Magdalena: Po prostu zaufać

Szczęść Boże! Odmówiłam w życiu 3 Nowenny (niedługo zacznę 4), ciężko mi wypowiedzieć się na temat efektów. Jeśli chodzi o 1, to otrzymałam znak (również wymodlony), który był obietnicą, że moja prośba zostanie wysłuchana, wierzę, że tak będzie, w odpowiednim dla mnie czasie.
Read More

Agnieszka: zdumiona mocą nowenny

Moją trzecią Nowennę Pompejańską (2 wcześniejsze wysłuchane) odmawiałam  (01.11.2013-24.12.2013) nie w swojej intencji, ale za osoby mi bliskie. Ich sytuacja finansowa była niezaciekawa, coraz bardziej zależni od innych, na pozyczkach... nie było widac optymistycznego końca... Są to osoby o dobrych sercach, ale jakoś finansowo się im w życiu nie ułożyło......
Read More

Magdalena: Wymodlona łaska pracy

Witam wszystkich czcicieli nowenny pompejańskiej.Tą cudowną modlitwą wymodliłam wiele łask,ostatnio modliłam się o nową pracę w zawodzie .W 47 dniu nowenny otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę .
Read More

Basia: Udało się !

Do dzisiaj nie wiem jak udało mi się wytrwać w modlitwie
Read More

Ann: Dziękuje za dar dziecka

Szczęść Boże! Chciałabym złożyć świadectwo ogromnych łask jakich po raz kolejny doznałam za sprawą Najświętszej Panienki Różańcowej z Pompei . Nowennę pompejańską odmawiałam 3 razy za każdym razem intencja, którą kierowałam do Maryi została wysłuchana, tak było i tym razem. W trakcie odmawiania miałam też monety zwątpienia, bezradności, beznadziejności zaistniałej...
Read More

Magdalena: Chcę prawdziwie żyć

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica!
Kolejna ukończona nowenna, tym razem w intencji daru rodzicielstwa, o co bezskutecznie staramy się z mężem od wielu miesięcy (w 2016 po roku starań zaszłam w ciążę, ale straciłam ją i od tego momentu nic się nie dzieje). Postanowiłam, że będzie to ostatnia nowenna w tej intencji (odmówiłam już 2) i należy całkiem zawierzyć Matce Bożej, lepiej będzie modlić się za innych. I tak w jakiś sposób jestem pogodzona z tym, że jeśli taka jest wola Boża, nie będę się cieszyć tym darem. Natomiast doświadczam tylu łask na co dzień, że niektórych w codziennym zabieganiu nie dostrzegam. Chcę być lepszym człowiekiem każdego dnia, chcę cieszyć się tym co mam, chcę prawdziwie żyć zamiast narzekać i zamartwiać, że nie jestem mamą żywego dziecka.
Maryjo, ufam Tobie i dziękuję za łaski, które zesłałaś do tej pory!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Magdalena: Chcę prawdziwie żyć"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty, chociaż ja dłużej czekam na upragnione dzieciatko. Ale jak zawierzylas Matce Bożej tą sprawę to nie masz się o co martwić. Życzę Ci jak najwięcej potomstwa, wierze ze kiedys bedziemy mamusiami. Maryja razem z Jezusem wiedzą kiedy będzie najlepszy czas na to. Pamiętaj, Twoja wiara Cię uzdrowi. Wszystkiego Dobrego!

Ewa
Gość

Magdaleno, piękne zawierzenie Bogu! Dobrze, że masz takie podejście, a nigdy nie wiadomo, może Bóg obdarzy Was jeszcze dzieciątkiem… Często tak się właśnie dzieje…. Szczęść Boże

Ewa
Gość

Magdo, też modliłam się o dar potomstwa i nagle przestałam, zmieniłam intencję na „Jesli jest wola Boża abysmy mieli zdrowe i dobre dzieci”. Dzis jestem mamą 3 adoptusiów. Jestem spełniona i szcześliwa. Nigdy nie pomyślałabym, że adopcja zaspokoi w 200% :)) moje potrzeby macierzyństwa, ale naprawdę tak jest. Moze taka jest nasza droga…. Nie każdy nadaje sie na rodzica adopcyjnego, nie każdy moze pokochac adopcyjne dziecko. To wielki dar.

enia
Gość

Sąsiadów mam co adoptowali dwóch chłopców , chłopcy mają wspaniałych rodziców , są podobni do nich jak byt byli rodzonymi dziećmi

enia
Gość

Magdalena zaadoptuj duchowo dziecko

Magdalena
Gość
Magdalena

Szczęść Boże! Bardzo dziękuję za wszystkie serdeczne i ciepłe słowa. Wszystkim oczekującym na dar rodzicielstwa także życzę tej łaski! Czasem nie tak łatwo jest w pełni zaufać, ale warto, bo dostajemy inne potrzebne nam łaski, albo Pan nas przez ten (jakby się mogło wydawać jałowy) czas oczekiwania przygotowuje do pełniejszego zjednoczenia z Nim. Swego czasu podjęłam się duchowej adopcji – Enia, może czas na ponowne wyzwanie, dziękuję za przypomnienie 🙂 Co do adopcji – mąż nie jest do tego kroku wciąż przekonany, ale tylko Pan Bóg wie, jak potoczą się nasze losy. Wszystkiego dobrego Wam!

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Witaj Magdaleno. Polecam Ci do odwiedzenia stronę stratadziecka.pl Wspólnoty Rodziców po stracie dziecka z Gdańska-Żabianki. Nie zapominaj o swoim małym aniołku, za jego wstawiennictwem też wiele możesz wiele wyprosić, bo już jest świety. Psalm 8 ,,Nawet usta dzieci i niemowląt oddają Ci chwałę”

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.