Maja: Wyzwolona z nałogu

Szczesc Boże Pragnę podzielić się moim świadectwem dotyczącym uzdrowienia. W życiu miałam wiele trudnych chwil, nie rodziłam sobie z emocjami, które notorycznie zajadalam. I tak powstało moje uzależnienie czyli kompulsywne objadanie. Nie potrafiłam sobie poradzić z tym nałogiem, nie panowałam nad tym. To rodziło we mnie potworne wyrzuty sumienia. Przytyłam kilka kilogramów . O ratunek zwróciłam się do Matki Bożej a Ona mnie wysłuchala. Nowenna pompejanska wyzwolila mnie z tego nałogu. Dziś jestem wolnym człowiekiem. Juz sie nie objadam. Dziękuję Ci Maryjo za ten cud i Twoja pomoc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Agnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Maju dziękuję za Świadectwo, bardzo się cieszę, że możesz żyć w wolności, mam podobny problem, moi rodzice są alkoholikami, zajadam śliny stres i bezradność. Niech Najukochańsza Maryja uprasza potrzebne dla Ciebie łaski Szczęść Boże

%d bloggers like this: