Mirka: syn, alkohol i Matka Boża

Witam. I ja chciałabym podzielić się świadectwem o Nowennie Pompejańskiej. Syn używał alkoholu w sposób szkodliwy, starałam się zmotywować go do podjęcia leczenia. Gdy w ubiegłym roku stracił kolejną, w ciągu trzech lat, pracę, z powodu nadużywania alkoholu, pod moją presją zaczął uczęszczać do poradni terapii uzależnień. Jednak cały czas był...
Read More

Krzysztof: świadectwo: choroba i nowa droga w modlitwie

Najbliższa mi osoba w tym samym czasie przechodziła poważny kryzys po śmierci innej ważnej osoby, a ja tego do końca nie zauważyłem. Wtedy pierwszy raz zetknąłem się z Nowenną Pompejańską, którą odmawiała wspomniana już najbliższa mi osoba.
Read More

Małgosia: Dziękuję Ci, Matko Boża

Niech będzie błogosławiony Jezus Chrystus. Odmawiałam Nowennę Pompejańską całe wakacje. Nie jest to łatwe, ale wytrwałam.mój mąż, który był bardzo zimnym katolikiem z wieloma problemami zdrowotnymi nawrócił się i uczestniczy w mszach świętych, bierze czynny udział w pielgrzymkach i zdrowie mu się polepszyło. Przeczytaj Małgosia: Dziękuję Ci, Matko Boża
Read More

Agnieszka: Świadectwo

Szczęść Boże wszystkim czytającym oraz tym którzy te i inne wpisy wrzucają na stronkę.W marcu tego roku zdiagnozowano u mnie guza odbytnicy.
Read More

Renata: Wystarczyła nowenna pompejańska

Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac we wrzesniu 2016 roku. Jestem w trakcie 7 nowenny i pelna wiary i zaufania, bo wszystko o co prosilam w nowennach poprzednich otrzymalam, w nadmiarze i doswiadczylam ogromu laski Krolowej Rozanca Swietego. Przyszlo mi do glowy, ze napisze swiadectwo po slubie. Zaczelam modlic sie ta nowenna, na ktora natknelam po przeczytaniu pewnego świadectwa, gdyz ja i rodzina bylismy w bardzo trudnej sytuacji, bardzo skonfliktowani i pelni wrogosci. Bezposrednio zaczelo sie to, gdy moja mama bardzo chorowala. Modliłam sie, zeby stalo sie to co najlepsze dla mamy.
Read More

Piotr: Tak wiele pięknych cudów

Nowenna Pompejańska- niesamowita moc tej modliwty
mam 33 lata Moje świadectwa
1-od kilkunastu lat żyłem w grzechu masturbacji, nie panowałem nad sobą, odkąd zacząłem odmawiać nowennę odzyskałem kontrolę nad swoim ciałem, zacząłem szanować kobiety i z miłością patrzeć na nie, rozmawiać, uśmniechać się, otworzyłem się na świat. 2. dowiedziałem się że znajomej córka w wieku 7 lat jest chora na sepsę, jej ciało stawało się w 70% martwe zaczłąłem z żoną wspólnie odmawiać nowennę. Dziś dziewczyna się cieszy pełnią zdrowia, lekarze dziwili się i nie mogli wyjaśnić tego zjawiska.
3. odkąd zacząłem odmawiać nowennę Maryja zsyła wiele łask nawet takich o które nie proszę ale miałem kilka marzeń np. przypadkowo natknąłem się na ogłoszenie firmy która realizuje nietypowe przedsięwzięcia, na których mi zależało i szukałem takiej firmy 3 lata bezskutecznie. Dziś dzięki temu założyłem swoją firmę i realizuje marzenia z przeszłości. Czuje że się odnalazłem w świecie i robię coś pożytecznego.
4. Od kilku lat kłóciłem się z rodziną min. o sprawy majątkowe, niesprawiedliwość itp kosztowało mnie to wiele nerwów, zdrowia. Dziś pogodziłem się z tym, Maryja pomogła zrozumieć że nie tędy droga. Jest mi znacznie lżej że odpuściłem sobie, Maryja wynagrodziła to w inny sposób, że teraz sam mogę sobie poradzić i zapracować na to czego potrzebuję.
5. Z Chwilą odmawiania przyszła moc Ducha Świętego, zmieniło mi się myslenie, myślę szybciej, realniej, lepiej się wysławiam, w wolnych chwilach pisze wiersze, i uczę się angielskiego. Wystarczy że 2 razy powtórzę daną lekcję i wszystko pamiętam. Wcześniej nie do pomyślenia to było że może być to realne.
6. Polepszyły się relację z żoną, przestaliśmy się kłócić.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Piotr: Tak wiele pięknych cudów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Boże jakie piękne świadectwo! Dzięki.

Magda
Gość

Piękne świadectwo!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?