Małgorzata: Gdy Chrystus żyje w twoich rękach

Skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę w Wielki Czwartek. Modliłam się za mojego wujka o to aby został uwolniony z nałogu alkoholowego. Jak zazwyczaj można przeczytać w Waszych świadectwach także i ja trafiłam na tą modlitwę poprzez Boży przypadek. I będę wdzięczna za to Maryi już zawsze. Przeczytaj Małgorzata: Gdy Chrystus...
Read More

Małgorzata: Maryja pomaga we wszystkim

Chciałabym napisać krótko o wielkiej sile różańca. Kilka dni temu skończyłam 13 nowennę i oczywiście od razu rozpoczęłam kolejną, ponieważ różaniec uzależnia, wiem że kiedy się modlę to Maryja ma mnie w swojej opiece.
Read More

Sandra: Matka Boża zawsze mnie wysłuchuje

Ostatnio zaczęłam mieć problemy z moim zdrowiem. Już kiedyś miałam podobne objawy i zwróciłam się o pomoc do Matki Bożej oraz Pana Jezusa.
Read More

Anna: Uratowane życie

Od razu 5 osób rozpoczęło modlitwę Nowenną Pompejańską.W międzyczasie dołączyła jeszcze zaprzyjaźniona nazaretanka
Read More

Klaudia: Matka Boża pomogła mi przetrwać bardzo trudny okres w moim życiu.

To właśnie dzięki nowennie udało mi się wyjść z depresji. Mimo, że moja intencja nie została jeszcze spełniona, jestem spokojna i wierzę, że Maryja mnie wysłucha.
Read More

Wdzięczna czcicielka: Nowenna która zmienia wszystko

Chce bardzo ale to bardzo podziekować Ci KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚW nasza kochana Matko za to że nigdy mnie nie zostawiłas samej i wysłuchujesz naszych prózb .Przy tobie Maryjo nie boję sie i jestem spokojna.Odmowilam kilka nowenn te które odmówiłam zaczynajac przed kazdą czescią rozanca od (Ten rozaniec odmawiam ……..a koncząc krolowo rozanca sw )zostały wysłuchane wszystkie a te ktore odmawiałam jednym ciągiem wszystkie tajemnice na raz nie zostały wysluchane nie wiem od czego to zależy może je żle odmawiałam nie wiem ale jedno wiem na pewno nigdy nie zostawię nowenny pompejanskiej , to mój płaszcz ochronny pod który uciekam kazdego dnia i jest mi dobrze i bezpiecznie. Dziekuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalszą opieke dla mnie i mojej rodziny .Kochani módlcie się tą piękną modlitwą a na pewno zostaniecie wysłuchani ,Maryja nikogo nie zostawia ,ja prosiłam abym nie musiała spłacac ogromnego długu który zostawił nieżyjacy teść i zostałam wysłuchana ,to jest naprawde skuteczna nowenna .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wdzięczna czcicielka: Nowenna która zmienia wszystko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

piekne swiadectwo

cytat na dzis pouczajacy

Gdzie jest miłosierdzie i delikatność, tam nie ma ani zbytku, ani zatwardziałości serca.
św. Franciszek z Asyżu

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?