Justyna: w intencji brata

Chciałabym po raz kolejny złożyć świadectwo z łask jakie otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Modliłam się w intencji brata, jego trudnej i skomplikowanej sytuacji zawodowej w jakiej się znalazł. Otrzymałam łaski o które prosiłam, ale dopiero w momencie kiedy całkowicie zawierzyłam Matce Najświętszej i pogodziłam się z zaistniałą sytuacją -...
Read More

Mirka: Dla Boga nie ma nic niemozliwego. Czyni cuda!

Pan Bog czyni cuda! Zlitował się nad nami i pomógł wyjść nam z tej trudnej sytuacji i sprzedaliśmy te nieruchomość. Dziękuje Ci Krolowo Różańca Świętego z Pompejow za te wszystkie łaski. Chwała Panu!
Read More

Przemysław: Moje spotkanie z Nowenną Pompejańską

Wszystko układa się teraz jak najlepiej. Doznałem powołania i zamierzam wstąpić do Seminarium. Proszę o modlitwę
Read More

Małgorzata: miałam w głowie obrazy mojej samobójczej śmierci

Nowennę staram się podawać dalej bo wiem, że uratuje każdy beznadziejny przypadek. Wiem.
Read More

Magorzata: Praca po 9 latach

Szczęść Boże, Dzisiaj jest mój 17y dzień nowenny. Odmawiam ją w intencji mojej rodziny. Od ponad 20u lat nękały nas kłopoty, które świetnie nadają się na scenariusz jakiegoś tasiemca o ludzkich nieszczęściach. Mój mąż dzisiaj po 9 latach otrzymał telefon z informacją, że od 6go lipca zaczyna pracę.Przeczytaj Magorzata: Praca...
Read More

Marta: Z Maryją, w Maryi, przez Maryję

29 listopada zakończyłam odmawianie nowenny. Na samym początku intencja, w której się modliłam była dla mnie priorytetowa, z czasem jednak zapragnęłam oddać swoje życie w niewolę Maryi i czuję, że mogę góry przenosić. Odkąd całkowicie zawierzyłam mojej Matce w niebie o nic już się nie martwię…. sam czas odmawiania nowenny przynosił wiele dobrych odczuć, błogość, błogosławieństwo spływało falami, fala za falą. Niejednokrotnie odczuwałam żywe spojrzenie Maryi, słyszałam wewnętrzny głos: Zaufaj Maryi! Dla mnie to ogromna łaska i wiem że się nie zawiodę. Dodam rownież, że 8 grudnia kończę 33 dniowy akt zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi, sama z siebie nie podjęłabym tego kroku, ale z Maryją, w Maryi i przez Maryję wszystko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?