Asia: Oczywiście, Szatan nie śpi, bardzo miesza i kusi.

Bardzo długo zbierałam się w sobie aby napisać świadectwo. Mamy trudną sytuację finansową, (prowadzimy firmę, musieliśmy wziąć kredyt na rozwój firmy, potem kolejny, bo ktoś nas oszukał
Przeczytaj całość

Ewa: praca

Jednak, choć pracuję już jakiś czas, dopiero zebrałam się, by dać świadectwo. Kiedy znalazłam obecną pracę, to graniczyło praktycznie z cudem i poszło bardzo szybko. Nie mam wątpliwości, że zawdzięczam to modlitwie pompejańskiej.Nawet głośno powiedziałam Matko Boża , Ty jesteś STRASZNA naprawdę mnie wysłuchałaś. Nie miałam jednak nic złego na myśli, tylko byłam zupełnie zaskoczona.Dziękuję Maryjo.
Przeczytaj całość

Ola: Nowenna – drogowskazem

Odmawiłam w intencji mojej rodziny - dzieci i męża. No i tu nastąpiły piękne zmiany. Nastoletni syn poprawił stopnie jest bardziej rozmowny, szczery i uśmiechnięty, mąż zaczął się modlić a córka moja (10lat), która od urodzenia zasypiała przy włączonym telewizorze i świetle z dnia na dzień pozbyła się nałogu, z którym nie wiedziałam już jak walczyć. Ja przestałam palić. Poprawiły się stosunki z moim serdecznym przyjacielem.....
Przeczytaj całość

Agnieszka: niespodziewane wyjaśnienie sytuacji

Znalazłam się w trudnej sytuacji uczuciowej - zakochałam się w mężczyźnie, z którym nie mogłam być. Pierwszą przeszkodą była nasza relacja w pracy i jego nadrzędna względem mnie pozycja, a drugą przeszkodą był wiek. Mimo, iż różnica wieku nie była jakaś ogromna, to dla mnie mimo wszystko nie do zaakceptowania....
Przeczytaj całość

Anna: Nowenna z prośbą o uzdrowienie

Moja nastoletnie córka zachorowała. Bardzo  poważnie. Leki które początkowo dostawała niestety nie pomagały tylko pogorszyły Jej stan. Wtedy zaczęłam odmawiać Nowennę z prośbą o uzdrowienie .
Przeczytaj całość

Wierząca: Za grzeszników i za dusze w czyśćcu cierpiące

Szczęść Boże! Nowenna Pompejańska towarzyszy mi od 2 lat. Dziś jestem w trakcie odmawiania 16. Nowenny, którą kończę 24 grudnia. Dziś chciałabym się z Wami podzielić świadectwem z trzech Nowenn. Dwie z nich były za dusze w czyśćcu cierpiące. Po odmówieniu pierwszej Nowenny za dusze czyśćcowe, w 54. dniu Nowenny przyśniła mi się twarz starszej kobiety, staruszki w krótkich, siwym włosach, bardzo uśmiechniętej. Wierzę, że moja modlitwa pomogła, że zostałam wysłuchana, że staruszka ze snu to duszyczka, która dostąpiła Nieba. Chwała Panu! Po odmówieniu drugiej Nowenny za dusze w czyśćcu cierpiące nic podobnego się nie wydarzyło, ale wierzę, że moja modlitwa pomogła duszyczkom, Pan Bóg wie, w jakim stopniu. Jedną z Nowenn postanowiłam odmówić w intencji, którą wybierze Matka Boża. Gdy na modlitwie zapytałam Matkę Bożą o intencję, w której pragnęłaby, abym się pomodliła, usłyszałam w myślach słowa: „za grzeszników”. Gdy zastanawiałam się nad intencją Nowenny to wciąż z tyłu głowy miałam te słowa, do tego gdzieś na słowo „grzesznik” ciągle trafiałam. W tym czasie w wpadła w moje ręce maleńka książeczka o Matce Bożej Fatimskiej. W książeczce tej słowo „grzesznik” pojawiło się kilkakrotnie. W dzień przed rozpoczęciem tej Nowenny, i jednocześnie w dniu zakończenia wcześniejszej Nowenny (kończę Nowennę i zaczynam kolejną, a nawet i odmawiam dwie w tym samym czasie), poprosiłam Matkę Bożą, aby wskazała mi konkretnie intencję i jeśli jest to intencja za grzeszników, to za jakich grzeszników ja mam się modlić? Mój sposób na rozważanie tajemnic Różańca polega na tym, że wyszukuję w Internecie rozważań i podczas modlitwy czytam te „przypadkowe” rozważania. W tym dniu też tak uczyniłam. W jednej z tajemnic było zdanie: „Czy ja się modlę za grzeszników? Maryjo, Matko moja, polecam Ci zwłaszcza grzeszników zatwardziałych”. Była to dla mnie konkretna odpowiedź. Nowennę odmówiłam. Wierzę, że uradowała ona Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny i Ona wie najlepiej, komu ta modlitwa była potrzebna.

