Lidia: Módlmy się nieustannie

Szczęść Boże. Odmawiam olejne Nowenny Pompejańskie ben dnia przerwy. Wierzę, że zostaną wysłuchane. Nasza kochana Mateńka nigdy nikogo nie zostawia bez pomocy. W pierwszej Nowennie prosiłam o zdanie matury przez mojego syna. Bał się j.polskiego ustnego, a zdał na 100 %!!!.
Read More

M: Rozwijam swój talent i pasję

Witam wszystkich, odmówiłam już kilka nowenn do Matki Bożej w różnych ważnych dla mnie intencjach. Po raz pierwszy zamieszczam świadectwo, bo czuję, że powinnam podzielić się tym co działo i dzieje się w moim życiu. Po zakończeniu każdej nowenny miało miejsce coś pozytywnego .
Read More

Justyna: Cud !

Zaczęłam sie tez bardzo dobrze czuć od zaczęcia nowenny . Zupełnie inna ja! Wiem, ze to tylko zasługa Matki Bożej!!! Chciałabym z całego serca podziękować !!!!! I prosić o więcej !
Read More

Kaja: W momencie chwytania za różaniec czuje się niesamowitą moc

Czuję wewnętrzną potrzebę tej Modlitwy. Tej codziennej obecności Matko Bożej. Bo w momencie chwytania za różaniec czuje się niesamowitą moc czegoś czego nie potrafię wytłumaczyć. Ale wiem że to jest moc miłości i pomocy nam wszystkim, którzy się modlą.
Read More

Kasia: Całkowite zawierzenie

Ostatnio modliłam się za osobę z kręgu bliskich przyjaciół rodziny, ponieważ cierpiała bardzo po stracie drugiego już rodzica. Modliłam się o łaskę spokoju i siły, o ulżenie w cierpieniu i odnalezienie na nowo siebie.
Read More

Mama: Nowenna jest źródłem mojej radości

Bardzo długi czas męczyły mnie złe myśli, czułam się nieszczęśliwa, cały czas szukałam dziury w całym i nie potrafiłam cieszyć się życiem, co kilka dni miałam napady płaczu, od 3 lat jestem w małżeństwie i mam rocznego synka. Już pół roku temu na samą myśl o powrocie do bardzo stresującej pracy i konieczności posłania małego do żłobka miałam napady paniki. Cały czas prześladowały mnie myśli, że nie dam rady tego ogarnąć, że jestem zła matką, żoną. Wybuchy złości, pretensje do męża były na porządku dziennym. Moje nastawienie też odczuwał mój synek. Wiele razy myślałam, że lepiej jakby mój mąż sam go chował. Byłam bardzo nieszczęśliwa. Dodatkowo dopadła mnie przeszłość DDA, gdyż oboje rodziców przez całe moje dzieciństwo nadużywało alkoholu co bardzo odbiło się na moim dorosłym życiu w szczególności gdy zostalam mamą. Dołujące myśli powracały. Wszystko było nie tak i czułam że życie mnie przygniata. Do tego trudne relacje z bratem alkohilikiem. Któregoś dnia poczułam, że może nowenna to jest wyjście, zwale te kamienie i powierzę je Bogu przez Maryję w nowennie, niech to weźmie i robi co chce bo ja już nie mam siły. teraz mija 46 dzień odmawiania nowenny i jestem zaskoczona jak bardzo wszytko się zmieniło i jak wiele łask doświadczyłam: synek chodzi do żłobka 3 tydzień, świetnie się zaaklimatyzował, ja przeżyłam to łagodnie i ze spokojem, do pracy wracam i nie budzi to we mnie strachu – mam normalne podjęcie, uporczywe złe myśli i napady paniki praktycznie ustały, czerpie radość i zauważam codziennie pozytywy, relacje z mężem są dużo lepsze, mam więcej energii i chęci do działania, relacje z bratem są dużo lepsze, po dużej kłótni sam się odezwał, mam spokój ducha i ufność że Ktoś się mną opiekuje i nie jestem sama!!! różaniec ma wielką moc i na pewno nie przestanę go odmawiać 😄

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Mama: Nowenna jest źródłem mojej radości"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Paula
Gość

Piękne kochana.. a powiedz. Dużo ludzi pisze że w trakcie Modlitwy dzieją się już piękne rzeczy.. ja jestem 5 dzień i wciąż czekam.. tak nie powinno się robić prawda? Tylko konsekwentnie iść do przodu?

Adda
Gość

Szanowna Mamo W jakiej intencji sie modlilas ?

Mama
Gość

Uzdrowienia wewnętrznego

Mama
Gość

U mnie pierwsza łaska nastąpiła 18 dnia i nie modliłam się wyczekując konkretnie już działania w danym dniu, może Bóg chce w swoim czasie mi pomóc, wiele ludzi kończy nowennę i nadal czeka, nikt nie wie jaki jest Boży plan na nasze życie. Ja zaczynałam modlitwę z myślą, że to mój czas wyciszenia i ukojenia tych złych myśli, łaski przychodziły nagle i sama byłam zdziwiona jak pięknie się zaczęło układać. Życzę wytrwałości w tej pięknej modlitwie! Początki są trudne ale warto, potem już się czeka na tę chwilę wytchnienia z różańcem.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?