read More

Wojtek: Nie wiem co zrobić z tą miłością

Witam wszystkich
Nowenna ma ogromną moc. Jestem po dwu nowennach pierwsza za miłośc do pewnej osoby druga o jej zdrowie.
Pierwszą Nowennę odmawiałem za miłość. Wiem, ze to skomplikowana rzecz. Wiele osób mówi że Jezus nie ingeruje w uczucia. Może i tak ale daje spokój i przekonanie, ze kochaliśmy naprawdę . To dla naszej duszy lekarstwo na cierpienia. Jest to czas refleksji od złości i płaczu do zrozumienia swoich błędów. Drugą rozpocząłem po dniu przerwy za dobro i zdrowie tej osoby. W 20 dniu dowiedziałem się że jest podejrzenie o raka piersi. Cały cykl badań niepewności. Zaczelismy ze soba pisać. Strasznie to przeżyłem nie wiedziałem co Jezus chce przez to nam powiedzieć. Pisałem że modle się za nia, że niezależnie od tego co sie stanie kocham. Ale o tym nie chciała rozmawiać. Dziękowała za modlitwe, za to że o niej myśle. Dzisiaj w ostatnim dniu Nowenny stał się cud. Wyniki badań definitywnie wykluczyły tą straszną chorobę. Matka Boża pomogła nam to przejść. Ale w dalszym ciągu nie wiem co mam zrobić z tą miłościa. Jak opadł już lęk wróciło uczucie. Jeszcze mocniejsze niż wcześniej. Nie zdawałem sobie sprawy że tak może być. Matka Boża dała mi wiele łask, których nie zauważałem wcześniej. Stałem się człowiekiem bardziej odpowiedzialnym, zauważam wiele rzeczy które były dla mnie obojetne. Czuje opieke nad soba i swoim zyciem. Przede wszystkim wróciłem do wiary. Może jeszcze nieudolnie ale staram się i przynosi mi to radość. Co będzie dalej z nami nie wiem. Wiem jedno że Matka Boża daje nam to o co prosimy, tego doświadczyłem w dniu dzisiejszym.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wojtek: Nie wiem co zrobić z tą miłością"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Coraz więcej mężczyzn podejmuje modlitwę różańcową, a mężczyzna z różańcem (bardzo męską bronią) poradzi sobie ze wszystkimi trudnościami, przy takim Mężczyźnie kobieta może się czuć bardzo bezpiecznie!
Módl się i ufaj:-)

Piotr
Gość

Wojtku, można się modlić o wszystko,ale pamiętaj to Bóg decyduje co z tym zrobi i czy w to w ingeruje czy też nie. Miłość może dać nam każdemu. Cieszę, że się jest wiele modlących się o zdrowie dla drugiej osoby. Pamiętaj, ze każda modlitwa niezależnie jaką modlitwą się modlimy zostaje wysłuchana. Ale różaniec jeszcze szczególną nowenną :). Trzeba też się modlić gdy mamy dużo zdrowia gdy nam się powodzi. O tym też pamiętajmy 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?