Agnieszka Pytlak: Moje nawrócenie

Czasem bywa ciężko ale teraz jest ta łaska i wraz z nią wielka nadzieja.
Read More

Agnieszka: cud uzdrowienia

Pragnę złożyć świadectwo o licznych łaskach wyproszonych za wstawiennictwem Matki Bożej przez odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Na tą cudowną modlitwę natrafiłam w momencie, gdy znalazłam sie na życiowym zakręcie- dowiedziałam się że jestem chora psychicznie na schizofrenie i miałam ogromne problemy ze zdrowiem fizycznym, mianowicie jelitami, gdzie żadne lekarstwa nie pomagały.
Read More

Patrycja: Odmieniona duchowo

Witam :) Chciałabym by każdy zaufał Najświętszej Panience. Wiem że Ona zawsze nad nami czuwa. Dzięki nowennie i Jej wstawiennictwu moje życie się odmieniło. Bardzo Ją kocham i wierze że każdy kto zwróci się do Maryi zostanie wysłuchany. Skończyłam moją druga nowennę. Jutro zamierzam zacząć trzecia. Były chwile że nie było łatwo. Nie mogłam się skupić.
Read More

Ewa: Moje świadectwo-DZIĘKCZYNIENIE za łaski dla córki marnotrawnej …

Kochani, to moje chyba już 6 świadectwo z kilkumiesięcznych modlitw NP. Kiedyś tak ja większość z Was nie wiedziałam jak modlić się na Różańcu ...
Read More

Anna: Morze łask

Słyszałam bzyczenie buczenie ,ale to nie ustawało,było ciągłe W nocy było jeszcze gorzej . Na spacerze kiedy przejeżdżałem wózkiem obok groty Matki Bożej pomodliłam się żeby wskazała mi drogę pokazała jakąś modlitwe.
Read More

Monia: Walka z alkoholem

Witam wszystkich.Chciałabym również podzielić się swoim cudem jakim obdarzył mnie Matka Najświętsza. Otóż problem tkwił w moim mężu,który nadużywal alkoholu. No i niestety ciarpialam i ja i nasze dzieci. Ciągle kłótnie przekleństwa itd. Próbowałam różnych modlitw,wylalam mnóstwo łez,a zdrowie psychiczne też sie pogorszyło. O Nowennie dowiedziałam jakiś rok temu od znajomej ale ciągle z tym zwlekalam.I teraz wiem ze to byl moj błąd,ale coz wszyscy uczymy sie na własnych błędach.I przyszedł taki ciężki czas dla naszej rodziny ze pomyślałam to jedyne cp może mi pomóc.I zaczęłam odmawiać.Fakt nie było łatwo i jeszcze w trakcie odmawiania zły ciągle chciał za wszelką cene zebym to przerwala, ale nie dałam się i wytrwalam. Juz w 1 części zauważyłam zmiany jakie nastąpiły w moim życiu.Mąż przestał sięgać po alkohol, zaczął wracać człowiek dobry, troskliwy. W pewnych momentach aż sama nie mogłam uwierzyć że to naprawdę się dzieje. A wisienka na torcie byla wiadomość ze jestem w ciąży☺ Teraz wiem ze to wszystko dzięki Mateczce ktpra wziela cala naszą rodzinę pod swoją opiekę. Będę jej dziękować kolejnymi nowennami. Bo mam juz kolejna intencję. Módlcie się bo Matka Boza wysluchuje każdego i u Niej nie ma rzeczy niemozliwych. Z Panem Bogiem .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Monia: Walka z alkoholem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Adda
Gość

Dziekuje za to świadectwo ,dodałaś mi nadziei bo ja sie modle o Powrót Przyjaciela(Proszę o modlitwę) ,narazie jeszcze nie mam z nim kontaktu ale w Boże Narodzenie kończę i werze ze będzie dobrze .Gratuluje Maleństwa Szczęść Boże,Chwała Panu!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.