Franciszka: No i tak się stało!

Witam ! Od wielu lat jestem "uzależniona" od nowenny pompejańskiej i odmawiam jedną po drugiej. Pisałam tu już kilka świadectw, a teraz pragnę podzielić się łaską wysłuchanej modlitwy. Otóż moja synowa miała problem z utrzymaniem ciąży.Poroniła wcześniej.
Read More

Anna: Wytrwale modliłam się

Zawsze miałam trudności z indywidualną modlitwą na różańcu.
Read More

Cecylia: Maryja ofiarowała mi czystość

Od sześciu lat miałam problem z masturbacją. Robiłam wszystko, co potrafiłam, żeby żyć w czystości. Moje życie dzieliło się na krótkie okresy po spowiedzi (szczęście) i po grzechu (udręczenie).Przeczytaj Cecylia: Maryja ofiarowała mi czystość
Read More

Arkadi: Modlilem sie o znalezieniu dobrej wiernej zony

Na wstepie chcialbym przeprosic za moje bledy ortograficzne zapewne ktore bede pisal.O Nowennie Pomelanskiej natknolem sie kiedeys w poszukiwaniu dobrej zony ale pomyslalem sobie ze jest za dluga i odpuscilem sobie.Ponownie znalazlem ja w internecie po nie udanej znajomosci z internetowa kolezanka.
Read More

MG – LIST: Co mi dała nowenna?

nowenne Pompejanska odmawiam po raz drugi ,pierwsza przerwalam, ropoczelam druga ,czytajac wpisy,iz po rozpoczeciu nownny ten, czy ow otrzymywal to o co prosi, ze mna tak nie jest .Moja prosba nie zostala wysluchana, a wrecz przeciwnie to o co prosilam oddalilo sie ode mnie, Jednak po kilku dniach odmawiania nowenny poczulam wewnetrzny spokoj, podchodze ze spokojem do sprawy o ktora prosze, nie moglam spac po nocach, teraz spie spokojnie i czuje wewnetrzny spokoj, a to juz byla Jej pomoc, ktora tera doceniam. Watpilam w pomoc Matki Bozej jednak ktos mi powiedzial slowa Jezusa malej wiary jestecie i zaczynam wierzyc ,ze musze poczekac i nadal prosic.Jest mi bardzo ciezko , bardzo cierpie ,ale nadal prosze i mam nadzieje , ze Matka Boza mnie wyslucha i nie zostawi mnie samej. Wspominam slowa mojej mamy, ktora mowila, ze modlitwa przebija niebiosa i mam nadzieje, wierze moja modlitwa tez przebije niebiosa i dotrze do Matki Bozej a Ona mi pomoze. Teraz dzekuje Matce Pompejanskiej za spokoj duszy, za spokojny sen, za wyciszenie sie i prosze Matko Boza nie zapomnij o mnie pomoz mi, ratuj mnie.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "MG – LIST: Co mi dała nowenna?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
enia
Gość

Modlitwa jest kluczem ,który otwiera Serce Boga

Obrazki z nowenną pompejańską?