Kasia: Wolność i miłość

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się kilka lat temu, podczas kazania. Potem jeszcze kilka razy. Znalazłam tę stronę i przeczytałam kilka świadectw. Zaczęłam coraz częściej rozważać możliwość podjęcia przeze mnie tego "wyzwania". Kiedy samotność zaczęła dokuczać mi ponad wszystko postanowiłam odmówić pierwszą modlitwę. Mimo 38 lat nie było u mojego boku mężczyzny, w sercu miłości, a tak bardzo tego pragnęłam....
Read More

Aneta: Modlitwa ta ma wielką moc!

Pragnę złożyć świadectwo po odmówieniu drugiej Nowenny Pompejańskiej. Obie odmawiałam w tej samej intencji: poczęcia drugiego dziecko. W trakcie odnawiania tej wspaniałej modlitwy czułam nad sobą opiekę Matki Boskiej.
Read More

Mariusz: Świadectwo

W dniu 15 sierpnia rozpocząłem odmawiać Nowennę Pompejską, a w dniu 7 października skończyłem odmawiać czwartą w swoim życiu Nowennę Pompejską.
Read More

Paulina: Zdana matura

Pragne z calego serca podziekowac Matce Bozej za pomoc i opieke w czasie matury jak i przed poprzez odmawianie nowenny. Nie bylo latwo gdyz nowenne odmawialam przed sama matura a ukonczylam ja 3 maja w przeddzien rozpoczecia egzaminow. Jestem wdzieczna gdyz mature zdalam z satysfakcjonujacym wynikiem.Przeczytaj Paulina: Zdana matura
Read More

Aneta: Przez różaniec do pracy

Nie pamiętam już dzisiaj jak to się stało, że dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej, tzn kiedy i w jakich okolicznościach.Natomiast pamiętam, że absolutnie nie chciałam się zdecydować by ją rozpocząć ponieważ myślałam, że w moim przypadku odmawianie trzech części różańca i to przez tak długi okres czasu, będzie po prostu niemożliwe. Przede wszystkim ze względu na pracę, obowiązki domowe itd. Dzisiaj jak wspominam ten czas, uświadamiam sobie jakimi sposobami Pan Bóg czasem do nas dociera lub też w jaki sposób pomaga nam podjąć decyzję.W naszym życiu ( moim i męża) zadziało się tak, że zaczęliśmy mieć poważne problemy finansowe.
Read More

Michał: Wybrałem życie z Jezusem

Witam serdecznie, jestem w trakcie odmawiania czwartej Nowenny. Chciałbym złożyć świadectwo o dobroci Boga i Najświętszej Maryi Panny, za której wstawiennictwem otrzymałem wiele łask. Mam ponad 30 lat, kilka lat temu odeszła ode mnie żona z dzieckiem (z powodu tego jaki byłem). Moja droga do Boga rozpoczęła się około 3 lat temu. To wtedy Pan zaczął podnosić mnie z bagna moich grzechów. Zeby nakreślić obraz mojej tragicznej sytuacji – nie chodziłem od wielu lat do kościoła nie modliłem się, nadużywałem alkoholu, byłem uzależniony od marichuany, wielokrotnie zażywałem kokainę. Cudzołożyłem, włączając w to korzystanie z prostytutek. Moja sytuacja duchowa zaczęła się poprawiać kiedy zawierzyłem swoje życie Bogu i Matce Bożej. Prawdziwa poprawa zaczęła się jednak gdy 4 kwietnia tego roku, zacząłem odmawiać Nowennę. Dziś jestem innym, lepszym człowiekiem, choć oczywiście zdarzają się upadki. Gdy jednak się zdarzą Pan mnie podnosi, za sprawą sakramentu pojednania. I umacnia mnie Eucharystią. Polecam całym sercem Nowennę Pompejańską – za wstawiennictwem naszej Mamy otrzymałem całe MORZE łask. Moje życie, kiedyś wydawałoby się przegrane, nabrało sensu, bo dla Boga wszystko jest możliwe. Proszę, na zakończenie o modlitwę. Z Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Michał: Wybrałem życie z Jezusem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Michał, bardzo piękne świadectwo. Życzę Tobie, abyś dalej podążał drogą, którą pokazał Tobie Bóg, a na pewno jeszcze mnóstwo łask przed Tobą. Wiele siły i wytrwałości bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych!

Saa
Gość
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Cieszę się,że czyjeś modlitwy za Ciebie zostały wysłuchanie i zrobiłeś pierwszy krok na wielkich schodach zwanych drogą nawrócenia. To droga cudowna,ale bardzo niebezpieczna – gdyż zło będzie walczyć,abyś znów stoczył się w dół grzechów (nawet jeszcze gorszych,niz te popełnione). Codziennie zanurzaj siebie we Krwi Jezusa i jak najczęściej korzystaj z sakramentów świętych. Miej odwagę prosić innych o modlitwę za siebie. Radziłabym też zamówić mszę świętą w intencji wykorzystanych przez Ciebie kobiet- o uzdrowienie i zerwanie tych więzów, które nigdy nie powinny były powstać poza małżeństwem.. Może warto porozmawiać o tym z księdzem egzorcystą. Niech Maryja… Czytaj więcej »
Paul
Gość

Michale, właśnie takich świadectw tutaj potrzebujemy! Odważnych i szczerych do bólu. Życzę Ci wzrastania w wierze i nie spoczywania na laurach bo przecież nawracania potrzebuje każdy z nas każdego dnia. Z Bogiem.

Ufająca
Gość
Ufająca
Piękne świadectwo, dziękuję. Bóg zapłać! Modlę się za kogoś, kto tak jak i Ty bardzo się pogubił. Odmówiłam wiele Nowenn, w tym dwie o nawrócenie tej osoby, o uwolnienie od wszelkiego złego, o otworzenie oczu. Było lepiej, ale zły robi swoje. Nie poddam się bo wierzę, że już Pan Bóg mnie wysłuchał i dziękuję mu za to każdego dnia. Pan Jezus pokonał wszelkie zło na krzyżu. Dla Pana Boga nie ma bowiem nic niemożliwego. Twoje świadectwo jest dla mnie światłem. Wierzę i nie zwątpię. Niech Pan Bóg Ci błogosławi, Jezus Chrystus utrzymuje Twoje serce w czystości, Duch Święty prowadzi, a… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?