Paulina: puknęłam się w głowę – trzy różańce dziennie przez tyle tygodni? Przecież ja nie dam rady.

Po sprawdzeniu, co to dokładnie oznacza, puknęłam się w głowę – trzy różańce dziennie przez tyle tygodni? Przecież ja nie dam rady.
Read More

Anna: Szczęśliwy poród

Pragnę podziękować Matce Bożej za szczęśliwy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dzieciątka mojej bratowej której ciąża była zagrożona.
Read More

Krzysztof: Lekcja pokory i cierpliwości !!!

Dlaczego warto się modlić Nowenną Pompejańską? Bo mamy obietnicę Matki Jezusa, że kto przyjdzie do Niej zostanie wysłuchany. Ona sama nas prosi aby modlić się na różańcu i wiem, że moja modlitwa nie pozostanie bez odpowiedzi.
Read More

Ola: Nieskalana moc Matki Boskiej

jej obecności może świadczyć także fakt, że od dnia odmawiania nowenny spotykam na swojej drodze zakonnice
Read More

Renata: Łaska prawdziwej miłości

Witam serdecznie :) Tytułem wstępu mogę jedynie zachęcić wszystkich wierzących i niedowiarkòw, że TA MODLITWA JEST NAPRAWDĘ SILNA I SKUTECZNA! Na ogół staram się być osobą wierzącą, aczkolwiek jak każdego wierzącego dopadają mnie momenty zwątpienia, braku nadzieji Itp. Jestem młodą osobą, wiek 29 lat, zawsze marzyłam o prawdziwej miłości, żeby w końcu spotkać tego jedynego, pisanego mi mężczyznę, lecz nigdy nie udawało mi się w związkach :(
Read More

Maja: Wyzwolona z nałogu

Szczesc Boże Pragnę podzielić się moim świadectwem dotyczącym uzdrowienia. W życiu miałam wiele trudnych chwil, nie rodziłam sobie z emocjami, które notorycznie zajadalam. I tak powstało moje uzależnienie czyli kompulsywne objadanie. Nie potrafiłam sobie poradzić z tym nałogiem, nie panowałam nad tym. To rodziło we mnie potworne wyrzuty sumienia. Przytyłam kilka kilogramów . O ratunek zwróciłam się do Matki Bożej a Ona mnie wysłuchala. Nowenna pompejanska wyzwolila mnie z tego nałogu. Dziś jestem wolnym człowiekiem. Juz sie nie objadam. Dziękuję Ci Maryjo za ten cud i Twoja pomoc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Maja: Wyzwolona z nałogu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Maju dziękuję za Świadectwo, bardzo się cieszę, że możesz żyć w wolności, mam podobny problem, moi rodzice są alkoholikami, zajadam śliny stres i bezradność. Niech Najukochańsza Maryja uprasza potrzebne dla Ciebie łaski Szczęść Boże

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?