Piotr: Tak wiele pięknych cudów

Nowenna Pompejańska- niesamowita moc tej modliwty
mam 33 lata Moje świadectwa
1-od kilkunastu lat żyłem w grzechu masturbacji, nie panowałem nad sobą, odkąd zacząłem odmawiać nowennę odzyskałem kontrolę nad swoim ciałem, zacząłem szanować kobiety i z miłością patrzeć na nie, rozmawiać, uśmniechać się, otworzyłem się na świat. 2. dowiedziałem się że znajomej córka w wieku 7 lat jest chora na sepsę, jej ciało stawało się w 70% martwe zaczłąłem z żoną wspólnie odmawiać nowennę. Dziś dziewczyna się cieszy pełnią zdrowia, lekarze dziwili się i nie mogli wyjaśnić tego zjawiska.
3. odkąd zacząłem odmawiać nowennę Maryja zsyła wiele łask nawet takich o które nie proszę ale miałem kilka marzeń np. przypadkowo natknąłem się na ogłoszenie firmy która realizuje nietypowe przedsięwzięcia, na których mi zależało i szukałem takiej firmy 3 lata bezskutecznie. Dziś dzięki temu założyłem swoją firmę i realizuje marzenia z przeszłości. Czuje że się odnalazłem w świecie i robię coś pożytecznego.
4. Od kilku lat kłóciłem się z rodziną min. o sprawy majątkowe, niesprawiedliwość itp kosztowało mnie to wiele nerwów, zdrowia. Dziś pogodziłem się z tym, Maryja pomogła zrozumieć że nie tędy droga. Jest mi znacznie lżej że odpuściłem sobie, Maryja wynagrodziła to w inny sposób, że teraz sam mogę sobie poradzić i zapracować na to czego potrzebuję.
5. Z Chwilą odmawiania przyszła moc Ducha Świętego, zmieniło mi się myslenie, myślę szybciej, realniej, lepiej się wysławiam, w wolnych chwilach pisze wiersze, i uczę się angielskiego. Wystarczy że 2 razy powtórzę daną lekcję i wszystko pamiętam. Wcześniej nie do pomyślenia to było że może być to realne.
6. Polepszyły się relację z żoną, przestaliśmy się kłócić.

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

To świadectwo zostało opublikowane

w czasopiśmie

„Królowa Różańca Świętego” nr 35

które można zamówić na stronie:

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
MagdaDorota Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Boże jakie piękne świadectwo! Dzięki.

Magda
Gość
Magda

Piękne świadectwo!