Urszula – LIST: I jest na to wszystko czas

Jestem w trakcie odmawiania NP.
Właśnie ten tytuł zaintrygował mnie na YT kiedy szukałam informacji na temat NP o której dowiedziałam się przez przypadek w sb 11 listopada. Poczytałam, posłuchałam i jak wielu na początku byłam przerażona 15 tajemnicami jednego dnia. Kiedy, jak,aż tyle?
Intencją była silniejsza. W ndz modliłam się aby wytrwać w odmawianiu NP, a w pn 13 listopada zaczęłam się modlić. Zainstalowałam aplikację na telefonie. Super sprawa. Niedługo po przeczytaniu informacji na www które cały czas zagłębiam, dowiedziałam się że zaczęłam w szczególny dzień. Z początku modliłam się przez internet
różańcem z JP II. Miałam urlop. Następnie wróciłam do pracy i myślałam kiedy odmówię 15 tajemnic? Wtedy odsłuchałam na YT motywację o.Adama który tam odmawia NP dzień po dniu od 1 listopada, że można się modlić w drodze. Tak więc początek odmawiam rano w domu, tajemnice radosne podczas dojazdu do miasta, bolesne po mieście, chwalebne w drodze powrotnej. Zakończenie w domu. I chyba to jest ważna modlitwa bo mimo że intencja główna nie została jeszcze wysłuchana to łask pobocznych było wiele. No i zaskoczenie bo kiedy są korki jest czas na dodatkowe dziesiątki, które ofiaruję za dusze w czyśćcu cierpiące bo to dodatkowo transakcja wiązana.
Polecam aplikację i wspieranie się YT i internetem. Miałam początkowo przed tym opory ale takie czasy. E-ewangelizacja. I wspomnę jeszcze o losowaniu cytatów z Biblii. To jak rozmowa z Bogiem. Drogowskazy i wskazówki na co dzień. Zaczęłam czytać komentarze i Pismo Święte. I jest na to wszystko czas, nie wiadomo jak.
Dziękuję Ci Matko.

Dołącz do naszej społeczności

Żywego Różańca!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o