Arkadi: Modlilem sie o znalezieniu dobrej wiernej zony

Na wstepie chcialbym przeprosic za moje bledy ortograficzne zapewne ktore bede pisal.O Nowennie Pomelanskiej natknolem sie kiedeys w poszukiwaniu dobrej zony ale pomyslalem sobie ze jest za dluga i odpuscilem sobie.Ponownie znalazlem ja w internecie po nie udanej znajomosci z internetowa kolezanka.
Przeczytaj całość

Beata: Nowenna pomocą i nadzieją

Jest mi dalej ciężko, ale trwam w modlitwie i dzień bez nowenny pompejańskiej jest jakiś niekompletny, jakby mi czegoś w nim brakowało. Życie z nowenną staje się łatwiejsze, wiem, że intencji mi nie zabraknie, bo potrzeb wokół jest wiele. Pozdrawiam wszystkich.
Przeczytaj całość

Marcin: świadectwo

Przez ostatnie 8 miesięcy codziennie odmawiałem nowennę,w jednej intencji aby moja narzeczona wyszła za mnie za mąż.I 19 10 w ostatnią sobotę pobraliśmy się w naszym kościele parafialnym.Dlatego warto odmawiać nowennę ponieważ Matka Boża Pompejańska wysłuchuję każdego kto się do Niej zwraca.
Przeczytaj całość

Jan: Dostanie się do szkoły

Mam 16 lat,w tym roku kończę gimnazjum.Nowennę odmawiałem w intecji ,aby matka boska dodała mi chęci do nauki,i bym dobrze napisał testy gimnazjalne.Na półrocze miałem średnią około 4,15,aby dostać się do szkoły powinienem mieć co najmniej 4,6.Zaniepokojony moimi ocenami,i moją dalszą nauką po gimnazjum,od której ma zależeć moja przyszłość,moje życie...
Przeczytaj całość

Joanna: Wspaniała nowina

Witam, chciałabym się podzielić z Państwem moim świadectwem. W maju tego roku zaczęłam odmawiać drugą Nowennę. Pierwsza moja intencja jeszcze się nie spełniła, ale nie zraziło mnie to aby nie wierzyć w jej moc. Od 10 miesięcy starliśmy się z mężem o dziecko.
Przeczytaj całość

Michał: Wybrałem życie z Jezusem

Witam serdecznie, jestem w trakcie odmawiania czwartej Nowenny. Chciałbym złożyć świadectwo o dobroci Boga i Najświętszej Maryi Panny, za której wstawiennictwem otrzymałem wiele łask. Mam ponad 30 lat, kilka lat temu odeszła ode mnie żona z dzieckiem (z powodu tego jaki byłem). Moja droga do Boga rozpoczęła się około 3 lat temu. To wtedy Pan zaczął podnosić mnie z bagna moich grzechów. Zeby nakreślić obraz mojej tragicznej sytuacji – nie chodziłem od wielu lat do kościoła nie modliłem się, nadużywałem alkoholu, byłem uzależniony od marichuany, wielokrotnie zażywałem kokainę. Cudzołożyłem, włączając w to korzystanie z prostytutek. Moja sytuacja duchowa zaczęła się poprawiać kiedy zawierzyłem swoje życie Bogu i Matce Bożej. Prawdziwa poprawa zaczęła się jednak gdy 4 kwietnia tego roku, zacząłem odmawiać Nowennę. Dziś jestem innym, lepszym człowiekiem, choć oczywiście zdarzają się upadki. Gdy jednak się zdarzą Pan mnie podnosi, za sprawą sakramentu pojednania. I umacnia mnie Eucharystią. Polecam całym sercem Nowennę Pompejańską – za wstawiennictwem naszej Mamy otrzymałem całe MORZE łask. Moje życie, kiedyś wydawałoby się przegrane, nabrało sensu, bo dla Boga wszystko jest możliwe. Proszę, na zakończenie o modlitwę. Z Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Michał: Wybrałem życie z Jezusem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Michał, bardzo piękne świadectwo. Życzę Tobie, abyś dalej podążał drogą, którą pokazał Tobie Bóg, a na pewno jeszcze mnóstwo łask przed Tobą. Wiele siły i wytrwałości bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych!

Saa
Gość
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Cieszę się,że czyjeś modlitwy za Ciebie zostały wysłuchanie i zrobiłeś pierwszy krok na wielkich schodach zwanych drogą nawrócenia. To droga cudowna,ale bardzo niebezpieczna – gdyż zło będzie walczyć,abyś znów stoczył się w dół grzechów (nawet jeszcze gorszych,niz te popełnione). Codziennie zanurzaj siebie we Krwi Jezusa i jak najczęściej korzystaj z sakramentów świętych. Miej odwagę prosić innych o modlitwę za siebie. Radziłabym też zamówić mszę świętą w intencji wykorzystanych przez Ciebie kobiet- o uzdrowienie i zerwanie tych więzów, które nigdy nie powinny były powstać poza małżeństwem.. Może warto porozmawiać o tym z księdzem egzorcystą. Niech Maryja… Czytaj więcej »
Paul
Gość

Michale, właśnie takich świadectw tutaj potrzebujemy! Odważnych i szczerych do bólu. Życzę Ci wzrastania w wierze i nie spoczywania na laurach bo przecież nawracania potrzebuje każdy z nas każdego dnia. Z Bogiem.

Ufająca
Gość
Ufająca
Piękne świadectwo, dziękuję. Bóg zapłać! Modlę się za kogoś, kto tak jak i Ty bardzo się pogubił. Odmówiłam wiele Nowenn, w tym dwie o nawrócenie tej osoby, o uwolnienie od wszelkiego złego, o otworzenie oczu. Było lepiej, ale zły robi swoje. Nie poddam się bo wierzę, że już Pan Bóg mnie wysłuchał i dziękuję mu za to każdego dnia. Pan Jezus pokonał wszelkie zło na krzyżu. Dla Pana Boga nie ma bowiem nic niemożliwego. Twoje świadectwo jest dla mnie światłem. Wierzę i nie zwątpię. Niech Pan Bóg Ci błogosławi, Jezus Chrystus utrzymuje Twoje serce w czystości, Duch Święty prowadzi, a… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!