Jest to moje pierwsze świadectwo i na pewno nie ostatnie. Matko Boża, dziękuję Ci za wszystkie łaski, które dla mnie wyprosiłaś u Syna Twego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa. Dziękuję Dobry Boże za łaski, których jeszcze nie otrzymałam, ale wierzę, że zostałam już wysłuchana i z całego swego serca już dziś za te łaski Ci dziękuję. Bądź uwielbiony Dobry Boże teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

Pragnę Wam wszystkim podziękować za Wasze świadectwa, które pokazują cuda Pana Boga, cuda wymodlone na Różańcu. Budzą one wiarę, a przez wiarę zostajemy wysłuchani. Pragnę podziękować tym wszystkim, którzy pracują nad stroną Nowenny Pompejańskiej. To właśnie dzięki tej stronie dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Ogromne Bóg zapłać!

Módlmy się, bo „Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych” (Łk 1,37). Jeśli to, o co prosimy, jest na stronach Pisma Świętego, to jest to zgodne z Wolą Bożą. Słowo Boże jest aktualne dziś tak samo jak 2000 lat temu. Bóg jest Bogiem Żywym! „Wszystko, o co w modlitwie prosicie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie” (Mk 11,24). Takiej modlitwy – gorliwej, wytrwałej modlitwy sprawiedliwego Wam życzę! Z Panem Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Wierząca: Za grzeszników i za dusze w czyśćcu cierpiące"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Asia
Gość

Dziekuje za swiadectwo. Podziwiam.
Niech Pan Bog Ci blohoslawi.
Amen

Ewa D.
Gość
Ewa D.

JA RÓWNIEŻ, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!!!!

Ewa
Gość

Dziękuję Ci za Twoje świadectwo. Szczęść Boże!

Marek
Gość

Piękne świadectwo. Dziękuję. Szczęść Boże.

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Szczęść Boże! Piękne świadectwo wskazujące na niezwykłą dojrzałość wiary. To jest wyrazem miłosierdzia, kiedy dajesz coś z siebie innym, kiedy modlisz się za innych nie oczekując nic w zamian. Ten, Który widzi w ukryciu, odda tobie. Z Panem Bogiem. Pozdrawiam.

Ana
Gość

Po raz drugi modlę się za Dusze w czyśćcu cierpiące. Na początku, kilka dni po rozpoczęciu NP w tej intencji przyśniła mi się mała dziewczynka, którą uratowałam z wody. Myślę, że to była ta duszyczka, która dostąpiła łaski nieba.
Więcej podobnych snów nie miałam.
Może kiedyś się odważę aby dać Świadectwo od początku odmawiania Nowenn Pompejańskich, czyli od roku 2012.

Obrazki z nowenną pompejańską?