Bożena: Modlitwa to źródło miłości

est to bardzo wzruszająca i długa historia powiem jedynie tyle - w ostatnią niedziele Roku Miłosierdzia w moim mieszkaniu wyspowiadała się mojemu zaprzyjaźnionemu Księdzu i... Nawróciła się.
Przeczytaj całość

Wiesława: Pomoc w uleczeniu i w sprawie trudnej życiowej

Matko Boska Różańcowa z Pompei dziękuję Ci za otrzymane łaski i dobroć proszę bądź ze mną zawsze, pomagaj i błogosław moim dzieciom.
Przeczytaj całość

A: Pan Bóg pomagał mi rozplanować czas !

Szczęść Boże jestem w trakcie odmawiania 4 N.P. Druga nowenna została już wysluchana i zdałam wszystkie 6 egzaminów (5 w sesji letniej) na średnią 4.67. Za co składam wielkie dzięki Maryji.
Przeczytaj całość

Patrycja: Odnalezienie wiary i Boga

Witam wszystkich bardzo serdecznie. O nowennie dowiedzialam sie przypadkiem w poszukiwaniu modlitwy o potomstwo. Moją 1 Nowennę Pompejańską odmawiałam od 14 sierpnia 2017 -Wigilia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z prosba o laske macierzyństwa. Pierwszego dnia podczas modlitwy mialam uczucie iz stoi aniol za moim prawy ramieniem, bylo to dziwne uczucie, ponieważ w toku dalszej modlitwy już tego odczucia nie miałam. W ciągu odmawiania nowenny aż 3 razy urwał mi się różaniec, który za każdym razem nicią łączyłam.
Przeczytaj całość

Artur: Maryja wysłuchała moich próśb

Po przepracowaniu kilku lat w fabryce, obiecałem sobie, że znajdę lepszą pracę. Bez męczących zmian, pracy w nocy, weekendów spędzonych w nagrzanej fabrycznej hali. Po rejestracji w Urzędzie Pracy rozpocząłem poszukiwania.
Przeczytaj całość

Patrycja: Mam nadzieję, że będę dobrym kierowcą

Szczęść Boże wszystkim! Nowennę pompejańską odmawiam właśnie 4. raz, kończę część dziękczynną. Wcześniej doświadczyłam za pośrednictwem nowenny, a raczej osoba w intencji, której się modliłam, ogromu łask. Początkowo zastanawiałam się, czy tym razem modlitwa w mojej aktualnej intencji w ogóle ma sens (bo przecież ludzie modlą się o cud uzdrowienia, wyjście bliskiej osoby z nałogu, dar macierzyństwa itp, a moja intencja wydawała mi się taka mało znacząca), ale przekonało mnie świadectwo, jakie kiedyś przeczytałam na tej stronie. A chodzi o prawo jazdy. W sierpniu tego roku, po 8-letniej przerwie od ostatniego oblanego egzaminu praktycznego, postanowiłam jeszcze raz wrócić na kurs i do zdawania. Wykupiłam stosowną liczbę godzin jazd i w październiku przystąpiłam do pierwszego egzaminu po dłuższej przerwie. Niestety, oblałam go. Wtedy pomyślałam sobie: „Panie Boże, Maryjo bez Was sobie chyba jednak nie poradzę” i postanowiłam rozpocząć odmawianie nowenny pompejańskiej. Jednak nie prosiłam o samo zdanie egzaminu, ale za sugestią jednej z intencji z przeczytanego kiedyś tu świadectwa modliłam się o dobre przygotowanie do egzaminu, o światło Ducha Św. na drodze, żeby nigdy nie zrobić nikomu krzywdy. Na początku listopada przyszła pora na drugi egzamin, który tym razem… zdałam!!! Naprawdę nie przypuszczałam, że Maryja tak szybko „zainterweniuje” u Pana Boga, a dla mnie jest to kolejny dowód tego, jak wielką siłę ma modlitwa różańcowa, że Maryja jest z nami zarówno przy tych wielkich dramatach, upadkach, jak i tych mniejszych problemach; chce z nami dzielić nasze smutki i radości – wystarczy tylko wiara wielkości ziarnka gorczycy. Ja mam nadzieję, że będę dobrym kierowcą i na pewno nie przestanę się modlić o światło Ducha Św. na drodze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!